BİN DERDİM VAR

Bayan bir iş bulup birikim yaptıktan sonra boşanın bence.

Kocanız erkek değil fare, sevmiyor sevilmiyorsunuz. Zaten dimdik bir insansınız, bence boşanın tamamen özgür olmak size iyi gelecek. Kira+depozito +bir miktar dahalık para çıkarasanız yeter.

İşe girip sosyalleşmek size iyi gelecektir ayrıca da.
kesınlıkle katılıyorum psıkıyatrı bana ılacla tedavı yapamayacagını bır sorunum olmadıgını sadec epsıkologa gıtmem gerektıgını soylemıstı bırkac ay evvel gıttıgımde..
esımle beraberlıgımden kaynaklı da panık atak oldugumu soyledıler bır de..
dedıgım gıbı oncelık saglıgıma yenıden kavusmak olacak
cok tesekkur ederı m sızlere

Okudukça üzüldüm....catilar neler örtüyor işte. ...keşke başka bir muhitte yaşama imkaniniz olsa...ama ben bu yaşam dongusunde en çok böyle bir ortama bir çocuk getirmediginize sevindim...Siz çok ama çok guclusunuz. ...öldürmedikce guclendirmis sizi yaşananlar. ...hala kendi sorumlulugunuz sizde....annenizden uzak kalın mümkün mertebe....belli ki aslında psikiyatrik desteğe ihtiyacı var....yazın ve yazdıkca rahatlayin. ....kimsenin hayatı güllük gulistanlik değil ama gücünüzün de farkında olun daima....Tüm yaşadıklarını za rağmen gösterdiğiniz dirayet ve metanet için sizi can-i gonulden tebrik ediyorum. ...
tesekkur ederım.Oldurmedıkce ezdi beni yaşananlar..ama bir an da ezdi.çok yorgun hissediyorum..
sızlere tesekkur edıyorum

Maşallah bunca yasanmisliga rağmen bukadar ayakta kalmayi becerebildiginiz için takdir ediyorum sizi ,siz çok güçlü bir kadınsiniz psikolojinizi duzelttikten sonra hiçbir şey sarsamaz sizi ben de böyle bir izlenim bıraktınız tez zamanda tüm mutluluklar sizinle olur insallah

Bu kadar zorluga ragmen sen cok guclu bir kadınsın. Hayat sana hep kotu yonlerini gostermis, sonra esin cıkmıs karsına, ona minnet duydugun icin saygı duymadıgıb hatta sevmedigin bir adamla evlisin. Kimse senden degerli degil. Bu adam neden bu kadar pasif diye kendini yemene cok uzuldum. İcinden kolayca sıyrılabilecegin bir durum bu.

İs bak, iyi kotu deme gir bi ise. Hem aktivite olur, hem o basık mahalleden cıkarsın. Gucubu toplayınca elin biraz para gorunce bosan esinden. Simdş biraz bencil olma zamanı. Kimseyi yuk etme kendine. Kimsenin derdini cekme. Kocana bir sure yanında kaldıgın iyi bir adam gozuyle bak. Kur hayatını.

Maşallah bunca yasanmisliga rağmen bukadar ayakta kalmayi becerebildiginiz için takdir ediyorum sizi ,siz çok güçlü bir kadınsiniz psikolojinizi duzelttikten sonra hiçbir şey sarsamaz sizi ben de böyle bir izlenim bıraktınız tez zamanda tüm mutluluklar sizinle olur insallah
tesekkur edıyorum,dualarınızda unutmayın benıde..

O fotoğraftaki gözlerinin içi gülen hatun benim ve su hayatta yaşadığım acıları ,uzuntuleri ,atlattiklarimi tahmin bile edemezsiniz. ....İnanın hayata da çok bağlıyim çok da mutluyum cokkkkkk. .....Siz neden olmaya siniz?

