Bir çeşit iç döküş

Asre1454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
69
24
Sağlıklı günler diliyorum herkese..
Bundan bir kaç ay öncede konu açmıştım .Yeni tanistigim bir çocuk vardı.Bulusmalarimuz da çok iyiydi. Ama bazen mesajlarda irrite edici üslup kullanabiliyordu.Bende bir anda sildim vs.hemwn geri döndü hayırdır ne oldu gibi...
Şimdi ise ben yine ona mesaj attım aklimdan hiç çıkmıyor Sun diye bir iki alakasiz mesaj attı o kadar.ben yazdım yine ben dürüstçe rengimi belli ettim sen bunu yazmaktab acizsin diye .Oda çok sirunlarim var ruhsal anlamda hiç iyi değilim falan yazdı .Bende pes doğrusu pes kendimi daha fazla uzemicem dedim...Oda neye pes diyorsun sana kenfimu açıklıyorum.Neyin pesi asre dedi.( Bu arada ben kamu kurum unda çalışıyor um lisans mezunu yum o ise muhtemelen lise mezunu ve geçici işlerde çalıyor )bunlar benim için önemli değil ancak o sorun yapıyor olabilir mi ?

Elaemi

Sağlık olsun
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
2.762
3.441
Çok mu yakışıklı ve seksi

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

Elaemi

Sağlık olsun
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
2.762
3.441
Bilakis beğendiğim erken tipine uygun değil :)
Hani bazen mantığa uymaz ama çekici gelir o yüzden katlanır siniz tolere edersiniz çünkü size nazik davranmıyor neden tolere ediyorsunuz ?hangi huyu eksileri silip artı yapıyor?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :78 Kg.

Asre1454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
69
24
Aslında hiçbir huyu ...En başta ince düşünceli gibi görünüyor ama tanıyınca hanzonun teki ..Bilmiyorum sevgi değil aşk değil takıntı saplantı sanırım.Ama en kötüsü de o kâle bile almadı beni sorunlarim varbdedi gitti .Keşke senle olmaz daha da asre deseydi daha Mert olurdu

Stevya

Overthinker
Pro Üye
7 Kasım 2020
2.578
12.105
Aslında hiçbir huyu ...En başta ince düşünceli gibi görünüyor ama tanıyınca hanzonun teki ..Bilmiyorum sevgi değil aşk değil takıntı saplantı sanırım.Ama en kötüsü de o kâle bile almadı beni sorunlarim varbdedi gitti .Keşke senle olmaz daha da asre deseydi daha Mert olurdu
Gerçekten bu ne sevgi, ne de aşk sadece saplantı. Onunla iletişime geçmeyin. Kendi kendinize aşamıyorsanız psikoloğa gidin. Adam karşılık verse resmen hayatınızı bile bile mahvedecekmişsiniz :KK20:

Nenyop

Batarken güneş ardında tepelerin
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
689
799
27
Muhtemelen lise mezunu derken bu konuda emin değilsin anladığım kadarıyla. Tam olarak tanımıyorsun..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Asre1454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
69
24
Evet tam olarak tanımıyorum bana üniversite mezunuyum şuradan falan dedi ama ne o bölüm üzerine gitmiş nede başka şeyleri denemiş .Şoförlük yapıyordu bir yerde.

magicat

tam zamanlı anne
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
5.095
18.228
Seven adam ay sorunlarım var gibi bahanelerin ardına saklanmaz. Adamın bir özelliği yok, sıkıntıdan saplantı haline getirmişsiniz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2291 gün geçti.

Lusi

Lollipop gibi gadın🍭
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
1 Ekim 2010
12.285
32.161
Üniversitelerin kişiye vizyon katması beklenir. Bence bunu siz de sorun edin !

Asre1454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
69
24
Üniversiteler in ve üniversitedeki hocalarin kendine hayrı yok ne vizyonu ne misyonu (konu bu değil ayrıca )

Lavyer2012

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
4.453
4.714
Sağlıklı günler diliyorum herkese..
Bundan bir kaç ay öncede konu açmıştım .Yeni tanistigim bir çocuk vardı.Bulusmalarimuz da çok iyiydi. Ama bazen mesajlarda irrite edici üslup kullanabiliyordu.Bende bir anda sildim vs.hemwn geri döndü hayırdır ne oldu gibi...
Şimdi ise ben yine ona mesaj attım aklimdan hiç çıkmıyor Sun diye bir iki alakasiz mesaj attı o kadar.ben yazdım yine ben dürüstçe rengimi belli ettim sen bunu yazmaktab acizsin diye .Oda çok sirunlarim var ruhsal anlamda hiç iyi değilim falan yazdı .Bende pes doğrusu pes kendimi daha fazla uzemicem dedim...Oda neye pes diyorsun sana kenfimu açıklıyorum.Neyin pesi asre dedi.( Bu arada ben kamu kurum unda çalışıyor um lisans mezunu yum o ise muhtemelen lise mezunu ve geçici işlerde çalıyor )bunlar benim için önemli değil ancak o sorun yapıyor olabilir mi ?
Çok mu yalnızsınız ya da şunu sorayım babanızla ilişkiniz hep sıkıntılı mıydı?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Asre1454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
69
24
Seven adam ay sorunlarım var gibi bahanelerin ardına saklanmaz. Adamın bir özelliği yok, sıkıntıdan saplantı haline getirmişsiniz.
Sevmediği garanti 2 kez yüz yüze görüştük zaten hoslanti vardı ama ilk buluştuğumuz gün ozlellikle yanımdan gitmek istemedi gecesi hemen mesaj attı vs