Bir derdim var acil yardım:(

Evde yapılan testler kesin sonuç verir mi

• Acil cevap

OY: 0 0,0%
  • Kizlarr

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

Saripapaatya

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
119
40
Kızlar benim adetim uç gün gecikti dün evde idrar testi yaptım ama tek çizgiyi gördüm maalesef:KK43: ama gebelik belirtilerin bir çoğu var özellikle kramlar girmesi sizce test için erken mi davrandım ne yapmalıyım hamile olma olasılığım var mı yoksa boşa mı umut ediyorum

Kızlar benim adetim uç gün gecikti dün evde idrar testi yaptım ama tek çizgiyi gördüm maalesef:KK43: ama gebelik belirtilerin bir çoğu var özellikle kramlar girmesi sizce test için erken mi davrandım ne yapmalıyım hamile olma olasılığım var mı yoksa boşa mı umut ediyorum
Kan testi yaptırsanız hiç olmazsa bu belirsizlik sona erer. Hakkınızda hayırlısı olsun .

Edit: o ne etiket bolluğu arkadaş :KK70:

Aminn.. henüz ona cesaretim yok işte çünkü negatif çıktı beklemekte kötü vallahi fena bi durum :KK43: evde yapılan testler ne kadar doğrudur ya da ben mi erken davrandım bilemedim

Canım gecikmiş adet tarihinden 10 gun sonra test yap kesin sonuç o zaman belli oluyor ..
Benimde gecikmişti 3 gün, yaptım negatif çıktı 10 gün sonra pozitif çıktı hem en belli olmuyor umutsuzluğa kapılma

Canım gecikmiş adet tarihinden 10 gun sonra test yap kesin sonuç o zaman belli oluyor ..
Benimde gecikmişti 3 gün, yaptım negatif çıktı 10 gün sonra pozitif çıktı hem en belli olmuyor umutsuzluğa kapılma
Çok teşekkür ediyorum canım benim umut oldun bana inşallah öyledir beklemek zor

Bide senin en belirgin hamilelik belirtileri nelerdi canım Allah analı babalı buyursun hayırlı evler eylesin

Etiketin üç ana maddesi : hamile,test,kızlar :confused:
Okurken bi tuhaf oldum :)
Psikolojik olarak bu belirtileri yaşıyor olabilirsiniz.Biraz daha bekleyip kan testi yaptırın,kesin sonuç :KK66:

Bide senin en belirgin hamilelik belirtileri nelerdi canım Allah analı babalı buyursun hayırlı evler eylesin

Amin canım saol biraz geç oldu kusura bakma
Benim kasiklarim çok agriyordu adet sancısı gibi
Baş dönmesi falan yaşamadım
Mide bulantım ilk başlarda az denecek kadarda olsa vardı adetim 10 gün sonra testin pozitif çıktı ki doktorlarda adet gecikmesinden 10 gün sonra yapın diyor net o zaman belli olur..
Şimdi 7 aylık hamileyim

Ayni durumlar benimde basimda 3 gundur oldum olacakmsm gbi hissetme kasik agrisi bel agrisi mahvoldum bende pazartsyi bekliyorum bakalim artik senin nasil belirti var

Ayni durumlar benimde basimda 3 gundur oldum olacakmsm gbi hissetme kasik agrisi bel agrisi mahvoldum bende pazartsyi bekliyorum bakalim artik senin nasil belirti var
Ya canım şöyle bir şey var bende adet gunlerimi bayağı belirgin geciririm işte ağrılar göğüste hassasiyet şişkinlik yani tüm adet belirtileri var bende . Ve bugun altıncı gün halen olmadım iki tane test yaptım negatif acaba testi mı erken yaptım bilemedim son iki gün daha bekleyeceğim inşallah adet olmam. Kan testine gelince hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum nedendir bilmem ama böyle beklemek daha cazip geliyor. Haa asıl soruna geleyim canım fazla uzattım adet belirtisi den hariç aşırı kramp giriyor kasiklarima sonra yorgunluk ve uyku hali diğer belirtilerde var ama dediğim gibi adet olmadan öncede yaşıyordum

Adetlerin duzenlimi... Kac günde bir adet goruyorsun... Ben iki hamilegimde de evde testte negatifi gordum. Ustelik beta hcg hamilelik hormonu 938 olmasina ragmen ...Fakat ikiside de bebegimi kaybettim

Adetlerin duzenlimi... Kac günde bir adet goruyorsun... Ben iki hamilegimde de evde testte negatifi gordum. Ustelik beta hcg hamilelik hormonu 938 olmasina ragmen ...Fakat ikiside de bebegimi kaybettim
Üzüldüm Allah en kısa zamanda evlat sahibi yapsın inşallah. Adetim çok düzenlidir hiç sasmaz

X