Bilinçaltı ile zayıflama

carpediem24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2021
2
2
32
Herkese Selam,

Bilinçaltı ile zayıflama konusunu araştırıyorum bayadır. Bir sayfa buldum duslerakademi.com birde instagram sayfaları var buradan daha önce seans alan ve ya bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır ?

Herkese Selam,

Bilinçaltı ile zayıflama konusunu araştırıyorum bayadır. Bir sayfa buldum duslerakademi.com birde instagram sayfaları var buradan daha önce seans alan ve ya bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır ?
Boyle bir konuda birilerine para verecekseniz bu psikolog olmali diye düşünüyorum. Geri kalan kurumlar insanlar bunun gibi durumlari suistimal ediyorlar diye düşünüyorum.

Boyle bir konuda birilerine para verecekseniz bu psikolog olmali diye düşünüyorum. Geri kalan kurumlar insanlar bunun gibi durumlari suistimal ediyorlar diye düşünüyorum.
Bu konuyu çok araştırdım açıkcası ve bununla ilgili filmler felan da izledim. Psikologların yönlendirmeleri biraz eksik kalıyor bu konuda bu daha çok düşünce yapınızı ve inançlarınızı değiştirmekle alakalı yeni bir sistem gibi geliyor bana. Şuan seanslara başladım açıkcası iyi gidiyor gibi daha sonra başkalarına yardımı olursa deneyimlerimi paylaşacağım.

X