Bir başlangıç ve bir bitiş hikayesi...

Oğlak erkekleri genelde iskolik sabirli duygularını göstermeyen bir yapıya sahiptir arkadaş çevresi pek yoktur ve planlı programlı insandır aileye önem verir burçlar kuşağında kuşağında sadık 2 burç 1. yengeç oğlak ile akrep arasında bir çekim gücü vardır mesela basak-balık ikizler -yay koc-terazi oglak-akrep siz akrepsiniz o oğlak gizli kutu siz şüpheci birisiniz ama o ketum ve oğlak erkeği fikridir sevgiyi göstermez oysaki siz romantik bir burcsunuz derin yaşarsınız tutku sizin herseyiniz hislerinin sizin kuvvetlidir nasıl böyle olacağını sezemedkniz çok şaşırdım
sabırlı mı :)) duygularını göstermeyen mi :) bizimkine hiç uymuyor
evet akrep hakkında söyledikleriniz doğru
hislerim de kuvvetli hissettim ama devam ettim biliyordum böyle olacağını burçlara pek önem vermem ama benim yükselenim de akrep hepsini taşıyorum da o taşımıyormuş
sadık mıydı artık orasını Allah bilir

B bigblueyes kova kadını, balık erkeğini rica edebilir miyim , lütfennn 🙏
Olmazzzzzzzz olur da cok zor
.balik burcu ruhsal dengesizlikleri,duygusal kararsızlık ve dengesizlikleri olan bir burctur. Kova burcu da umursamaz bu durumu ve oyle cok duygusal bir burc degildir..mantik burcudur akıllıdır.

Olmazzzzzzzz olur da cok zor
.balik burcu ruhsal dengesizlikleri,duygusal kararsızlık ve dengesizlikleri olan bir burctur. Kova burcu da umursamaz bu durumu ve oyle cok duygusal bir burc degildir..mantik burcudur akıllıdır.
kuzuuuu bizim burçları da bi yorumlasanaa oğlak kadını kova erkeği herkes olumsuz diyor 😂

kuzuuuu bizim burçları da bi yorumlasanaa oğlak kadını kova erkeği herkes olumsuz diyor 😂
Olumsuzzz çünkü oglak kadini dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğünü zanneder. Egoist olan versiyonlari da var bir de..
Yani şöyle,birisi ağlamış dert yanmış diyelim ustune alınır acaba ben ona boyle dedim diye mi gitti anneme dert yandi .. halbuki ne alaka yaa hayret birsey. Ve inat. Herseyi begenmez. Mukemmeliyetci. Kova oyle cok luks düşkünü,sekilci,mukemmelliyetci,pipirik biri degil. Oglak onun rahatligina uyuz olabilir. Ama 2 side merhamet ve vicdanli olduklari icin mesela küsseler barışırlar ama inatlasma olabilir barisana kadar😁😁😁😁😁😁

Olumsuzzz çünkü oglak kadini dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğünü zanneder. Egoist olan versiyonlari da var bir de..
Yani şöyle,birisi ağlamış dert yanmış diyelim ustune alınır acaba ben ona boyle dedim diye mi gitti anneme dert yandi .. halbuki ne alaka yaa hayret birsey. Ve inat. Herseyi begenmez. Mukemmeliyetci. Kova oyle cok luks düşkünü,sekilci,mukemmelliyetci,pipirik biri degil. Oglak onun rahatligina uyuz olabilir. Ama 2 side merhamet ve vicdanli olduklari icin mesela küsseler barışırlar ama inatlasma olabilir barisana kadar😁😁😁😁😁😁
Allahtan inadım yok bir de her şeyi üstüme alınmam ama evet disiplinli ve mükemmeliyetçiyim ☹️ sorumsuzluğa gelemiyorum. eşime de ayarım rahatlığı konusunda 😂😂😂
inatçı olmadığım için yuvarlanıp gidiyoruz demek 😂
çok sağ ol canım 🥰

Allahtan inadım yok bir de her şeyi üstüme alınmam ama evet disiplinli ve mükemmeliyetçiyim ☹ sorumsuzluğa gelemiyorum. eşime de ayarım rahatlığı konusunda 😂😂😂
inatçı olmadığım için yuvarlanıp gidiyoruz demek 😂
çok sağ ol canım 🥰
Rica ederim canim🤗🤗 inat olmaman cok iyi bende hic degilimdir ama baska pis huylar var bende

gerçekten büyük ahmaklık etmişsiniz hem kendinize hem ailenize.İlk nişanlınızdan sonra psikopatı tanıma mesafeniz 1 km olması lazımdı... Size masa da o şekil de baskı yaparken manyaklığına tanık olmuşsunuz zaten, en baştan nakavttı...

gerçekten büyük ahmaklık etmişsiniz hem kendinize hem ailenize.İlk nişanlınızdan sonra psikopatı tanıma mesafeniz 1 km olması lazımdı... Size masa da o şekil de baskı yaparken manyaklığına tanık olmuşsunuz zaten, en baştan nakavttı...
Haklısınız bu çok büyük ders oldu
diğerinden ders almadım bundan aldım

Ayyyy inat ettim sonuna kadar okudum. Tam bi pislikmiş ve de ruh hastası. Olmadığına dua et sadaka dağıt hatta. İnsanı kanser eder be bu adam.
İnşallah işyerinden de defolup gider de görmek zorunda kalmazsın onu.

