Binnaz Abla Hatunları :))

Onlara karsi mafya olucaz bu gidisle
en iyisi elektrikli sandelye
ver coskuyu bunlara ver cereyanı:KK62:

Ayyy elektirkli sandalyeyi hiç düşünmedim ben:110: mafya oluyoruz kuzum hayal kura kura :dondurma:
spiro ve nofrostta akım artarak ilerliyor.her 2 erkek azer bülbül gibi titremeye başladı:KK70::KK70:

Ayyy elektirkli sandalyeyi hiç düşünmedim ben:110: mafya oluyoruz kuzum hayal kura kura :dondurma:
spiro ve nofrostta akım artarak ilerliyor.her 2 erkek azer bülbül gibi titremeye başladı:KK70::KK70:

Veee sevgililer gununu 2 gun gecti sabah uyaniyorum mesaj yokk:anneadayı::mad:
buna göre en iyi ceza "arkadaslarla idam keyfii" nerde o caps?

Dasdar Dasdar ya ithafenEn Büyük TÜRKİYE topicte idam keyfi (bu kuzey kore liderinin de ne kadar çeşitli capsi var:dondurma:)

kim-jong-un-caps4.jpg

Spiroya son noktayı emojilerle koyayım:dondurma:
Spiro seninle hayalim :KK60::KK60::KK200::KK74:
Senin yaşattıkların:KK67::KK4::tokat::KK12::KK11::KK34::KK61::mad:

Günün şarkısı; Sertab erener-iyileşiyorum (nakarattttt:ıslık:)

Şarkıda bile fal sözcüğünü buldum:mad:
Falımızda hasret var :KK200: falcılar:KK37: bizi evlendirmiş olsa da:63:

Aynen kuzum koycam valla galiba biz bu heriflere enerji gönderelim derken birbirimize göndermeye basladık :KK70:

a

Koy koy tatlım:KK70::KK70:
ee birbirimizin halinden anlıyoruz:KK19:
spiro bir yerine bin cezayla hakkından geleceğim seninnnnnnnnn :KK62::KK62::KK62:

Dasdar Dasdar ya ithafenEn Büyük TÜRKİYE topicte idam keyfi (bu kuzey kore liderinin de ne kadar çeşitli capsi var:dondurma:)

Eki Görüntüle 1954651

Haha made ciğim ya şu yorgun hallerimde güldüm saolsın varolsaın canım o kuzey korelilerin yerine senle beni koy iptekilerin yerine de spiro ve nfrost katır kardeşleri koy:dondurma:

Spiroya son noktayı emojilerle koyayım:dondurma:
Spiro seninle hayalim :KK60::KK60::KK200::KK74:
Senin yaşattıkların:KK67::KK4::tokat::KK12::KK11::KK34::KK61::mad:

Günün şarkısı; Sertab erener-iyileşiyorum (nakarattttt:ıslık:)

Bu efsane olmuş emojilerde çağ atlattın level atlattın resmen bende düşüneyim dur

Nfrost seninle hayalim :KK200::anneadayı::anne::emir_bebek:

Senin bana yaşattıkların :cry::KK42::ruh::uykucu:

Sana diyemediklerim :KK19::KK60::oops:

Haha made ciğim ya şu yorgun hallerimde güldüm saolsın varolsaın canım o kuzey korelilerin yerine senle beni koy iptekilerin yerine de spiro ve nfrost katır kardeşleri koy:dondurma:

Bu efsane olmuş emojilerde çağ atlattın level atlattın resmen bende düşüneyim dur

Nfrost seninle hayalim :KK200::anneadayı::anne::emir_bebek:

Senin bana yaşattıkların :cry::KK42::ruh::uykucu:

Sana diyemediklerim :KK19::KK60::oops:

Kuzey Kore'ye gidersek ki bir daha çıkamazyız:KK70: en iyisi kuzey Kore liderini Türkiye'ye getirip spiro ve nofrostu asalım:KK62::KK62:
Kısmetse diyemediklerini dersin Dasdar Dasdar m
ne diyim sende çok anaçlık var.tez zamanda anne olursun inşallah:dua:

Kuzey Kore'ye gidersek ki bir daha çıkamazyız:KK70: en iyisi kuzey Kore liderini Türkiye'ye getirip spiro ve nofrostu asalım:KK62::KK62:
Kısmetse diyemediklerini dersin Dasdar Dasdar m
ne diyim sende çok anaçlık var.tez zamanda anne olursun inşallah:dua:

Aynen made ciğim bnm bu anacligim yuzunden zaten alttan aldim ya onu okadar
Aminnn tatlim kucuk kartoplari nfrostlar dogurayim:anneadayı:

Valla gelsin bu adam assin şunları da kurtulalim severek ayrilmaktan:mad:

bu da benden sana cnm:KK60:

Aynen made ciğim bnm bu anacligim yuzunden zaten alttan aldim ya onu okadar
Aminnn tatlim kucuk kartoplari nfrostlar dogurayim:anneadayı:

Valla gelsin bu adam assin şunları da kurtulalim severek ayrilmaktan:mad:

bu da benden sana cnm:KK60:

Anaç Dasdar Dasdar m :anne:
Sesli güldüm:KK70: kartopu doğurmak:KK70::KK70:
Alttan aldık ama sonu nereye gider belli değil.bn spiroyu kestirip attım :63::KK62:
Bnce arayalım kuzey Kore'yi :halay: ya da ikisini Kore havalimanına teslim edelim:dondurma:
Ayyy bnm emojim sağolasın pitoşum.kalbimi eritiyor ya bu emoji ikimizin ortak emojisi olsun:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Anaç Dasdar Dasdar m :anne:
Sesli güldüm:KK70: kartopu doğurmak:KK70::KK70:
Alttan aldık ama sonu nereye gider belli değil.bn spiroyu kestirip attım :63::KK62:
Bnce arayalım kuzey Kore'yi :halay: ya da ikisini Kore havalimanına teslim edelim:dondurma:
Ayyy bnm emojim sağolasın pitoşum.kalbimi eritiyor ya bu emoji ikimizin ortak emojisi olsun:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Anaç sin diye kendi demisti birde nfrost un önde gideni yildirim nikahi kiymasi lazim di kacirdi zavalli :anneadayı:
okadar anacimki cocugum gibi sevdim :anne:adami boyle desem ne tepki verir acaba

ortak emoji olsun sevdim bnde onu naif bir kiz o surati kizariyo ne guzel:KK60::KK60:

Anaç sin diye kendi demisti birde nfrost un önde gideni yildirim nikahi kiymasi lazim di kacirdi zavalli :anneadayı:
okadar anacimki cocugum gibi sevdim :anne:adami boyle desem ne tepki verir acaba

ortak emoji olsun sevdim bnde onu naif bir kiz o surati kizariyo ne guzel:KK60::KK60:

Dasdar Dasdar diyor ki nofrosta Senin anaç duygularla sevdim:anne: kıyamam sana kuzum ya:anneadayı: bilmem ki nofrost ne der
Sorma kız öne bakıyor yanakları kızarıyor oğlanda yukarı bakıp kıza dönüyor
madenin milli emojisi:KK60::KK60::KK60::KK70:

X