BİOBELİNDE HAKKINDA HER ŞEY (%100 DOĞAL)

ozgehpr

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
3
0
37
MERHABA ARKADAŞLAR,
3-4 AY ÖNCE BİOBELİNDA ÜRÜNLERİYLE TANIŞTIM. SİZLERE DE ÖNERMEK İSTEDİM. ÜRÜNLERİNİN ÇOĞUNU ALDIM. ALDIKLARIMI DA PAYLAŞMAK İSTEDİM.
ÖNCELİKLE %100 DOĞAL HİÇ BİR KATKI MADDESİ YOK BUNA EMİN OLABİLİRSİNİZ. ARAŞTIRADABİLİRSİNİZ.
KULLANDIĞIM ÜRÜNLERİ ALT SIRADA EKLİYORUM.

--YAĞ ÇÖZ: En güzeli fısfıs bir materyal ile kullanın hem malzeme tasarrufu olur hem çok pratik. Arkadaşlar ocağımda mikrodalgamda fırınımda beyaz eşyalarımda kullandım o kadar kolay çıkarttı ki inatçı yağlara varana kadar bu ürünü ŞİDDETLE tavsiye ederim.
--BULAŞIK JELİ : Elde yıkamada kullanıyorum. Makinamda olduğu için genelde tencerelerde kullandım inanılmaz etkili arkadaşlar.
--BULAŞIK MAKİNASI JELİ: Makinam tableti eritmediğinden denediğim üründür:) sırf denemek için kirli bir şekilde attım kurumuş yağlar yicekler vardı tabakları çatalları mahsus kirli bıraktım mükemmel temizledi şiddetle tavsiye ederim.
--GENEL TEMİZLİK: Her eve lazım arkadaşlar hiç abartmıyorum. Evi viledaladım, mobiyaların süs eşyalarının tozunu aldım hem toz bırakmıyor hemde daha geç tozlanmasına sebep oluyor.
--ZEYTİNYAĞLI DUŞ JELİ: Üye olduğumda ilk sipariş verdiğim ürünlerdendir. Kokusu muazzam cildim yumuşacık oldu. Denemelisiniz mutlaka.
--ROLL ON: Siri parfümünü kullanıyorum roll-on da gün boyu kokusu kalıyor çok memnun kaldım. Tüy azaltıcı kararmayı engelleyen roll-onlarda çok iyi kuzenim kullanıyor tüylerim azaldı dedi. Normalde ne kullandıysam illa ya terleme yapıyordu ya da koku sıkıntısı devam ediyordu. hepsi mükemmel ben tüy azaltıcısı özelliği olanı kullanıyorum.
--EL SIVI SABUN: Yine üye olurken sipariş verdiğim biobelinda ile tanıştığım ürünlerdendir. Deep blue ve sweet olanı aldım ellerim kadife gibi oldu. Kokuları gerçekten çok güzel deep blue olan ferahlatıcı etkiye sahip.
--PARFÜM: Siri, Fua ve Ahfa adlı parfümleri kullanıyorum. Ben de biraz fazla parfüm düşkünlüğü var :) Arkadaşlar çok soft tatlı kokular asla pişman olmazsınız. Doğal ürünler olduğu içinde cildinize gönül rahatlığıyla sıkabilirsiniz. 3 günlük kazağımda hala kokuyor :)
--KİREÇ SÖKÜCÜ: Elektrikli çay makinamın alt bölümünde sürekli kireçleniyordu, aynı şekilde ketılımda. Ürünü kullanmaya başladığımdan beri çok rahat ettim kullanımı oldukça kolay ve geç kireçlenmesini sağlıyor.

ÜYELİK HAKKINDA;
Arkadaşlar buraya üye olma maceramı kısaca anlatacak olursam. Malum geçim sıkıntı ek iş ararken instgramda gördüm. Biobelinda işte farmasi anway gibi dediklerinde aniden bir ön yargı oluştu tabi satış bana göre değil çünkü. Beni whatsapp gruplarına davet ettiler. 6-7 yıllık üye olanda benim gibi 3-4 aylık üyelerde mevcut ve whatsappta ilkokul arkadaşımla karşılaştım :) Güvenip tabi daha da arttı. Şimdi çoğumuz instgram kullanıcıyız internet kurduyuz. Bu işten gerçekten oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız çevrenizin asla çok olmasına gerek yok öncelikle. Ve sizden ricam ön yargılı olmamanız. Yaptığımız şey şu haftanın belirli günleri ki zorunlu değil yine ama işi kazanca çevirmek istiyorsanız söyleyeceğim şeyleri uygulayınki size zamanla yükselin. İnstgramda herhangi bir yemek tarifi sitesi giyim butiği vs bu tarz sayfalara bizim liderlerimiz reklam veriyor. Ek iş isteyenler vs vs gibi. Biz üyelerde altına yorum yapanları bilgilendiriyoruz katılmak isteyenleride üyemiz yapıyoruz. Hepsi bu arkadaşlar. ASLA VE ASLA satış zorunluluğu yok, üyelik kaydınızda silinme yok,aidatı yok. Üye olurken sizde tc nizi doğum tarihinizi ve adresinizi istiyorlar. Ve katalogtan 3 ürün sipariş vermeniz gerekiyor tek sefere mahzur. Ki ürünler sizi temin ederim hepimizin evinde kullandığı ürünler asla pişman olmazsınız emin olun.

Kullandığım ürünler şimdilik bunlar arkadaşlar. Sipariş vermek isteyenleri, üyelik hakkında bilgi almak isteyenleri beklerim ki üye olmanızı tavsiye ederim ürünlerde geliş fiyatı baya uyguna geliyor.

Sayın O ozgehpr ,
kullandığınız ürünler hakkında bilgi verebilirsiniz ama ürün satışı, satış ya da reklam amaçlı link, sosyal medya hesabı, whatsapp vb gibi iletişim bilgileri paylaşmak, referans numarası vermek, alt kadro oluşturmak maksadıyla üye yapmak yasaktır.

Saygılarımızla.

X