Bir aylık evli ablam, sevgililik dönemindeyken aldatılmış

burcumsu12

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
3.988
7.357
29
Merhabalar , bizim ailenin kaderinden midir yoksa erkekler mi bu kadar sık aldatır oldu bilmem ablamın aldatıldığını öğrendik. Ablam yaklaşık bir ay önce evlendi. Babamı çok zor ikna ettiler bu evliliğe. Çok çabaladı. Tam mutluluğa kavuştum derken mailde yakaladığı mesajlarla sarsıldı. (Mailleşmişler çünkü enişte kişisi nişanlanınca bu kadını hayatından çıkarıp engellemiş) Eniştemin eski sevgilisi şu tarz mesajlar yazmış: evlenmişsin daha mayıs ayında benimleydin bir anda hayatına girmiş ve evlenmiş olamazsın ikimizi birden idare ettin yattın kalktın namusumla oynadın gibilerinden mesajlar var. O ise karşılık olarak " zorla bir şey yapmadk ben sana birşey vaadetmedim vs yazmış
Çok sarsıldı ama yüzleşmedi. Şu an daha bir aylık evliyken ayrılmak ağrına gidiyor cesaret edemiyor yüzleşirse de affetmekten aldatılmayı kabul eden kadın olmaktan korkuyor. Düşünmekten uyuyamıyoruz nedir bu işin doğrusu?

Çok zor bir durum evlenmeden her haltı yiyen erkek kişisi evlendikten sonra da yapar karakteri malum ortada .ablanız sürekli şüphe duyacak acaba yine aldatılıyormuyum diye kendine bu paranoyayı yaşatmak yerine bu karakterin k..çına tekmeyi bassın .kendini uyanık zannediyor maille iletişim kurmuş ki ortaya çıkmayacak zannetmiş madem bu kadar şeref yoksunu insanlarsınız ne diye elin masum her şeyden bir haber kızlarının günahına girersiniz yazık cidden yazık

Ablan gercekten ne zaman tanışti enistenle önemli olan o kadının dediği gibi ikisini idare etmişse ablan da yuzlestikten sonra bu durumu kabul edip ayrilmayacaksa dile bile getirmesin.
Eğer bu ablandan önceki mevzuysa zaten aldatılmış olmaz Önemli olan ablandan sonrası.
Ve bir ayda tanışıp evlenenler bile oluyor yani
Mayıs ayında ablan nişanlı miydi? ya da görüşüyor muydu?

Merhabalar , bizim ailenin kaderinden midir yoksa erkekler mi bu kadar sık aldatır oldu bilmem ablamın aldatıldığını öğrendik. Ablam yaklaşık bir ay önce evlendi. Babamı çok zor ikna ettiler bu evliliğe. Çok çabaladı. Tam mutluluğa kavuştum derken mailde yakaladığı mesajlarla sarsıldı. (Mailleşmişler çünkü enişte kişisi nişanlanınca bu kadını hayatından çıkarıp engellemiş) Eniştemin eski sevgilisi şu tarz mesajlar yazmış: evlenmişsin daha mayıs ayında benimleydin bir anda hayatına girmiş ve evlenmiş olamazsın ikimizi birden idare ettin yattın kalktın namusumla oynadın gibilerinden mesajlar var. O ise karşılık olarak " zorla bir şey yapmadk ben sana birşey vaadetmedim vs yazmış
Çok sarsıldı ama yüzleşmedi. Şu an daha bir aylık evliyken ayrılmak ağrına gidiyor cesaret edemiyor yüzleşirse de affetmekten aldatılmayı kabul eden kadın olmaktan korkuyor. Düşünmekten uyuyamıyoruz nedir bu işin yüzléşsin hemen yoksa daha kotu olur ablanız bu adam surekli aldatır yazik etmesin kendine boyle bir insanla evli kalsa bile hep suphe guvensizlik olacak nereye kadar surdurebilecek bu evliligi affetse yine yapcak daha cok pisman olacak cocuk olmadan onune baksın

Ablan gercekten ne zaman tanışti enistenle önemli olan o kadının dediği gibi ikisini idare etmişse ablan da yuzlestikten sonra bu durumu kabul edip ayrilmayacaksa dile bile getirmesin.
Eğer bu ablandan önceki mevzuysa zaten aldatılmış olmaz Önemli olan ablandan sonrası.
Ve bir ayda tanışıp evlenenler bile oluyor yani
Mayıs ayında ablan nişanlı miydi? ya da görüşüyor muydu?
Ablamla bir buçuk yıldır birlikteler. Bu yılın mayıs ayında aldatmış o kadın da hayatındaymış

