Bir amin yeter

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
Burdaki bor çok kişi biliyor beni 32-33 yaşındayım evlilik olmuyor bir türlü ne kadar istesem de olmuyor, karşıma çıkan her kişiyi değerlendirdim ama olmadı şimdiye kadar yaş ilerledikçe umutlar azalıyor (ALLAH'tan umudumu kesmedim ama !!!) Dua ediyorum ama müslümanın müslümana ettiği dua kabul olur derler bana dua edin kızlar ALLAH rızası için. Aylardır karşıma kimse çıkmadı ama yarın görücü gelecekmiş hayirlisiyla olsun diye dua edin bana . ÇOK YORULDUM bir amin deyin yeter
Allah hiçbir bekarı anne baba evinde koymasın ...

Amin, ayetel kürsi de okudum sizin için, Rabbim kabul eder inşallah...

Çok yazmasam da kk yı takip ediyorum, sizin birkaç konunuzu da hatırlıyorum, yanlış anlamazsanız nacizane bir tavsiyem olacak,
biliyorum şuan mutsuz ve umutsuzsunuz(ben de sizin gibiyim biraz) ama bu durum sizi isteğinizden daha da çok uzaklaştırıyor, kendi ellerinizle onu itiyorsunuz...
Kendinizi biraz şanslı biriymiş gibi düşünseniz, ha oldu ha olacak mutlaka evlenmeliyim gibi değil de biraz daha rahat olsanız, yani tüm kötülükler beni buluyor gibi düşünce tarzından kurtulmaya çalışsanız, hatta hergün şükretseniz, eş-şekür esmasının güzelliğini kk daki topiklerden öğrendim, tavsiye ederim...
Umarım bana alınmamışsınızdır, Bunu yapmak çok zor biliyorum, ben de bekarım, yaşım da çok küçük değil, üstelik geçmişte büyük bir hayal kırıklığı da yaşadım, o mutsuz ruh halinden kurtulmak için kendimce çabalıyorum, ağlıyorum, sızlıyorum, bazen aşırı mutsuz hissediyorum ama yine de halime binlerce kez şükürler olsun, Allah büyüktür...
Hem şuna eminim şuan burada dua istemek bile Rabbimin size nasıl bir güzellik vadedeceğinin habercisi, buna emin olun, kendinize güvenin ve rahat olun:))
Allah hepimizin yolunu açık etsin, hayırlı insanlarla karşılaştırsın...amin..

Amin inşallah
Hayırlı ise olsun ,hayırlı değilse olmasın .
Rabbim hayırlı kısmetler nasib etsin inşallah .

Çok yazmasam da kk yı takip ediyorum, sizin birkaç konunuzu da hatırlıyorum, yanlış anlamazsanız nacizane bir tavsiyem olacak,
biliyorum şuan mutsuz ve umutsuzsunuz(ben de sizin gibiyim biraz) ama bu durum sizi isteğinizden daha da çok uzaklaştırıyor, kendi ellerinizle onu itiyorsunuz...
Kendinizi biraz şanslı biriymiş gibi düşünseniz, ha oldu ha olacak mutlaka evlenmeliyim gibi değil de biraz daha rahat olsanız, yani tüm kötülükler beni buluyor gibi düşünce tarzından kurtulmaya çalışsanız, hatta hergün şükretseniz, eş-şekür esmasının güzelliğini kk daki topiklerden öğrendim, tavsiye ederim...
Umarım bana alınmamışsınızdır, Bunu yapmak çok zor biliyorum, ben de bekarım, yaşım da çok küçük değil, üstelik geçmişte büyük bir hayal kırıklığı da yaşadım, o mutsuz ruh halinden kurtulmak için kendimce çabalıyorum, ağlıyorum, sızlıyorum, bazen aşırı mutsuz hissediyorum ama yine de halime binlerce kez şükürler olsun, Allah büyüktür...
Hem şuna eminim şuan burada dua istemek bile Rabbimin size nasıl bir güzellik vadedeceğinin habercisi, buna emin olun, kendinize güvenin ve rahat olun:))
Teşekkür ederim ikinize de.Kimin duası kabul oldu bilmiyorum ama öğlen arası eve gittim ve tam çıkmak üzereydim ki bir görücü daha geldi : ) bakalım hayırlısı.

