Popüler Konu Bir Derdim Var - BDV

Konular için bildirim yollanmasından memnun musunuz ?

• Ankete Katılan
    315
Yaz mevsimini seviyorum, güneşi görmek, cırcır böceklerini duymak, kavurucu bile olsa havanın sıcak olması mutlu ediyor ama sıcaklar bastırınca bizimkilerin sıcak yemek yememesi sorun oluyor, anacım ben size her dakika soğuk yemeği nasıl üreteyim🤣
Zaten normalde de yemek büyük sıkıntı, yaz mevsimiyle sıkıntı ikiye katlanıyor, hadi bakalım kara kara düşünüyorum bugün ne yapsam diye😬
Oyhhh daral geldi, her şeye çözüm bulan aklım yemeğe gelince kaput🤣Beynimin yemek ve temizlik yapma kısımlarına oksijen gitmediğinden ev işi hücrelerim ölmüş🤣🤣🤣🤣

Yaz mevsimini seviyorum, güneşi görmek, cırcır böceklerini duymak, kavurucu bile olsa havanın sıcak olması mutlu ediyor ama sıcaklar bastırınca bizimkilerin sıcak yemek yememesi sorun oluyor, anacım ben size her dakika soğuk yemeği nasıl üreteyim🤣
Zaten normalde de yemek büyük sıkıntı, yaz mevsimiyle sıkıntı ikiye katlanıyor, hadi bakalım kara kara düşünüyorum bugün ne yapsam diye😬
Oyhhh daral geldi, her şeye çözüm bulan aklım yemeğe gelince kaput🤣Beynimin yemek ve temizlik yapma kısımlarına oksijen gitmediğinden ev işi hücrelerim ölmüş🤣🤣🤣🤣
Ben aklima gelen bütün yemeklerin ismini bir liste yaptım, onuda aldim buzdolabına astım. Nagpicam diye düşününce aklima hicbirsey gelmiyor, listeden bakıyorum ne yapsam diye. Bir arada 20 günlük yemek listesi yapmıştık. Eski esim ne yemek yapsam dedigimde sinir oluyordu artik. Listenin dışına çıkmak serbest gun değiştirmek serbest onun haricinde ne yapicam diye düşünmuyordum 🙈🙈🙈

Ben aklima gelen bütün yemeklerin ismini bir liste yaptım, onuda aldim buzdolabına astım. Nagpicam diye düşününce aklima hicbirsey gelmiyor, listeden bakıyorum ne yapsam diye. Bir arada 20 günlük yemek listesi yapmıştık. Eski esim ne yemek yapsam dedigimde sinir oluyordu artik. Listenin dışına çıkmak serbest gun değiştirmek serbest onun haricinde ne yapicam diye düşünmuyordum 🙈🙈🙈
Bizde listeye asla uyulmaz, birinin yapalım dediğine diğeri ben onu yemek istemiyorum der🤣
Kimseye sormadan yemek yaparım yemek istemedikleri için buzdolabında bekler durur, o yüzden ne yiyeceksiniz diye soruyorum sinir olma şansları yok, onu yemem bunu istemem diyorsanız mutfağa girer yaparsınız diyorum😅

😂😂😂 cocuk olunca hersey değişiyor tabi bunu bende cocuksuzken yapıyordum ne yemek yapayım diyorum makarna, yayla çorbası, köfte patates baska cevap yok. Daha ufakken cildiriyordum 5 çeşit yemek yaptigimi biliyorum onu yemedi bunu dene yapiyordum 😂😂😂 Hala dogru düzgün yemez😭😭😭😭

Karpuz peynir yesinler akillari başlarina gelir
Sıcak yemege razı olurlar 😌

😂😂😂 cocuk olunca hersey değişiyor tabi bunu bende cocuksuzken yapıyordum ne yemek yapayım diyorum makarna, yayla çorbası, köfte patates baska cevap yok. Daha ufakken cildiriyordum 5 çeşit yemek yaptigimi biliyorum onu yemedi bunu dene yapiyordum 😂😂😂 Hala dogru düzgün yemez😭😭😭😭
Bizde çocuk yaşta kimse yok, kızım 26 yaşında yetişkin🤗
Karpuz peynir yesinler akillari başlarina gelir
Sıcak yemege razı olurlar 😌
Aynen, öyle yapayım en iyisi 🤣🤣🤣

Ben bu sıralar evin pasaklı olmasına taktım. Aşırı konuşasım var . Yok mu benlen pasaklılık konusunda goy goy yapmak isteyen??
İnşallah herkes hergün duşakabin su lekelerini parlatan pembiş gelin değildir 😒

Ben bu sıralar evin pasaklı olmasına taktım. Aşırı konuşasım var . Yok mu benlen pasaklılık konusunda goy goy yapmak isteyen??
İnşallah herkes hergün duşakabin su lekelerini parlatan pembiş gelin değildir 😒
Evim cok toz tutar ama sık temizlik yapmam. Gübür dediğimiz gri pamuk tozlar olana kadar süpürmem, onları görünce veya kırıntı ekmek bir şey dökülünce anca süpürürüm. Haril haril temizlik yapan güçlü hatunlardan değilim.
Sehpaların tozunu gördüm, ayna batmış, bugün toz alsam iyi olur diye düşündüm. :))

Bu da dert demeyin 🤣🤣🤣🤣 izlediğim dizinin final sezonunu bu gece kesin bitiririm, sonra kılıçla doğramalı, savaşlı, aksiyonlu, ortaçağlı dizi bulacağım diye uğraş.
İstediğim gibi dizilerin çoğunu da seyrettim, şimdilerde çekilenlerde modern çağ bilim-kurgu türü😖
Bana ortaçağ lazım, içinde savaş olacak:))
Thor aşkına 🤣Viking Valhalla çekiliyor diyorlar ama onun yayınlanmasına da çok var😔

Kızlar 3 gün önce Biontech aşısı oldum aşı vurulan sol koltuk altı ağrısı ve şişme var bı durumu yaşayan oldu mu?

X