Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Peki Ya Siz Nasıl Belli Edersiniz ?

Bence bir erkeğin aşık olup olmadığını anlayamazsınız..
Neden derseniz her insanın yapısı farklıdır kimisi aşık olur ve onu farketmeniz için etrafınızda dolaşır,saçma sapan bahanelerle konuşmaya çalışır,gözlerini sizden alamaz vs..
Ama kimisi de gayet olgun bakar bu duruma ve çekingendir..Normalde çok rahat ve sevecen olan bir insan aşık olduğu kişiye karşı çok soğuk ve bakışlarını kaçıran biri olabilir.. Bunun bi kuralı yoktur bence.. Her insanın yapısı farklıdır kimisi aşık olunca saçmalar kimisi kabuğuna çekilir uzaktan bakar.. Mesela ben aşık olduğum kişiye karşı çok yoğun bişiler hissetsem bile asla belli edemem öyle anlamlı anlamlı bakamam,onunla konuşmak için bahaneler bulup yaklaşamam herkesle yakınlaşıp bi ondan kaçarım.. Bazen bize arkadaş olarak yaklaşan yakınlaşan birini yanlış anlayıp bize aşık bile zannedebiliriz.. Genelde zaten arkadaşlıkla aşkı karıştırılıyormuş.. Bence aşıksanız hiç kendinizi değiştirmeden aynı şekilde devam edin.. Sakın ilk yaklaşan ilk bakan yada ekleyen siz olmayan.. Kolay lokma sanıp bütün hevesi heyecanı kaçabilir akışına bırakın gereksiz aşk oyunlarına girmeye gerek yok.. Nasipse gelir açılır zaten gerçekten bişeyler hisseden erkek çok çekingen bile olsa bi şekilde yolunu bulur ve anlatır derdini..

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef gunumuzde cok buyuk, oskarlik oyuncular var.
Evlenmeden 100% olarak kimse emin olamaz.
Evlilik piyangoya benzer iste: ya ikramiye, ya amorti yada koca bi 0 cikar, o kiydigin paraya acirsin sadece :)
Allah hepimizin gonlumuze gore versin

Son düzenleme:
Bence erkekler cok dengesiz ya da benim karsima cikanlar genelde oyle!!! Cekiyorum nerde bi dengesiz varsa.. Karsilastigimiz her ortamda beni gozleriyle izleyen tum arkadaslarimin bu sana yaziyor dedigi ve hatta cikmamizin kesin gozuyle bakildigi, her firsatta beni arayan ya da mesaj atan bir erkek, ilk ciddi bulusmamiza saatler kala benimle bulusmaktan vazgecip bu fikrin aptalca oldugunu soyledi.. YIKILDIM. Ne yapacagimi bilemiyorum onu aklimdan da atamiyorum.. Dengesiz ya. Kendimi bir aptal gibi hissediyorum ne oldu da degisti anlamiyorum..
http://www.kadinlarkulubu.com/ah-erkekler/507950-sonra-olacak-peki.html

kızlar akşam yine mesaj atıp seninle konuşmak istiyorum b,rbirimize fırsat vermezsek birbirimizi nasıl tanırız kötü bir niyetim olsaydı ilk oturup konuştuğumuzda yapardım ben seni yakından tanımak en azından bir kere daha kendimi anlatmak istiyorum bu şansı bana ver müsait bir zamanda görüşelim dedi o ben bir şeyi bir kere söylerim diyen kişi kalmadı ortada sanırım o akşam reddedilmenin verdiği etki ile o şekilde konuşmuş of o kadar kafam karışık ki anlatamam annemde diyo dün bütün gün kendi kendime konuştum bir kere daha oturup konuşun herşeyi anlatın birbirinize diye ve o akşam mesaj geldi dinlediği şarkıları mesaj olarak atmaya falan başladı 6 aydır uğraşıyo sadece 2 kere kahve içmeye gittim ya bir taraftanda hırs mı yaptı diyede korkuyorum nişanımın bozulmasından sonra güvenim kalmadı kimseye yaklaşamaıyorum hiç kimselere onuda dedi bu güvensizliğin nişanlından dolayımı diye sordu bende bunlar mesajla yada telefonda konuşulmaz dedim o zaman en kısa günde görüşelim diye ısrar etti bakalım en kısa günde görüşeceğiz

