Bir erkek neden fakeden yazar?

I love cats

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
385
63
3 yıllık iliskim aylae önce bitip defalarca peşinde koşup sonunda artık hayatımda biri var demesiyle yazmayı kestim.1 ay sonrasında fakeden istek atıp konuştum o olduğunu söylemese de laf vs soktu bana en sonundada selametle dedi gitti.2 hafta geçti ve ben onu ne güzel unutmuştum..Neden böyle yaptı kızlar? Zaten profile kendini koymuş kız çekmiş birde wp pp yapmış..

3 yıllık iliskim aylae önce bitip defalarca peşinde koşup sonunda artık hayatımda biri var demesiyle yazmayı kestim.1 ay sonrasında fakeden istek atıp konuştum o olduğunu söylemese de laf vs soktu bana en sonundada selametle dedi gitti.2 hafta geçti ve ben onu ne güzel unutmuştum..Neden böyle yaptı kızlar? Zaten profile kendini koymuş kız çekmiş birde wp pp yapmış..
Z kuşağının dilinden de yazısından da bir şey anlamıyorum

Profile kendini koymuşsa nasıl fake oluyor? Oymuş işte.

Canı ilgi istemiştir canı sıkılmıştır egosunu şişirmek istemiştir yazmıştır
Aşk meşk olsa dön bana diye normal profilden yazardı.

Anlamadım şimdi sana fakeden neden cevap verdiginimi soruyorsun?

Kızlar demek istediğim madem birisi var neden fakeden yazıp sonra defolup tekrardan gitti

Öyle yedeklemeyi severler. Çantada keklikleri de bir güzel kullanırlar dua et kullanmamış. Aman sakın ha bundan sonra da kullandırma kendini. Bir erkek için başta değerliysen değerlisindir, sonradan kıymetini anladım lafları hikayedir amacı faydalanmaktır. Abla tavsiyesi.

Fakeden istek atıp konuştum yazmışsınız ama sanırım yanlış yazdınız. Fakeden istek attı konuştum diyecektiniz.
Yok yine siz yazdıysanız faketen konu açmaya gerek yok.
Diğer türlü ise yokluyordur bakalım hala beni mi bekliyor diye

X