Ablamla bir buçuk yıldır birlikteler. Bu yılın mayıs ayında aldatmış o kadın da hayatındaymış
balık baştan kokmuş dediğim gibi ablan eğer yuzlesip ayrilmayacaksa aldatilmayi kabul eden konumunda gurursuz kadın kimliğine bürünür ve enişten olacak haysiyetsiz de birini kabul eden ikincisini de kabul eder mantığıyla hareket eder.
Kısacası Nisanliyken yapan evlendiğinde de yapar defetsin ablan bunu 1 aylıkken yaşadıgi olaya bak . Üzüldüm :[

Çok sarsıldı ama yüzleşmedi. Şu an daha bir aylık evliyken ayrılmak ağrına gidiyor cesaret edemiyor yüzleşirse de affetmekten aldatılmayı kabul eden kadın olmaktan korkuyor. Düşünmekten uyuyamıyoruz nedir bu işin doğrusu?
En başındayken bitmesi mantıklı olan. Bunu affederse bu kadar ablanızı aldatan adam bir daha yapar. Hiç bir şey söylemezse de gizli işler çevirebiliyorum kimsenin ruhu duymuyor deyip yine aldatmaya devam edebilir. yani her iki durumda da bu adamdan hayır gelmez.

Böylelerinin ç.kü kopsun yaa.
Bence ayrılmayacaksa hiç gördüğünü söylemesin şimdiden yüz göz olurlar.

Yalnız kadın takıntılı söyleyeyım ablanın tercıh edılmesını hazmedemıyor
Adam doğru söylüyor valla ıkı kışının rızasıyla olmuş namusumla oynadın falan ne böyle dusunuyorsan yapma arkadasım o kadının da bu ılışkıden haberı varmış zaten

Belki enişteniz evlilik fikrine sonradan adapte oldu. Bence eski defterleri karıştırmayın şu saate kimseye bir faydası olmaz. Ablanız bundan sonrasına baksın. Kocası hala aldatmaya meyilli mı onu iyice analiz etsin.
evlilik fikrine adapte olmadigi icin sevgilisini aldatmasini normal mi kabul ediyoruz ?

Kendi gücünü toplasın ve yüzleşssin. Hesap sorsun ve sınır çeksin. Bedel ödetsin. Pişman etsin ve bu durumu birdaha görürse kabul etmeyeceğini söylesin kararlı dursun.

Babadan çekiniyor gibi geldi. Ben demiştim flan diycek herhalde. Ama bu önemli mi.

Gerçekler mutlaka birgün gün yüzüne çıkar. Çok zor bir durum ama ablan kendine olan saygısını yitirmesin. Derin bi nefes alsın bu işi bir solukta bitirsin. Aldatıldığını da herkese söylesin.

Bu gururlu halleri de anlamam hiç. Yapan uyanmıyorda. Yapılanları söylemeye insanlar çekiniyor. Babada ben demiştim desin hah gördün mü desin nolcak. Hayatın elinden kayıp gitmesinden iyidir.

Çok zor bir durum. Ablanız hiç mi suphelenmemis? Baba niye zor ikna oldu acaba?
Aileniz ne der, destek olur mu bosanmak istese. . Ayrıca ablanızın boşanacagini düşünmüyorum.

Belki enişteniz evlilik fikrine sonradan adapte oldu. Bence eski defterleri karıştırmayın şu saate kimseye bir faydası olmaz. Ablanız bundan sonrasına baksın. Kocası hala aldatmaya meyilli mı onu iyice analiz etsin.
Evli ol veya olma birine sadakat sözü verdiysen onunla ortak bir paylaşım içindeysen her türlü aldatma aldatmadır.

Sadece yatakta basanlar mı tepki versin anlamadım.

Yalnız kadın takıntılı söyleyeyım ablanın tercıh edılmesını hazmedemıyor
Adam doğru söylüyor valla ıkı kışının rızasıyla olmuş namusumla oynadın falan ne böyle dusunuyorsan yapma arkadasım o kadının da bu ılışkıden haberı varmış zaten
Peki bu aldatılma gerçeğini değiştiriyor mu?

evlilik fikrine adapte olmadigi icin sevgilisini aldatmasini normal mi kabul ediyoruz ?
Valla ben burdaki bazı kadınların ütopik bir hayat yaşadığını düşünüyorum.
Avukata gitsin. Sevgiliyken beni aldatmış, boşanıcam desin. Millet kaba etiyle güler. Aldatma evlilik akti yapıldıktan sonra geçerli bir eylemdir. Sevgiliyken aldatılırsan ayrılırsın. Evliyken aldatılırsan BOŞANIRSIN!

X