kızlar ona fırsat verdim . bana beni ne kadar çok öpmek istediğini söylüyordu onada tamam dedim çünkü bende hoşlanıyordum çıktık eve gittik birz konuştuk niye güvensizliğin falan diye sonra yanıma yaklaştı elini boynumda gezdirdi başımı çevirdi öpmek için o öptü ama ben karşılık veremedim sonra boynuma doğru inmeye başladı ellerini vücudumda gezdirmek istedi işte o zaman o kadar keastım ki kendimi o kadar ittim ki onu birkaç kere aynı şeyi yaşadık . birşeymi yaşadın daha önce diye sordu hayır yaşamamıştım sadece bunları nişanlım yapmıştı ama o zaman bende istemiştim şimdide o kadar istememem rağmen elleri vücuduma dokuununca çok kötü oldum gözlerinde korku görüyorum ve konuşmuyorsun diyo sen benim bunu istediğimi biliyorsun ve bunun için gelmedinmi dedi evet onu öpmek için bilerek gitmiştim ama yapamadım eve geldiğimde koca gece sıçrayarak uyandım titremeler kasılmalar yaşadım oda bunun normal olmadığını söylüyor bencede normal değil ama of bilemiyorum ya

ya kaç saatir bu konuyu okuyorum bi türlü bitiremedim :) 20 sayfadayım her şeyi okudumm nolmuş bu işin sonu aradan 10 ay geçmiş ama yaa keşke bende yorum yazabilseydim ozmnlarr uff :KK43: sonuca ulaşamadım ama henüzz

Merhaba kizlar nasilsiniz?Nasil sizde durumlar?

Ben en son bu basliga Kasimda yazmisim, o zamandan bu yana neler oldu kisa özet geceyim. Cünkü gercekten yardiminiza ihtiyacim var.
Malum biliyorsunuz begendigim bir bey vardi. En son sevgilisi olup olmadigi sormustum. Kendiside olmadigini, benim sevgilimin olup olmadigini sormustu.
Herneyse, bundan sonra ben kendisine hicbirsey yazmamistim malum sitede. Ama bu habire dürtüp durmaya basladi, sabah 4lerde falan filan. Sadece dogumgününü kutlamistim.
Bu böyle yapinca ben nedense umutlandim ve yine yazdim nasilsin falan diye, hoslandigimi yazdim, yazdigimi hep cevapladi. Hep dürtüyor bende geri dürtüyordum malum sitede. Ama hic kendiliginden yazmadi. Sonra kizlarla falan resimlerini gördüm. Olmuyacak dedim, yazmiyorum artik hicbirsekilde. Oda yazmiyor. Eger gercekten niyeti olsaydi yazardi diye düsünüyorum ama onu halen unutamiyorum. Simdi gelelim asil olaya, bizimkiler beni bir cocukla süpriz sekilde tanistirdilar. Ben hic begenmedim bu cocugu. (Sanirim degerini kafamdan silemememde büyüt etki sagliyor). Ama anlasiliyor ki bu cocuk benden bayagi bir hoslanmis, ailesi falanda beni cok begenmisler. Ailesini bende begendim ama cocuga isinamadim. Neyse bulusmak istedi, ben istemedim, ailem zorla bulus dedi, kirmayayim dedim bulustum. Yine ayni isinamadim :KK43: Biran önce eve gitmek istedim hic rahat degildim. Simdi asil sorun annemle. Bu cocuk daha üniversitede okuyor, Meslegini eline almis bir yandan calisiyor ama tekrar okumaya baslamis. Mühendislik okuyor, yasi 30. 3 senesi var daha bitirmesine. ben 25 yasinda üniversite okuyorum ve benim 1,5 senem kaldi. Annem tutturudu bu cocugu kestirip atma diye. ben ama isinmadim birtürlü. Cile cekecekmisim gibi geliyor. Annem bana kizim ben hastayim mürvetini görmek istiyorum diyor, ben ama evlilikten korkuyorum. Ne isim var, unide okuyorum, daha rayina oturtmam gereken cok sey var. Ne yapcagimi bilmiyorum. Sen diger cocugu daha cok beklersin diyor, ikisenede citi cikmadi bak bu cocuk seninle bir hafta icerisinde bulusmak istedi diyor. Böyle konusuncada kendimi cirkin, sanki bir erkek cikmista beni begenmiste kacirma dercesine geliyor. Kafam allak bullak annem agliyor, ben agliyorum biryandan. Bazen keske kus olsamda kurtulsam bu igrenc durumdan diyorum.simdiye kadar kimse cikma teklif etmedi, bu biraz benim sert bakislarimdan ve somurtmamdan kaynaklaniyor galiba. Ama bakan cok oluyor. (Artik neden bakyiorlar bilmiyorum) 25 yasinda hic erkek arkadasim olmadi. Hayatimda iki kisiyi sevdim, ikisinide hep beklemekle gecti zamanim, ama sonunda koca bir ssifir. ne yapcam ben bilmiyorum. Annem yasin gecti evde kalcaksin erkekler kapida sira beklemiyor, diyor.. Baska isteyenlerde olmus ama annem yok kizim okuyor demis hep. (Benim haberim yok tabi) Ama bu cocukta niyeyse görüs görüs diye tutturdu. Kizlar acaba gercekten yasim geldimi? Annem zamanla seversin diyor ama ya sevemezsem, izdirap olmaz mi benim icin? Birde ikimiz daha uni okuyoruz, nasil gecincegiz nasil olcak, mantigim almiyor. ben gercekten kismetsizim ve kadersizim. neden böyle, acaba biraz balik etli oldugumdan mi, digerleri gibi asiri bakimli olmadigimdan mi, bilmiyorum. Ama kendimi bu aralar sirf eve kapattim, ne ders calismak istiyorum nede insanlarin arasinda olmak. Kime derdimi anlatacagimi bilemedim. Anneme anlatmaya calisiyorum ama beni anlamaiyor. :KK43:(( Kötüyüm kizlar... Ne yapayim akil verin fikir verin... Neyin dogru neyin yanlis oldugunu kestiremiyorum. ben severek evlenmek istiyorum.bgenemedigim biriyle nasil evlenilir? Herkesin aaaaaaaa evlenmek icin zamanin gelmis demesinden biktim :KK43:(( Millet gözüme bakar oldu, ne zaman sevgilin olcak diye...offfff

