Bir çözüm lazım :(

Ozge9820

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
5
1
26
Erkek arkadaşımla gayet güzel ve mutlu bir ilişkim vardı. Fakat çoğu kez çevremdekilerden gizli tutmamız gerekti. Ve başımda beni sürekli rahatsiz eden biri vardı. Artık bela olmuştu. Ve beni bu sıkıntılı durumundan ve zor durumdan kurtaran bir arkadaşım oldu. Fakat daha sonra çocuğun bana karşı biseyler hissettiğini öğrendim ama erkek arkadaşıma söylemedim. Açıkçası umursamadım da. Daha sonra erkek arkadaşım çocuğun bana hislerini öğrenmiş. Benden nasıl gizlersin diye ayrıldı. Hâlâ arada konusuyoruz kavga da etsek çünkü gerçekten ilişkimiz çok güzeldi. Hâlâ şehir dışına çıkmadan önce birbirimizi görüyoruz mesela. Onun sinir olduğu biri beni takip ettiğinde yada mesaj attığında çileden çıkıyor. Kısacası sizden barışmak için bir öneri istiyorum. Sizce ne yapabilirim. Çok inatçı olduğunu da belirtmek gerek. Nasıl konuşmalıyim? Özür diledim tabi ama ne yapmalıyım :KK43:

Erkek arkadaşımla gayet güzel ve mutlu bir ilişkim vardı. Fakat çoğu kez çevremdekilerden gizli tutmamız gerekti. Ve başımda beni sürekli rahatsiz eden biri vardı. Artık bela olmuştu. Ve beni bu sıkıntılı durumundan ve zor durumdan kurtaran bir arkadaşım oldu. Fakat daha sonra çocuğun bana karşı biseyler hissettiğini öğrendim ama erkek arkadaşıma söylemedim. Açıkçası umursamadım da. Daha sonra erkek arkadaşım çocuğun bana hislerini öğrenmiş. Benden nasıl gizlersin diye ayrıldı. Hâlâ arada konusuyoruz kavga da etsek çünkü gerçekten ilişkimiz çok güzeldi. Hâlâ şehir dışına çıkmadan önce birbirimizi görüyoruz mesela. Onun sinir olduğu biri beni takip ettiğinde yada mesaj attığında çileden çıkıyor. Kısacası sizden barışmak için bir öneri istiyorum. Sizce ne yapabilirim. Çok inatçı olduğunu da belirtmek gerek. Nasıl konuşmalıyim? Özür diledim tabi ama ne yapmalıyım :KK43:
Sen niye özür diliyorsun ki, yaşlar kaç ya? Bu kadar ne ezdiriyorsun ki kendini insan gibi yanında duracağına terkedip gitmiş. Daha da barışsam mı diye düşünüyorsun. Bahane aramış gibi bırakmış. Daha ne barışmak istiyorsun bununla... önüne bak. Çok sevseydi ayrılmazdı.

Size bela olan başka bir erkek, size hisleri olan başka biri doğru mu anladım?. Peki erkek arkadaşınız nasıl öğrendi o çocuğun size olan hislerini?
Ona her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz, evli olsanız ya da ilişkiniz çok ciddi ise o zaman farklı tabi. Benim de başımdan geçti. Birbirimize geçmişte yardım ettiğimiz bir arkadaşım daha sonra bana hislerini açtı ve ben o sırada evliydim üstelik, Bana sürekli "canım"vb mesaj atıyordu. İyi bir arkadaşımdı ve üzüldüm ama eşim mesajları görürse diye ona anlattım. Bu sizin devamlı görüştüğünüz bir arkadaşınız mı yoksa görüşmeyi kestiniz mi? Eğer erkek arkadaşınız ile ciddi iseniz görüşmeyi kesmelisiniz ve durumu erkek arkadaşınıza anlatmalısınız.

Ya iliskiler de özel hayat kavramini bir türlü öğrenemiyorsunuz. Biri senden hoslandi diye hemen gidip erkek arkadaşına söylemen gerekmiyor. Sen karsilik vermezsin konu kapanır. Erkek arkadaşın saçmalamış.

Seni rahatsiz eden kisinin sana asik oldugunu ogrenen sevgilin seni terk etti

Sence bu iste bi gariplik yok mu?

Seven erkegin boyle bi durumda terk etmesi gercekten sevdigini dusunmezdim ben

Ayrica cok inatciysa surekli uzerine dusersen daha da geri çekilir, zaman ver bence sen bi sey yazma

Hatalı mısınız ki barışmaya çalışacaksınız? Ben gururlu olmanız gerektiğini düşünüyorum.

Bırakın öyle kalsın
Erkekler daha doğrusu hiç bir insan ilişkisinin içinde böyle gizli kapaklı işleri sevmez, güveni sarsmışsınız bir kez, barışırsanız sürekli kafanıza kakılacak, seviyeyi düşürecek şeyler yaşarsınız hiç gerek yok

Sizin bir hatanız yok ki özür dileyesiniz, barışmanın yollarını yapasınız. Oldu ki sizin çabanızla tekrardan ilişkinize başladınız, öyle bir ilişkiden hayır mı gelir? Karşı taraf sizi cepte görecek, tepenize çıkacak.
Seven insan kalmak için gerekirse bahane bile uydurur. Uyduruk bir sebepten ayrılmaz.
Sınırlarınızı çizin. Çok seviyor olsanız bile kendi bilir, kendi hatası, asıl o telafi etsin deyin.
Ayrıca ayrılmışsınız, sizi takip eden ya da mesaj atan insanlar onu neden ilgilendirsin?

X