Biosteron DHEA günde 3 tablet (DHEA içeren diğer takviyeler)

eln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2023
15
5
33
Merhaba kızlar AMH düşüklüğü tüp bebek tedavi sürecindeyim. Doktorum günde 3 tablet Biosteron DHEA almamı söyledi ama bu takviye piyasada zor bulunuyor ve çok pahalı. Bildiğiniz bu takviyeye eşdeğer DHEA içeren takviye var mı?

Eklentiler

• PHOTO-2024-03-14-16-30-01.jpg
    PHOTO-2024-03-14-16-30-01.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba kızlar AMH düşüklüğü tüp bebek tedavi sürecindeyim. Doktorum günde 3 tablet Biosteron DHEA almamı söyledi ama bu takviye piyasada zor bulunuyor ve çok pahalı. Bildiğiniz bu takviyeye eşdeğer DHEA içeren takviye var mı?
Merhaba sanırım Maslak Acıbadem’e gidiyorsunuz :)Bende aynılarını kullandım o çevredeki eczanelerde bulunuyor ama evet pahalı

Netten alabilirsiniz eczane pahalı oluyor.. ben birsterondan önce Norht vital ve imprly kullandım..

• Beğen
Reactions: eln
Evet acıbademe gidiyorum herşey ateş pahası resmen. İnşallah sonucu güzel olur da. Siz hangi aşamadasınız ve sorun ne? (Yanlış anlamayın lütfen artık hep bir çare aramaktan olumlu birşeyler duymak istiyor insan )

Netten alabilirsiniz eczane pahalı oluyor.. ben birsterondan önce Norht vital ve imprly kullandım..
netten de güvenmek zor oluyor sahte ilaçlarla dolu maalesef imprly kullandım o da sürekli kullanılmıyormuş.

Son düzenleme:
Evet acıbademe gidiyorum herşey ateş pahası resmen. İnşallah sonucu güzel olur da. Siz hangi aşamadasınız ve sorun ne? (Yanlış anlamayın lütfen artık hep bir çare aramaktan olumlu birşeyler duymak istiyor insan )
Aynı yolda yürüyoruz hepimiz Rabbim hepimize yardım etsin🙏
Benim sebepsiz düşüklerim var 3 tane o yüzden tüp bebek yapıyoruz genetik taramalı tüp bebek yaptık çok şükür 2 tane sağlıklı embriyo var önümüzdeki ay transfer olacağım regl olmayı bekliyorum
Hastaneden sizi yönlendirdikleri eczaneye kesinlikle gitmeyin fiyatlar daha yüksek oluyor çok yakınında park eczanesi var hem indirim yapıyor hem de tüm ilaçları bulabiliyorsunuz bize çok yardımcı oldu oradaki beyefendi mutlaka bir fiyat alın

Aynı yolda yürüyoruz hepimiz Rabbim hepimize yardım etsin🙏
Benim sebepsiz düşüklerim var 3 tane o yüzden tüp bebek yapıyoruz genetik taramalı tüp bebek yaptık çok şükür 2 tane sağlıklı embriyo var önümüzdeki ay transfer olacağım regl olmayı bekliyorum
Hastaneden sizi yönlendirdikleri eczaneye kesinlikle gitmeyin fiyatlar daha yüksek oluyor çok yakınında park eczanesi var hem indirim yapıyor hem de tüm ilaçları bulabiliyorsunuz bize çok yardımcı oldu oradaki beyefendi mutlaka bir fiyat alınİnşalla

İnşallah hayırlısı olsun sağlıkla gelsin bebeğiniz. Tamam gittiğimde muhakkak bakacağım ve sizin önerdiğinizi de iletirim.

Merhaba hangi eczaneden buldunuz acaba bende biosteron arıyorum da istanbulun yarısını aradım neredeyse bulamıyorum:KK43:

• Beğen
Reactions: eln
Merhaba hangi eczaneden buldunuz acaba bende biosteron arıyorum da istanbulun yarısını aradım neredeyse bulamıyorum:KK43:
Merhaba🌸 ben de zor buldum Beylikdüzünde hiçbiryerde yok zor bulduk dediler ama dün tesadüfen yine Beylikdüzü’nde bir eczanede varmış 1290 tl idi ben de 3000 tl yakın fiyata aldım ( bu ne saçmalık fiyatını yükselttiler hızlıca ya da her yerde farklı fiyatlar ) hala bulamadıysanız özelden iletişime geçin benim eczacıma sorarım .

Merhaba🌸 ben de zor buldum Beylikdüzünde hiçbiryerde yok zor bulduk dediler ama dün tesadüfen yine Beylikdüzü’nde bir eczanede varmış 1290 tl idi ben de 3000 tl yakın fiyata aldım ( bu ne saçmalık fiyatını yükselttiler hızlıca ya da her yerde farklı fiyatlar ) hala bulamadıysanız özelden iletişime geçin benim eczacıma sorarım .
Merhaba bulamadım ben hala sorabilirmisiniz rica etsem.

Ben de arıyorum biosteron
elinde olan eczaneler 15bin e satıyor karaborsa oldu dedi bi eczane

Ben böyle bir muadil buldum doktorum da yerine kullanabilirsin dedi sizde bir danışın isterseniz

Eklentiler

• 1000025095.jpg
    1000025095.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 23
İnstagram bir adres var yurt dışından kaliteli ve uygun ürün getirtiyor. Ben oradan daha uygun fiyata aldım 06sagliklikal adresi.

X