Allah yardimciniz olsun, derdi verebln allah dermani da verir insaallah. Oncelikle diyebilecegim bol bol dua edin. Sonrasinda da fiili dua olarak bir ise girip calisin, maddi olarak biraz duzluge cikinca da esinizden ayrilin, cocuk da yokken. Kendinize yeni bir hayat kurmaya calisin, ama dua hep dua. Cunku yasadiklarinizi veren ancak caresini de verebilir. Ailene de para falan gonderirsin eger kazanirsan ama elleri ayaklari tutuyorsa yanina alip bakma. Once senin toparlanman sifirlanman lazim cunku.

Bende maddi acıdan olmasa da manevi olarak cok sıkıntılı bir ailede buyudum. Konum da var hatta. Hala enkazlarını toparlayamadım, her sey aklımda. İnsanlar beni cooook guclu bulur gokdelen kadar saglam dururum ama icim prefabrikten, en olagan en normal sıkıntı da bile ellerim zangır zangır titrer.

Napalım biz sanssız basladık ama gelecek icin umutlu da mı olmayalım? Nolur bul bir is ve bencil ol sadece kendini dusun

Bu kadar zorluga ragmen sen cok guclu bir kadınsın. Hayat sana hep kotu yonlerini gostermis, sonra esin cıkmıs karsına, ona minnet duydugun icin saygı duymadıgıb hatta sevmedigin bir adamla evlisin. Kimse senden degerli degil. Bu adam neden bu kadar pasif diye kendini yemene cok uzuldum. İcinden kolayca sıyrılabilecegin bir durum bu.

İs bak, iyi kotu deme gir bi ise. Hem aktivite olur, hem o basık mahalleden cıkarsın. Gucubu toplayınca elin biraz para gorunce bosan esinden. Simdş biraz bencil olma zamanı. Kimseyi yuk etme kendine. Kimsenin derdini cekme. Kocana bir sure yanında kaldıgın iyi bir adam gozuyle bak. Kur hayatını.
mucadelem henuz bıtmemıs bunu hergecen gun bırkez daha bırkez daha anlamaktan oturu panık atak oldum bıle..
gucumu tekrar toplamak ıcın once saglıgıma kavusmalıyım farkındayım..ardından işe girmeliyim..hepınıze tesekkur ederım can-ı yurekten..iyiki paylaşmışım

ben çok yorgun bir kadınım..ama sizlere çok teşekkür ederim bu kıymetli yorumlarınız için..boyle bır seyı okumak bıle gozlerımı dolduruyor...sınırlerım cok bozuk bır an once doktora gıtmek ıstıyorum cocuk olayından ve bircok sorundan bıle once gelmelı bu benım ıcın..farkındayım..
dualarınızı esırgemeyın lutffen
ne kadar da benziyoruz birbirimize...sabret...

Su mübarek günlerde dualara sarılmanı tavsiye ederim Allah hepimize rahmetine muamele etsin..kimin ne şekilde sınav olacağını bilemiyoruz.Ailenle yaşadıkların eşine sabrin..Allah yardımcınız olsun kitap okuyun şahsen maneviyat içerikli kitaplar ruhuma iyi gelir.

O fotoğraftaki gözlerinin içi gülen hatun benim ve su hayatta yaşadığım acıları ,uzuntuleri ,atlattiklarimi tahmin bile edemezsiniz. ....İnanın hayata da çok bağlıyim çok da mutluyum cokkkkkk. .....Siz neden olmaya siniz?
Allah daim etsin..Hepimizin yardımcısı olsun..tekrar teşekkür ederim

Bunca sıkıntı içinde o çocukların olmaması belkide böylesi hayırlı olduğu içindir.
Lütfen çocuk işini ciddi anlamda erteleyin.
Sizin önce ciddi bir terapi almanız gerekiyor.
Sonra bir işe girersiniz, birikim yaparsınız ve ayrılır, yeniden tertemiz guzel bir hayat kurarsınız inşaallah.

Kendinizi ifade ediş şeklinizle ve yaşadıklarımıza rağmen dik duruşunuzla ne kadar guçlu bir kadın olduğunuzu düşündüm.
Yılmayın lütfen. Hayat yeni başlıyor deyin ve sarılın yeniden.

Allah anne babanıza vicdan versin. Kardeşinizin mekanı cennet olsun inşaallah.

