BİM şekerpareyi tavsiye ediyorum..

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.199
345
bim marketten şekerpare alan varmı ?

ben aldım denemek için tadı çok güzeldi çok beğendimm tavsiye ediyorumyerimseniben

arasira aliriz biz de fena degil.
sekerpareyi cok severim ben bi de afiyetle yiyorum.

şekerpare almadım ama kemalpaşayı aldım bir kere eşim hiç beğenmedi..
bir ara deneyeyim..

bende dün ilkkez gullaç yaptım bim in değildi ama paylaşmak istedım eşim begendı :)

ben aldım ama yapamadım galiba..şerbetini pek çekmiyor..çektirtemiyorum nedense..dolayısı ile bıçakla biraz delmek zorunda kalıyorum ,o zamanda olmuyor..benim şekerparem bişiye benzemiyor..bende kemalğaşa alıyorum..üzerinede kremşanti koyuyorum

ben aldım ama yapamadım galiba..şerbetini pek çekmiyor..çektirtemiyorum nedense..dolayısı ile bıçakla biraz delmek zorunda kalıyorum ,o zamanda olmuyor..benim şekerparem bişiye benzemiyor..bende kemalğaşa alıyorum..üzerinede kremşanti koyuyorum

Şerbetini ocaktan aldığım gibi sıcak sıcak döküyorum..Çok güzel çekiyor. Bende beğendim

bim marketten şekerpare alan varmı ?

ben aldım denemek için tadı çok güzeldi çok beğendimm tavsiye ediyorumyerimseniben

Ramazan geleli iki kez yaptım Bim'den aldığım şekerpareden..Gayet güzel oldu iştahla yedik canım..Tavsiyene ben de katılıyorum..a.s

hemen alıp yapıcam geçen üstünü okumuştum şerbet tarifi var orada bir 4 e 4tü galiba..sizce uygun mu bu tatlı için net bir ölçü mü?ne dersiniz...varmı başka bir extra uygulayann

X