Kusura bakmayin kizlar yazim cok uzun oldu. Ama icimi dökmek istedim.:KK5::KK14:

Bir arkadaşımın arkadaşı benden hoşlanıyormuş. 3-4 ay önce öğrendim bunu. Zamanla ben de hoşlanmaya başladım. :) Bazen farkettiriyor benden hoşlandığını. Ama hiç konuşamıyoruz sanki hep benden kaçıyor. Ben arkadaşımın yanına gidiyorum laf falan atıyorum o çocukta laf atıyor arkadaşıma. Bazen saçmalıyor hatta. :KK9: Artistlik taslıyor hemen. :) Ama ben bir şey söyleyince yüzüme hiç bakmıyor kafasını eğiyor. Yakınındayken hiç bakmıyor ama uzaktayken hep bana bakıyor. Aynı dershanedeyiz her gün görüyoruz birbirimizi ama tık yok. Ben duygularını bana açmasını istiyorum ama sanki o hiç gelmeyecekmiş gibi geliyor bana. Ne yapsam ne etsem ben şimdi? :)

Turkuaz86 aşkın ne zaman gelip seni bulacağı hiç belli olmuyor ki. Bence kendine olan güvenini tazelemelisin. Özgüvenin tam olduğu zaman ve kendini sevebildiğin zaman herkes seni sever. Bir insan önce kendine aşık olabilmeli. Kişisel gelişim sitelerinde özgüvenle ilgili telkin müzikleri var. Gerekli bilgiler sitelerinde yazıyor. Bence sen de dinlemelisin. İşe yaradığını söyleyebilirim sana.

Merhaba kizlar nasilsiniz?Nasil sizde durumlar?