Su mübarek günlerde dualara sarılmanı tavsiye ederim Allah hepimize rahmetine muamele etsin..kimin ne şekilde sınav olacağını bilemiyoruz.Ailenle yaşadıkların eşine sabrin..Allah yardımcınız olsun kitap okuyun şahsen maneviyat içerikli kitaplar ruhuma iyi gelir.
Bunca sıkıntı içinde o çocukların olmaması belkide böylesi hayırlı olduğu içindir.
Lütfen çocuk işini ciddi anlamda erteleyin.
Sizin önce ciddi bir terapi almanız gerekiyor.
Sonra bir işe girersiniz, birikim yaparsınız ve ayrılır, yeniden tertemiz guzel bir hayat kurarsınız inşaallah.

Kendinizi ifade ediş şeklinizle ve yaşadıklarımıza rağmen dik duruşunuzla ne kadar guçlu bir kadın olduğunuzu düşündüm.
Yılmayın lütfen. Hayat yeni başlıyor deyin ve sarılın yeniden.

Allah anne babanıza vicdan versin. Kardeşinizin mekanı cennet olsun inşaallah.

amin..Mekanının cennet olduğunu söylüyorlar benim de tek tesellim bu...Hassasiyetiniz için bir kez daha teşekkür ederim

Bu arada cumlelerin, yazım dilin cok duzgun. Kendini yetistirmis donanımlı bir kadın oldugun belli. Bu nedenle bile kendinle gurur duymalısın.

En yakın zamanda devlet hastanesinden psikiyatrist ve psikolog randevusu al. Kisisel gelisim yazıları oku. Kendini motive et bol bol. Telkin videoları var nette bol bol bunları dinle. Aklına gecnisten kotu dusunceler geldiginde kov onları, belki 2 sene sonra tek basına kendi kendine yeten sırtında kimseyi tasımayab ozgur ve mutlu bir kadın olursun. Belki 2 sene bile surmez... Her sey cok guzel olur umarım senin icin

Cok üzüldüm:KK42: alalhim inslalh seni feraha ulaştırir en kisa zamanda, umarim bundan sonra mutlu olursun bütün dualarım sana gittsin bugün başkasinin duasi cok sevap ve kabul olurmus insalalh cok cok iyi bir hayatin olsun insalalh :KK15:

Bu arada cumlelerin, yazım dilin cok duzgun. Kendini yetistirmis donanımlı bir kadın oldugun belli. Bu nedenle bile kendinle gurur duymalısın.

En yakın zamanda devlet hastanesinden psikiyatrist ve psikolog randevusu al. Kisisel gelisim yazıları oku. Kendini motive et bol bol. Telkin videoları var nette bol bol bunları dinle. Aklına gecnisten kotu dusunceler geldiginde kov onları, belki 2 sene sonra tek basına kendi kendine yeten sırtında kimseyi tasımayab ozgur ve mutlu bir kadın olursun. Belki 2 sene bile surmez... Her sey cok guzel olur umarım senin icin

Tüm gücümü toplayıp bir an evvel doktora gideceğim.Dualarınızda olursam belkide sürmez 2 yıl bile..Tek dileğim Allah ben ve benim gibilerin sesini duysun..teşekkür ederim

Cok üzüldüm:KK42: alalhim inslalh seni feraha ulaştırir en kisa zamanda, umarim bundan sonra mutlu olursun bütün dualarım sana gittsin bugün başkasinin duasi cok sevap ve kabul olurmus insalalh cok cok iyi bir hayatin olsun insalalh :KK15:
Amin nerde benim gibi varsa Rabbim yardımcısı olsun.Teşekkür ederim

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşsun..
Yalnız belli ki bu adamda da hayat yok, bence boşanıp kendine yeni bi hayat kurmalısın.
Yaşadıkların çok zor, o anne baba müsvettesini allah bildiği gibi yapsın.
Eşine kızamadım çünkü yani ne bekliyodun ki 3 günlük tanıdığın adamdan, çok daha kötü biri de çıkabilirdi.
Dövüp sövebilirdi de, ne manyaklar var.
Bence o evden de kurtulman gerek, yoksa sonun iyi değil.

X