Lekeler, Çiller bir dudak üstü lekesi hikayesi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bence iyi bir Dr. A gidin ..Kulaktan dolma bilgiler daha çok zarar verebiliyor

86341C29-4173-46D4-909A-04CEBE723012.jpeg
Merhaba arkadaşlar uzunca bir süreden sonra benim gibi bıyık lekesi olan arkadaşlarlarıma şifa olması umudu ile son görüntümü atıyorum çünkü şifaya ulaştım.. prp dermapen mezoterapi gibi denemediğim yöntem kalmamıştı.. sabırla gittiğim q swich lazer tedavisi ile bıyık lekem çok dikkatle bakılmasa fark edilemeyecek kadar gitti.. üzerine kat kat kapatıcı sürdüğüm leke artık görünmüyor.. tedavi iki sene kış aylarında yapıldı 20 gün kadar arayla..ve en güzel tarafı yazın güneşlenmeme rağmen geri gelmedi.. belki birinize umut olur diye yazıyorum.. lazeri mezoterapi ile eş zamanlı yaptırırsanız belki daha kısa zamanda sonuç alabilirsiniz..

Eki Görüntüle 2752441 Merhaba arkadaşlar uzunca bir süreden sonra benim gibi bıyık lekesi olan arkadaşlarlarıma şifa olması umudu ile son görüntümü atıyorum çünkü şifaya ulaştım.. prp dermapen mezoterapi gibi denemediğim yöntem kalmamıştı.. sabırla gittiğim q swich lazer tedavisi ile bıyık lekem çok dikkatle bakılmasa fark edilemeyecek kadar gitti.. üzerine kat kat kapatıcı sürdüğüm leke artık görünmüyor.. tedavi iki sene kış aylarında yapıldı 20 gün kadar arayla..ve en güzel tarafı yazın güneşlenmeme rağmen geri gelmedi.. belki birinize umut olur diye yazıyorum.. lazeri mezoterapi ile eş zamanlı yaptırırsanız belki daha kısa zamanda sonuç alabilirsiniz..
çok geçmiş olsun sevindim sizin adınıza...kaç seans yaptırdınız ve nerede, hangi doktora yaptırdınız?

Kış mevsiminde ayda iki defa .. İzmir Atakent novarada.. sadece sabırlı olmak gerekiyor..

Seans ücretleri 100 lira civarı.. tabii değişmediyse
Çok uygunmuş geri dönüş yaptığınız için teşekkürler.alındaki lekelere de etki edermi acaba bilginiz var mı
Bir de lazer seansı uzun mu ya da acılı mı
bilgi verebilir misiniz

Çok uygunmuş geri dönüş yaptığınız için teşekkürler.alındaki lekelere de etki edermi acaba bilginiz var mı
Bir de lazer seansı uzun mu ya da acılı mı
bilgi verebilir misiniz
Alnımda da var tabii.. dudak üstündeki kadar etkili kaybolmadılar.. fakat bazı bölgeleri silindi.. en son dozda çalışmalarına rağmen sinek ısırığı kadar bir acı oluyor.. sonrası hafif kızarma .. fakat ertesi gün hiç bir şey kalmıyor kızarıklığa dair.. bir hafta kadar sonra etkisini anlıyorsunuz leke üstünde.. seanslar beş dk kadar sürüyor..

X