Bir aşk hikayesi, masal gibi bir son. Yakışmadı ama, nasıl unutacağım ben?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay gerçekten mi sizsiniz ama konu faketi amac neydi. Kv öldü demiştiniz ama aynı yerde yaşayan biri ölüm kayıtlarından o zaman ölen kadın yok diye yazdi siz vinladiniz. Daha sonra ara ara gelip kendinizi göstermeye çalıştiniz ama hep banlandiniz.
Cok komikti herkes Zeynep hanım diyordu ve sizinle dertlenip ağlıyordu . yine insanlığımi sorguladığım bir konuydu ruhsuz biri olduğumu düşünüp her yorumu okuyup duygusal olarak his aradım bulamadım
ya o zaman öylesine yazmıştım bu kadar viral olacağını düşünemedim sonrasında konuyuda bırakamadım öyle uzadı gitti işte. ama konu tamamen fake değil birkaç şey dışında çok şey doğru benim çok yakın bi tanıdığım başından geçtı bunlar

ya o zaman öylesine yazmıştım bu kadar viral olacağını düşünemedim sonrasında konuyuda bırakamadım öyle uzadı gitti işte. ama konu tamamen fake değil birkaç şey dışında çok şey doğru benim çok yakın bi tanıdığım başından geçtı bunlar
Ne çoğunun gerçek olması yahu? İnsanlar inandıkça trolluğun dozunu arttırmışsın be ablacım. Git gide daha fazla saçmalamışsın :KK70:

Ayrıca şu anki üyeliğinde de sevgilimin evli kadından çocuğu var diye konun var. Ne sevgilisi? Sen evli çocuklusun? Hala hiçbir şey kaybetmemişsin performansından

Ben şahsen senin zeynep güven olduğuna inanırım. Siteye çok girmesen de fena troll değilsin. Bir konuda sevgilinin evli kadından çocuğu var, başka mesajlarında evlisin ve okul çağında çocukların var. Evlat aldığı çocuğu geri bırakmak isteyen yakınların var falan. Sansasyonelliğinden bir şey kaybetmemişsin

Bu arada mesajlarına bakınca gördüm kayınvaliden dirilmiş hayırlı olsun.
sen de az fena değilsin kız nasıl döktün hepsini.

Sadece Kontes mi? Imm hatırlamıyorum böyle bi isim 🥲
Nevriye Budak vardı sanki bi ara profil fotosunda, müdavim olduğum dönemde hâkimdim herkese de bi ara baya ara verdim, birkaç sene girmemiş, arada uğramış olabilirim, o arada çok şey değişmiş 🥲
Ben de eski lavantakokulusandık, belki hatırlarsınız:KK53:

Nevriye Budak vardı sanki bi ara profil fotosunda, müdavim olduğum dönemde hâkimdim herkese de bi ara baya ara verdim, birkaç sene girmemiş olabilirim, o arada baya şey değişmiş 🥲
Yok prezentabl kontes 🤣
Aaaa sen o musun😳😳 ben eski nicklerimi söylemek istemiyorum zamanında çok gıcık olan vardı da shsjsjsksksl eskilerden bayaa tanıdığım var isim olarak ama çoğu girmiyor artık 🤣
Ben de bi dönem baya ara verdim ama geri geldim işte tilki hesabı 🤷🏻‍♀️🤣🤣

Yok prezentabl kontes 🤣
Aaaa sen o musun😳😳 ben eski nicklerimi söylemek istemiyorum zamanında çok gıcık olan vardı da shsjsjsksksl eskilerden bayaa tanıdığım var isim olarak ama çoğu girmiyor artık 🤣
Ben de bi dönem baya ara verdim ama geri geldim işte tilki hesabı 🤷🏻‍♀️🤣🤣
Hatırlar gibi oldum şimdi:KK53: çok oturmasa da.
Bana gıcık olan yoktu ya galiba 🥲 Nahif nahif takılırdım kendi halimde :KK53: Kavgalarım oluyordu da genelde sorunlu ve herkesle kavgalı kişilerle oluyordu.
Eski konularıma bakıyorum da 2011'den halliceyim ben de 😂😂😂 Şükür ki profili kitleme özelliği geldi, forumda biriyle kavga edince kirli çamaşırlar, cringe olaylar dökülmüyor ortaya 😂😂
Seni de çok merak ettim ama zorlamıycam :KK53:

Son düzenleme:
Nevriye Budak vardı sanki bi ara profil fotosunda, müdavim olduğum dönemde hâkimdim herkese de bi ara baya ara verdim, birkaç sene girmemiş, arada uğramış olabilirim, o arada çok şey değişmiş 🥲

Siz eskilerden lavantakokulusandık mısınız? İsimler bayağı bir değişmiş bir sizi bir de Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri nin çekilin ben doktorum gibi bir ismi vardı o üye gibi aklımda kalmış.

Siz eskilerden lavantakokulusandık mısınız? İsimler bayağı bir değişmiş bir sizi bir de Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri nin çekilin ben doktorum gibi bir ismi vardı o üye gibi aklımda kalmış.
Evett, oyum 😌
Doktor vardı evet, burada mı bilmiyorum.
4-5 sene önce aşırı aktif olan çoğu kişi yok şimdi 🥲 Herkesin KK'ya küstüğü bi dönem oluyo galiba:KK53:

Son düzenleme:
Son sayfaları okuduktan sonra ben :KK53:

Eklentiler

• IMG_9496.jpeg
    IMG_9496.jpeg
    47,2 KB · Görüntüleme: 17
sen de az fena değilsin kız nasıl döktün hepsini.
Yalnız iki üyeliğindeki konularını da okurken gülüp eğleniyodum ama son okuduklarımla sinirim bozuldu. Eğer gerçekten zeynep güvensen tam bir ruh hastasısın. En son açtığın konu pedofili kurgusu üzerine olmuş. Zaten o konudan sonra süresiz banlanmışsın

Kaynana, sevgili gibi konularda hadi trolluk yapıyosun da pedofili gibi hassas bir konuda yalandan konu açmak için vicdansız ve ruh hastası olmak gerek. Şu an karar verdim de hiç komik değilsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X