Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar BİR AYDIR SAÇLARIM ÇOK DÖKÜLÜYOR

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

ozgurhayalim

Uçur beni spaydi
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
621
1.719
32
Merhaba arkadaşlar. Benim sıkıntım saçlarımın çok dökülmesi :KK43: son 1 aydır anormal şekilde saçlarım dökülüyor. banyo sonrası olsun kuru taradıgımda olsun. 2 kez doladıgım tokayı 4 kez dolar oldum düşünün artık. yarısı döküldü resmen. röfle yaptırdıgım için oldugunu düşünüyorum ama boyattıktan 3 hafta sonra başladı dökülme. daha öncede röfle yaptırmıstım bu derece dökülmemişti. yağ çeşitleri de uyguluyorum ama bana mısın demiyor. Gliss şampuan kullanıyorum 2 yıldır. onu da değiştirmek istiyorum sizce ne kullanmalıyım? acaba mevsimlerden mi bu dökülme diye düşünüyorum sizlerde de dökülme çok oluyor mu bu aylarda. bu arada saçlarım düz ve ince telli.

Beni anlatmışın resmen.Benim de aynı şekilde son bir kaç aydır inanılmaz dökülüyor.Sorduğum herkesde bir döKülme var.Mevsimden kaynaklı da olabilir.Fakat kişiden kişiye değişiyor.25-50 tel de bir dökülmedir.Benim her seferinde 100 ü aşıyor.Banyodan sonra özellikle de... Yeni çıkan saçlarım da çok. DöNgüye mi girdim bilemiyorum. :cry:

Beni anlatmışın resmen.Benim de aynı şekilde son bir kaç aydır inanılmaz dökülüyor.Sorduğum herkesde bir döKülme var.Mevsimden kaynaklı da olabilir.Fakat kişiden kişiye değişiyor.25-50 tel de bir dökülmedir.Benim her seferinde 100 ü aşıyor.Banyodan sonra özellikle de... Yeni çıkan saçlarım da çok. DöNgüye mi girdim bilemiyorum. :cry:
ay valla benim 200'ü falan aşıyordur. çok üzücü bir durum ya :KK43: inşallah mevsimlerdendir

et, yumurta, kan yapıcı şeyler ye bence.. beslenmenden kaynaklanıyor olabilir.. ben bira mayası hapı aldım dökülme için, iyi geliyormuş, onu içiyorum 2 gündür.. onu daaraştırabilirsin..

et, yumurta, kan yapıcı şeyler ye bence.. beslenmenden kaynaklanıyor olabilir.. ben bira mayası hapı aldım dökülme için, iyi geliyormuş, onu içiyorum 2 gündür.. onu daaraştırabilirsin..
O DA KİLO YAPIYOR DİYE BİLİYORUM AMA DENEMEKTE FAYDA VAR. ECZANEDEN Mİ ALDINIZ VE NE KADARA ALDINIZ?

O DA KİLO YAPIYOR DİYE BİLİYORUM AMA DENEMEKTE FAYDA VAR. ECZANEDEN Mİ ALDINIZ VE NE KADARA ALDINIZ?

ben yurtdışındayım, burada çok rahat bulabilirim, 3.50 euroya aldım sanırım, içinde 400 tane tablet var.. bence kilo aldırmıyor, baya araştırdım kilo almak için kullananlar bi sonuç alamamış.. hatta almanyada diyet yapanlaraöneriliyor vitamin taksiyesi olsun diuye, kilo yapan bir şey olsa diyet yapanlara önermezlerdi bence..

ben yurtdışındayım, burada çok rahat bulabilirim, 3.50 euroya aldım sanırım, içinde 400 tane tablet var.. bence kilo aldırmıyor, baya araştırdım kilo almak için kullananlar bi sonuç alamamış.. hatta almanyada diyet yapanlaraöneriliyor vitamin taksiyesi olsun diuye, kilo yapan bir şey olsa diyet yapanlara önermezlerdi bence..
ÇOK İYİ. BENDE BUGÜN TEDARİK EDİP KULLANMAYA BAŞLAYAYIM

X