Çocuk Hastalıkları Biogaia damla kullanan var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Arkadaşlar 2 aylık bebegim cok gaz sancisi çekiyor ne öneriyorsunuz?
Canım biz 4 buçuk aylık olduk hala var.Ben biogai ve zinco birlikte kullanıyorum.Bizim sağlık ocağında ki ebemizinde bebeği kolik o bu şekilde kullan bende öyle kullanıyorum demişti.Sonra ben doktoruna sordum.Gerek yok ikiside aynı dedi.Ama sonra denedim gerçekten çok işe yaradı.Bayaa rahatladık.Çok güzel gaz çıkarıyor

Canım biz 4 buçuk aylık olduk hala var.Ben biogai ve zinco birlikte kullanıyorum.Bizim sağlık ocağında ki ebemizinde bebeği kolik o bu şekilde kullan bende öyle kullanıyorum demişti.Sonra ben doktoruna sordum.Gerek yok ikiside aynı dedi.Ama sonra denedim gerçekten çok işe yaradı.Bayaa rahatladık.Çok güzel gaz çıkarıyor

Valla resmen hüngür hüngür ağladım az önce 10 saat uyumaz mi bi bebek :KK43:(

Merhabalar,
58 günlük kızım gaz sorunu yaşıyor. Kakasını iki güne bir yapıyor. Ancak gaz çıkarmakta sorun yaşıyoruz. Metsil ve Zinko kullanıyoruz aynı anda, üstelik Ada Çayı Yağı(Elma Yağı) ile de karın ve ayaklarına masaj yapıyoruz. Biogaia damlası bu ikisinden daha faydalı olabilir mi ki?
Bence en iyisi biogaia bnm kızımın kaka problemi onunla çözüldü

Valla resmen hüngür hüngür ağladım az önce 10 saat uyumaz mi bi bebek :KK43:(
Uyumaz canım ve on saat ağlar.Gezdir gezdir belim kopuyordu.Sen bu damlaları dene.Uyutmak için fön makinası elektrik süpürgesi giden araba sesi üçünden birini aç.Birini sever mutlaka dene.Allah yardımcın olsun çok zor.Benim oğlumda kolik 4 buçuk aylık şimdi baya hafifledi.Günde 2 saat falan ağlıyor.3. Aydan sonra yavaş yavaş hafiflemeye başlar.Sabırlı olman lazım.Geçicek diye düşün

14 günlük oğlum ve bizede de gaz ve sancı var doktor biogaia damlayı verdi ama faydası nı görmedim . Bugün 2.günümüx yavrum 4 saattir aglıyo catlıyacak sanıyorum o aglıyo ben aglıyorum cok zorr yaaa

14 günlük oğlum ve bizede de gaz ve sancı var doktor biogaia damlayı verdi ama faydası nı görmedim . Bugün 2.günümüx yavrum 4 saattir aglıyo catlıyacak sanıyorum o aglıyo ben aglıyorum cok zorr yaaa
Düzenli kullan cnm bnmde bebeğim öyleydi şimdi beşinci ayına girdi emin ol üçüncü ayından sonra yavaş yavaş bitiyor ve o sürekli ağlayan bebek gidiyor yerine sakin bir bebek geliyor Allah sabır versin

Çok zor sabır diliyorum.Oğlum 5 aylık hala bitmedi ama eskiye göre çok azaldı.Çünki artık dikkatini dağıtabiliyoruz oyunla.Yine de inanılmaz gazlı.Aşıya gittiğimizde sağlık ocağında ebe bir arkadaş onunda bebeği kolikmiş biogai ve zinco yu birlikte kullanmamı söylemişti.Doktorumuza sorduğumda gerek yok ikiside aynı şey demişti.Bende almadım zincoyu.Sonra yine böyle uzun bir kolik krizinde denemeye karar verdik ve inanılmaz rahatladık.O kadar çok gaz çıkardı ki şaşırdık.Nasıl kullandığımızı da yazayım.Öğlen beslemeden önce 2 damla zinco sonraki beslenmede 5 damla biogai ve akşam saatleri beslemeden önce tekrar zinco 2 damla biz hala kullanıyoruz.Çok faydasını görüyoruz.Birde besledikten sonra mutlaka mide gazını çıkartın.Masaj ılık banyo uykuya dalmadan yada kriz anında fön makinası elektrikli süpürge sesi yada kolik bebek müzikleri dinletin.Arabanız varsa arabayla ufak gezintilerde yapabilirsiniz hemen uyuyorlar.

Bende 1 aylık bebeğimde biogaia ile zinco yüzde birlikte kullanıyorum biogaina yı geceleri uyumazsan önce veriyorum sabahlara kadar uyumayıp ağlayan bebeğim artık geceleri uyuyor çok rahatlattı

X