Ben en son bu basliga Kasimda yazmisim, o zamandan bu yana neler oldu kisa özet geceyim. Cünkü gercekten yardiminiza ihtiyacim var.
Malum biliyorsunuz begendigim bir bey vardi. En son sevgilisi olup olmadigi sormustum. Kendiside olmadigini, benim sevgilimin olup olmadigini sormustu.
Herneyse, bundan sonra ben kendisine hicbirsey yazmamistim malum sitede. Ama bu habire dürtüp durmaya basladi, sabah 4lerde falan filan. Sadece dogumgününü kutlamistim.
Bu böyle yapinca ben nedense umutlandim ve yine yazdim nasilsin falan diye, hoslandigimi yazdim, yazdigimi hep cevapladi. Hep dürtüyor bende geri dürtüyordum malum sitede. Ama hic kendiliginden yazmadi. Sonra kizlarla falan resimlerini gördüm. Olmuyacak dedim, yazmiyorum artik hicbirsekilde. Oda yazmiyor. Eger gercekten niyeti olsaydi yazardi diye düsünüyorum ama onu halen unutamiyorum. Simdi gelelim asil olaya, bizimkiler beni bir cocukla süpriz sekilde tanistirdilar. Ben hic begenmedim bu cocugu. (Sanirim degerini kafamdan silemememde büyüt etki sagliyor). Ama anlasiliyor ki bu cocuk benden bayagi bir hoslanmis, ailesi falanda beni cok begenmisler. Ailesini bende begendim ama cocuga isinamadim. Neyse bulusmak istedi, ben istemedim, ailem zorla bulus dedi, kirmayayim dedim bulustum. Yine ayni isinamadim :KK43: Biran önce eve gitmek istedim hic rahat degildim. Simdi asil sorun annemle. Bu cocuk daha üniversitede okuyor, Meslegini eline almis bir yandan calisiyor ama tekrar okumaya baslamis. Mühendislik okuyor, yasi 30. 3 senesi var daha bitirmesine. ben 25 yasinda üniversite okuyorum ve benim 1,5 senem kaldi. Annem tutturudu bu cocugu kestirip atma diye. ben ama isinmadim birtürlü. Cile cekecekmisim gibi geliyor. Annem bana kizim ben hastayim mürvetini görmek istiyorum diyor, ben ama evlilikten korkuyorum. Ne isim var, unide okuyorum, daha rayina oturtmam gereken cok sey var. Ne yapcagimi bilmiyorum. Sen diger cocugu daha cok beklersin diyor, ikisenede citi cikmadi bak bu cocuk seninle bir hafta icerisinde bulusmak istedi diyor. Böyle konusuncada kendimi cirkin, sanki bir erkek cikmista beni begenmiste kacirma dercesine geliyor. Kafam allak bullak annem agliyor, ben agliyorum biryandan. Bazen keske kus olsamda kurtulsam bu igrenc durumdan diyorum.simdiye kadar kimse cikma teklif etmedi, bu biraz benim sert bakislarimdan ve somurtmamdan kaynaklaniyor galiba. Ama bakan cok oluyor. (Artik neden bakyiorlar bilmiyorum) 25 yasinda hic erkek arkadasim olmadi. Hayatimda iki kisiyi sevdim, ikisinide hep beklemekle gecti zamanim, ama sonunda koca bir ssifir. ne yapcam ben bilmiyorum. Annem yasin gecti evde kalcaksin erkekler kapida sira beklemiyor, diyor.. Baska isteyenlerde olmus ama annem yok kizim okuyor demis hep. (Benim haberim yok tabi) Ama bu cocukta niyeyse görüs görüs diye tutturdu. Kizlar acaba gercekten yasim geldimi? Annem zamanla seversin diyor ama ya sevemezsem, izdirap olmaz mi benim icin? Birde ikimiz daha uni okuyoruz, nasil gecincegiz nasil olcak, mantigim almiyor. ben gercekten kismetsizim ve kadersizim. neden böyle, acaba biraz balik etli oldugumdan mi, digerleri gibi asiri bakimli olmadigimdan mi, bilmiyorum. Ama kendimi bu aralar sirf eve kapattim, ne ders calismak istiyorum nede insanlarin arasinda olmak. Kime derdimi anlatacagimi bilemedim. Anneme anlatmaya calisiyorum ama beni anlamaiyor. :KK43:(( Kötüyüm kizlar... Ne yapayim akil verin fikir verin... Neyin dogru neyin yanlis oldugunu kestiremiyorum. ben severek evlenmek istiyorum.bgenemedigim biriyle nasil evlenilir? Herkesin aaaaaaaa evlenmek icin zamanin gelmis demesinden biktim :KK43:(( Millet gözüme bakar oldu, ne zaman sevgilin olcak diye...offfff