Doğru söylüyorsun ama elimde değil inan herşey herkes sözleriyle yaralıyorlar beni iğneleyici sözler söylüyorlar sürekli bu konuyu düşünmeye itiyorlar beni, inan sadece çevre değil bende istiyorum ömrümü tek geçirmek istemiyorum, hayatıma bir bakıyorum koca bir hiçten ibaret, çalışıyorum 6 yıldır herseyim var maddi anlamda, arabamda var evimde var birikimim de var diyorum ki bazen hadi diyelim evlenemedim napıcam ben bunları her ay aldığım maaşımı bile napıcam, istiyorum ki evim olsun eşim çocuklarım olsun bana değil BİZE harcayayım. Allahım hayirlisiyla nasip etsin inşallah

Teşekkür ederim ikinize de.Kimin duası kabul oldu bilmiyorum ama öğlen arası eve gittim ve tam çıkmak üzereydim ki bir görücü daha geldi : ) bakalım hayırlısı.
Hadi inşallah :)) Dualarimiz seninle canim Rabbim hayırlı olanı nasip etsin inşallah.

İnşaAllah hayırla sonuçlanır.

Birbirinize kalbinizi ısındırır inşaAllah yüce Allah..

Bu dünya ve ahiretiniz için hayırlı olacak olan bir evlilik, bir yuva nasip etsin yüce Allah size ve bütün bekar arkadaşlara inşaAllah.

(AMİN)

İnşaAllah hayırla sonuçlanır.

Birbirinize kalbinizi ısındırır inşaAllah yüce Allah..

Bu dünya ve ahiretiniz için hayırlı olacak olan bir evlilik, bir yuva nasip etsin yüce Allah size ve bütün bekar arkadaşlara inşaAllah.

(AMİN)
İnşallah o kadar zormuş ki bekar olmak çok büyük bir imtihanmış ALLAH herkesin yardımcısı olsun

hakkınızda hayırlısı olsun insallh.Allah en kisa zamanda sizin icin hayırlı gönlünüze gore bir eş nasip etsin..amin :)

Burdaki bor çok kişi biliyor beni 32-33 yaşındayım evlilik olmuyor bir türlü ne kadar istesem de olmuyor, karşıma çıkan her kişiyi değerlendirdim ama olmadı şimdiye kadar yaş ilerledikçe umutlar azalıyor (ALLAH'tan umudumu kesmedim ama !!!) Dua ediyorum ama müslümanın müslümana ettiği dua kabul olur derler bana dua edin kızlar ALLAH rızası için. Aylardır karşıma kimse çıkmadı ama yarın görücü gelecekmiş hayirlisiyla olsun diye dua edin bana . ÇOK YORULDUM bir amin deyin yeter
Allah hiçbir bekarı anne baba evinde koymasın ...
Canim dilek duasi okuyorum seni de oraya ekleyeyim ins hayirli bir evlilik yaparsin.

N asibinin açılmasını için (ya fettah) diye 71.000 defa tesbih çekeceksin say ama sonra bitirdikten sonra dua edip bir fatiha 3 ihlas 1 felak 1 nas birde en son ayetel kursi okuyup duala. Hayırlı kısmet çıksın karşına

N asibinin açılmasını için (ya fettah) diye 71.000 defa tesbih çekeceksin say ama sonra bitirdikten sonra dua edip bir fatiha 3 ihlas 1 felak 1 nas birde en son ayetel kursi okuyup duala. Hayırlı kısmet çıksın karşına
Canim bunu biri yaptı da öyle mi öneriyorsun yoksa nette mi gördün

Hayir ben bizzat kendim yaptım ablam, abim ve kaynim için yaptım . Sen dua ni yap . Gerisini ALLAH a bırakmak tabikide senin hakkında hayirli olanı O bilir
Biraz daha açık anlatabilir misin canım yani nerde gördün bu sayıda okunacağını ve okuduktan sonra oldu mu dileğin

Suan da hepsi evli ve çocukları var bunu ben bi kitaptan duydum açıkçası biri söyledi .ve yaptım birisi 2 ay içinde oldu birisi 8 ay içinde diğeri de 1,5 sene içinde oldu sadece ayrılışını iste yeter gec olsun güç olmasın

canım diliyorum ki Allah sana mutlu huzurlu bir yuva nasip etsin.
bence şükür etmelisin. kötü bir evlilik yapmaktansa bekarlık ve özgürlüğünün tadını çıkar.
ve zamanı gelince doğru insanı bulunca tadından yenmez. hayat çok güzel eğer maddi özgürlüğün varsa sen canını sıkma.
şükür ederek zamana bırak bakalım neler olcak :)

X