Bir dert:(

35mavi_siyah35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
324
62
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu konuda yargılayacak arkadaşlar varsa onların yazmasına gerek yok.Çünlü benim için önemli bir konu bu.Erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyiz.Ve sürtünme yolu ile birlikte oluyoruz.Ben evli olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sürtünme yolu ile zarın bozulma ihtimali var mıdır?Bir de bozulma esnasında nasıl bir değişim meydana gelmektedir fizyolojik olarak bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
aynı konuyu açtınız tatmin olmadınız sanırım ama bu yaptığınız yasak.
kibliyorum.

Aynı konuyu açtınız herkes bir sürü şey söyledi yinede size yetmedi aynı konuyu tekrar açtınız. Kaşınıyorsunuz kk kadınlarıda sizi tatlı tatlı kaşıyorlar..
Madem laf yemek hoşunuza gitmedi google dan araştırın. Sürtünce kızlık mı bozulur kıvılcım mı çıkar kızlık zarı nerdedir erkek arkadaşımı nasıl kandırırım gibi şeyler hep çjkar orada
kolay gelsin. Kıvılcım ihtimaline karsıyangın tüpü tavsiyemdir.

Aynı konuyu 2 kere açınca fikirlerimiz değişmiyor ki konu sahibi aynı yorumları alacaksınız başka bişey beklemeyin

Konu taşınması diye mi bir dert diye ayni konuyu açtın? ? Ayyy sabah sabah nerden çıktı bu kadin ?

Konu taşınması diye mi bir dert diye ayni konuyu açtın? ? Ayyy sabah sabah nerden çıktı bu kadin ?
uyuz oldum kız yeni moda oldu bu da yorum lazım değil. e açma o zaman konu

bak bana çatırr çatır açtım konularımı, girdim polemiklerime, efendi efendi yedim banımı baktım yoluma :KK70:
örnek emsal bir üyeyim ayol kk'da :KK70:

uyuz oldum kız yeni moda oldu bu da yorum lazım değil. e açma o zaman konu

bak bana çatırr çatır açtım konularımı, girdim polemiklerime, efendi efendi yedim banımı baktım yoluma :KK70:
örnek emsal bir üyeyim ayol kk'da :KK70:
Hahahaha tebrik ederim canım seni.keşke herkes aynı kararlilikta olsa :KK66:

Aaa aynı konu yine...neden ki?Oraya da yazmıştım buraya da yazıyım bende o zaman.
Bakire değilsin kesinlikle. Zar şimdilik duruyor olabilir.Ama yakında oda gidebilir.

korkma olmaz. hic bir degisiklikde olmaz.
seni goren bu bekaretini yitirmis demez.
bundan cekiniorsan bu iliskiyi sonlandirir.
bu iliski biterse uzulurum ölürum, biterim dersen, adam defol istemiorum dedidigindr sen defol diyemeyeceksen bu iliskiyi lutfen bitir.
neden zar bozulmazi netten oku . sevismeyi dusunmeden once lutffeen kendinizi taniyin!!!

Aynı konuyu açtınız herkes bir sürü şey söyledi yinede size yetmedi aynı konuyu tekrar açtınız. Kaşınıyorsunuz kk kadınlarıda sizi tatlı tatlı kaşıyorlar..
Madem laf yemek hoşunuza gitmedi google dan araştırın. Sürtünce kızlık mı bozulur kıvılcım mı çıkar kızlık zarı nerdedir erkek arkadaşımı nasıl kandırırım gibi şeyler hep çjkar orada
kolay gelsin. Kıvılcım ihtimaline karsıyangın tüpü tavsiyemdir.

hahahahah ''kıvılcımmı çıkar'' çok iyiydi:sampiyon::KK9::KK9:

Aaa aynı konu yine...neden ki?Oraya da yazmıştım buraya da yazıyım bende o zaman.
Bakire değilsin kesinlikle. Zar şimdilik duruyor olabilir.Ama yakında oda gidebilir.
niye bakire degil. bayaa bayaa bakire olabilir. bakireligi yaptigi ile birlestirip yaziorsun anliorum da. zar duruyorsa bakiredir .

niye bakire degil. bayaa bayaa bakire olabilir. bakireligi yaptigi ile birlestirip yaziorsun anliorum da. zar duruyorsa bakiredir .
Bekaretin sözlük anlamı el değmemiş demektir diye öyle yazıyorum. Kızlık zarının orada duruyor olması birşey değiştirmez.
Bakire ligi elbetteki yaptığı ile birleştiriyorum.Konu sahibi bakire değil. Sadece zarı var.

X