Safsarisin seni ve yorumlarını seviyorum çok tatlışsın rica etsem aslan kadını ve boğa erkeğini de yorumlayabilir misin? :KK68:
Tesekkur ederim canım güzel düşüncelerin için 😍🥰
Boga ve aslan olur
Aslan erkegi cocuk gibidir ukaladir şımarıktır bazen ve söyle söyleyim aslan ve yengec 2si sıcak burclardir ve saf niyetlidir olaylara saflikla yaklaşıp sonradan sinsilik boyutunu düşünürler
Boga ise cok sakindir. Kusura bakma ama boga burcu daha sinsidir 😁😁 Yeni evlenen boga ve aslan arkadasim var. Kadın boga adam aslan. Adam her kareye giriyor her snape giriyor şımarık 🤭😁😁

2 side lukse düşkündür .boga burcu ota çöpe alinmaz gücenmez sabırlıdır ve biraz gelenekci yönü vardır ve inatçıdır sabrinin sınırlarını eger zorlamazsa aslan cok iyi gider. Normalde biri toprak öteki ateş toprak ve su burclari daha iyi anlaşırlar ama aslan burcunu kaldirabilir boğa. Akli başında oldugu icin. 2 side lüks va pahali seyleri sevdigi icin ozel gunlerde falan aslan bogayi cok mutlu eder. boga biraz daha evcimendir ama aslanin gezme tozmasina ayak uydurabilir.Yani aslan zaten cabuk kandırılabilen bir burc. Saf diye gaza gelen bir burc. Boga ona paşam agam vs desin aslanin tum yelkenler suya iner. Boga da alttan alttan is yaptirabilir ona. Cok guzel avucuna alır. Tek sorun birikim yapmakta olur boga garanticidir risk almayi sevmez ve biriktirir aslan har vurup harman savurmaya cok meyillidir boga nin dizginlemesi lazim ancak ben cimri aslanlar da gördüm enteresandir. 🤭🤭

Safsarisin seni ve yorumlarını seviyorum çok tatlışsın rica etsem aslan kadını ve boğa erkeğini de yorumlayabilir misin? :KK68:
Anam tam tersini yorumlamışım iyi mi :)) ama ayni sekilde dusunebilirsin çünkü bu 2 burcun da karakteri erkek burclardir. Disi burclar degildir aslan kadını birazcik cenesini tutarsa iyi olur boga erkegine boga erkegi daha ciddi ya ve daha ağır sakin yapılı yaaa aslan kadini onu bastırır idare eder. Boga erkegi malesef cimridir aslan kadini savurgandir ama boga sevdigine cok kiymet verdiği icin o cimriligi karsisindaki kadina degildir yani. Aslan kadini ve boga erkegi olur ama aslan kadinin bogayi harekete gecirmesi lazım malum agir vasıta:)

Anam tam tersini yorumlamışım iyi mi :)) ama ayni sekilde dusunebilirsin çünkü bu 2 burcun da karakteri erkek burclardir. Disi burclar degildir aslan kadını birazcik cenesini tutarsa iyi olur boga erkegine boga erkegi daha ciddi ya ve daha ağır sakin yapılı yaaa aslan kadini onu bastırır idare eder. Boga erkegi malesef cimridir aslan kadini savurgandir ama boga sevdigine cok kiymet verdiği icin o cimriligi karsisindaki kadina degildir yani. Aslan kadini ve boga erkegi olur ama aslan kadinin bogayi harekete gecirmesi lazım malum agir vasıta:)
Başak kadını ve terazi erkeğini de yorumlar mısın canım :)

Başak kadını ve terazi erkeğini de yorumlar mısın canım :)
Başak burcu toprak elementi ve degiskendir bugun iyiyse yarin kotu olabilir ama genelde duygularini içinde yaşayan bir burctur ve bazi takıntıları vardir ozellikle saglik konusunda ay kolum ağrıdı kanser miyim acaba diye düşünebilir ama bazi başaklar cok vurdumduymaz olabilir aaamaaaan bananee yaa derler. Asla kin tutmazlar. Insanlarin her birini mutlaka adam yerine koyarlar sevmeseler bile selam verirler veya zorunlu oldugu icin ayni ortamda konusurlar. Kendilerimi severler. Guzel yasamayi da severler ama tutumludurlar. (Bu arada esim basak burcu ve basak burcunun kitabini bile yazarim,eski nisanlim da basak burcuydu :KK70: ) cevremde cok var)
Basak aile yasantisina önem verir ve olaylari cok buyutmez uzatmaz kavgadan asla hoşlanmaz ve yapicidir.

Terazi ve basak olur ama zor olur. Cunku terazi hava burcu ve laylaylomdur aşırı pozitiftir ve hicbiseyi kaale almaz. Uzatmaz umursamaz biraz da birikimcidir basakta birikimcidir ikisi ileride guzel mal sahibi olabilir. Terazi çok adil bir burc oldugu icin,karısına ya hayatim bu aksam ben Muratla gorusmeye gidiyorum dediginde icine oturur ve ertesi gün karisina der ki hadi gel bugun senle yemege gidelim. Esitlikci adaletli. 1 cocuguna 5 lira verirse öteki cocuguna da 5 lira verir. Terazi başağı yonetebilir öncü oldugu icin ve basagin pamuk kalbini cok sever birlikte iyi vakit gecirirler 2 side miz miz insanlar degiller ama basak biraz tembeldir terazinin enerjisine ayak uydurmakta zorlanie cunku terazi sabah 6 oldumu gözünü acar ve gun icinde pek cok isi halledebilir. Kabiliyetlidir. Sanatkardir. Mesela kuaforler terazi burcudur. Ya da aslan. Basak ve terazi iyi olur bence
Prenses kusura bakma seninde konunu astroloji sayfasina cevirdim :)

X