Kusura bakmayin kizlar yazim cok uzun oldu. Ama icimi dökmek istedim.:KK5::KK14:
canım ben de senin gibiyim, olmuyor bir türlü, benden hoşlanan insanlar da bir garip oluyor.. neden anlamadım..
annen haklı bir kaç kere görüş, ısınamazsan yine de, o zaman kestirip atarsın..

canım ben de senin gibiyim, olmuyor bir türlü, benden hoşlanan insanlar da bir garip oluyor.. neden anlamadım..
annen haklı bir kaç kere görüş, ısınamazsan yine de, o zaman kestirip atarsın..

gösürsemde sanki cocugu bosuna ümitlendirmisim gibi geliyor, sanki kandiriyorum. offffff birde benden cevap bekliyor, beni begendinmi, bir daha bulusalim mi falan diye:KK36: ben ne diyim simdi bu cocuga?

Whispearl haklisin, kendime hic güvenim kalmadi. Kendimi bile begenmiyorum artik, o kadar saldim ki. Hicbirsey yapmak gelmiyor icimden. Öncelikle kendime ceki düzen vermeliyim, hickimseyi hayatima sokmayacagim bu süre zarfinda diyorum, böyle olur olmaz durum cikiyor karsima:26: kafam allak bullak gercekten.

iyi ki varsiniz, gercekten kime danisacagimi bilemedim:KK19:

of kızlar artık görüşmüyoruz biz şöyleki ben buluşup konuşalım dedikçe o bana buluşursak seni öperim diyordu bende izin vermem dedim oturup konuşalım ama bana dokunma dedim oda olmaz çin işkencesi yap daha iyi diyordu ben sana yalan söylemedim hiç seni kandırmadım tutamayacağım sözüde veremem dedi çünkü dayanamam iş yerine bile gelince kapıyı kapatıp seni öpmek istiyorum sende mıknatısmı var diyor yaaa onu öpmek benimde hayalimdi gece gündüz düşünüyorum yaaa inanın artıkk okadar kötüyüm ki sadece beni öptüğünü düşünmeye başladım hee sonra beni tehdit etti bundan sonra işe her geldiğimde yeni yüzümü göreceksin diye seni istiyorum dedi bende sen dedim böyle breni korkutuyorken ben seninle asla görüşmem dedim bende yapacağımımı sanıyorsun daha önce tehdit ederek seni getirmiştim dedi bende o zamanki sen çok farklıydın şimdi çok farklı dedim . ama hala çok seviyorum içim kıpır kıpır elim ayağıma dolanıyo ama ben birşeylerin adını koymak isterken beyfendi olayın farklı yönünde diyorumki tamam sana yakınlaşmama izin ver zaman ver görüşelim konuşalım zamanla zaten ben seni öpmek isterim yok diyo ben şimdi istiyorum diyo şaşırdım .
en son artık bana mesaj atma kalbini kırarım üzerim seni demiş bende kalp kıracak birşey yok taraflı fedakarlık olmaz herşeyi benden bekleme ama eğer konuşmak istersen olurda fikrin değişirse arayabilirsin dedim bitti

Bir arkadaşımın arkadaşı benden hoşlanıyormuş. 3-4 ay önce öğrendim bunu. Zamanla ben de hoşlanmaya başladım. :) Bazen farkettiriyor benden hoşlandığını. Ama hiç konuşamıyoruz sanki hep benden kaçıyor. Ben arkadaşımın yanına gidiyorum laf falan atıyorum o çocukta laf atıyor arkadaşıma. Bazen saçmalıyor hatta. :KK9: Artistlik taslıyor hemen. :) Ama ben bir şey söyleyince yüzüme hiç bakmıyor kafasını eğiyor. Yakınındayken hiç bakmıyor ama uzaktayken hep bana bakıyor. Aynı dershanedeyiz her gün görüyoruz birbirimizi ama tık yok. Ben duygularını bana açmasını istiyorum ama sanki o hiç gelmeyecekmiş gibi geliyor bana. Ne yapsam ne etsem ben şimdi? :)

Biri bana da bir şeyler söylese. :26:

hayvan gibi bakıyosa hoşlanıyodur :KK53: <----böyle :KK53: herkes farklı farklı belli eder ya kimisi direkt söyler, kimisi senle uğraşır, kimisi senden uzaklaşır.. kızlar hoşlandığını nasıl söyler, onlarda arkadaşlarına söyler, arkadaşları gidip ispiyonlar herkes öğrenir doğal olarak çocukta öğrenir :KK52:

Merhaba kızlar ;

Size 2 sorum var :

Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu/Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Siz Bir Erkeğe Aşık Olduğunuzu Ona Nasıl Belli Edersiniz/ Yoksa Belli Etmez misiniz Saklar mısınız?

davranışlar belli eder zaten sen de ondan hoşlanıyorsan belli etmelisin onun nasıl bir insan olduğuda önemli sana sürüntümü olacak yoksa gerçekten seni seviyor mu ilk başta bunu anlamak önemli

of kızlar artık görüşmüyoruz biz şöyleki ben buluşup konuşalım dedikçe o bana buluşursak seni öperim diyordu bende izin vermem dedim oturup konuşalım ama bana dokunma dedim oda olmaz çin işkencesi yap daha iyi diyordu ben sana yalan söylemedim hiç seni kandırmadım tutamayacağım sözüde veremem dedi çünkü dayanamam iş yerine bile gelince kapıyı kapatıp seni öpmek istiyorum sende mıknatısmı var diyor yaaa onu öpmek benimde hayalimdi gece gündüz düşünüyorum yaaa inanın artıkk okadar kötüyüm ki sadece beni öptüğünü düşünmeye başladım hee sonra beni tehdit etti bundan sonra işe her geldiğimde yeni yüzümü göreceksin diye seni istiyorum dedi bende sen dedim böyle breni korkutuyorken ben seninle asla görüşmem dedim bende yapacağımımı sanıyorsun daha önce tehdit ederek seni getirmiştim dedi bende o zamanki sen çok farklıydın şimdi çok farklı dedim . ama hala çok seviyorum içim kıpır kıpır elim ayağıma dolanıyo ama ben birşeylerin adını koymak isterken beyfendi olayın farklı yönünde diyorumki tamam sana yakınlaşmama izin ver zaman ver görüşelim konuşalım zamanla zaten ben seni öpmek isterim yok diyo ben şimdi istiyorum diyo şaşırdım .
en son artık bana mesaj atma kalbini kırarım üzerim seni demiş bende kalp kıracak birşey yok taraflı fedakarlık olmaz herşeyi benden bekleme ama eğer konuşmak istersen olurda fikrin değişirse arayabilirsin dedim bitti

canım bu nasıl bu kadar öpmeye kadar ilerlediniz yoksa ben arada birşeyler mi kaçırdım anlamadım, yani siz çıkıyorsanız öpmek istemesi normal, ama yok eğer daha çıkmıyorsanız hiç de normal değil..bana biraz niyeti bozuk gibi geldi açkcası..

gösürsemde sanki cocugu bosuna ümitlendirmisim gibi geliyor, sanki kandiriyorum. offffff birde benden cevap bekliyor, beni begendinmi, bir daha bulusalim mi falan diye:KK36: ben ne diyim simdi bu cocuga?

Whispearl haklisin, kendime hic güvenim kalmadi. Kendimi bile begenmiyorum artik, o kadar saldim ki. Hicbirsey yapmak gelmiyor icimden. Öncelikle kendime ceki düzen vermeliyim, hickimseyi hayatima sokmayacagim bu süre zarfinda diyorum, böyle olur olmaz durum cikiyor karsima:26: kafam allak bullak gercekten.

iyi ki varsiniz, gercekten kime danisacagimi bilemedim:KK19:

canım walla çocuk her türlü kırılacak zaten, şimdi sen ona istemediğini söylesen de üzülecek, ilerde deneyip olmadığını söylesen de üzülecek..
ama en azından denersen o sevinebilir..onu sevindirmek için de böyle birşeye girişme tabii..
bence düşüncelerine çok aykırı biri değilse dene, denemekten zarar gelmez..

Biri bana da bir şeyler söylese. :26:

canım kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş..
burayı okuduysan ben de benzer şeyler yaşadım ama bir erkek gelip sana açılmıyorsa onu ciddiye alma derim..iyi niyetliler gelip açılıyor..uzaktan bakanlardan hayır gelmez..

Son düzenleme:
kızlar banada yardımcı olabilir misiniz:S yazsam dinleermisinz? kendim işin ucundan çıkamıyorm artık:S

X