Bir erkek sosyal medyada neden geri dönüş yapmaz?

justalittleadventure

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
94
-16
23
Arkadaşlar merhaba. Ben 21 yaşındayım. Kendi memleketimden birini seviyorum o da 20 yaşında. Sosyal medyada takip ettim ama nedense geri takip yapmadı. İlk olarak instagramda takip ettim geri takip yapmadı. Ben de takipten çıktım. 3 ay sonra twitter'da takip ettim. Ben onu takip etmeden önce bir sürü kızı takip ediyordu. Takip ettikleri takipcilerinden fazlaydı. Ben takip ettikten sonra bir sürü kişiyi takipten çıkardı. Ben de onu çıkardım. Twittera ben havaliyim vs yazmış birkaç kere. Sevilmek, mutlu olmak istiyorum gibisinden şeyler yazıyor twittera ama benim sevgimi görmek istemiyor. Çok sinir bozucu bir durum. Sizce bir erkek neden geri takip yapmaz? Aşırı çirkin de değilim çok güzel de degilim. Hatta takip ettiği bazı kızlardan daha guzelim. Bir sürü kızı takip ediyor beni farketmiyor.

Yani erkek diye hemen takibe takip, mesaja mesaj mı yapmalı?Asıl öyle itici olmaz mı?Diğer seçenek de tipiniz onun beğendiği tarzda degildir onun için etmiyordur. Üçüncü tercih size göre sizden çirkin kızları takip etse bile onları bir şekilde tanıdığı için ediyordur hepsini sevgili adayı görüp edecek hali yok ya.

Yani erkek diye hemen takibe takip, mesaja mesaj mı yapmalı?Asıl öyle itici olmaz mı?Diğer seçenek de tipiniz onun beğendiği tarzda degildir onun için etmiyordur. Üçüncü tercih size göre sizden çirkin kızları takip etse bile onları bir şekilde tanıdığı için ediyordur hepsini sevgili adayı görüp edecek hali yok ya.

Yok tabiki takip etmek zorunda değil. Ama takip ettiği kızların hepsini tanıdığını zannetmiyorum. Çünkü o başka bi şehirde taa Ankara İstanbul gibi yerlerdeki kızları takip ediyor düşünün. Amacı takipçi kasmak. Hatta arkadaşı bana istek attı. Sonra mesaj attı videomu beğenip yorum yapar misin diye.

X