Bir garip adam

Magnifiaque

❤️‍🔥👶🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
5.557
19.477
Allah belalarini versin madem bakamayacaklar almasinlar cok kotu vicdansizlarla karsilasmak 😣

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.622
7.401
41
Sizin şu an üzgün olmanız son derece doğal, insani bir tepki.
Tv8 psikolog Gökhan Çınarın bir programı var. Bazen denk geliyorum. Orda da tacize uğramış ya da fuhuşa zorlanmış insanların hikayesi var. Üzerinden seneler geçmiş olmasına rağmen halen o yaşadıklarının etkisi altındalar. Sizin tanıştığınız bey de belli ki travmayı atlatamamış, kaçış yolu olarak kendini içkiye vermiş. Sizin burda yapabileceğiniz bir şey yok. Kendi isterse psikolojik destek alır. Belki almıştır, fayda etmemiştir. Eski eşim obsesifti. Ben çok çabaladım onu düzeltmek için. Psikiyatrist dedi ki"Eşinin düzelmek istemesi gerekiyor." Baktım olmuyor, boşanarak ben kendimi kurtardım.
Hayat maalesef bazıları için çok zor. Dünyadaki adaletsizlikler karşısında bir müddet sonra duyarsızlaşmazsak biz kendi hayatımızı zehir ederiz. Halimize Şükretmek ve onlar için dua etmek daha iyi bir seçenek gibi geliyor bana.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
21.237
23.237
32
Sizin şu an üzgün olmanız son derece doğal, insani bir tepki.
Tv8 psikolog Gökhan Çınarın bir programı var. Bazen denk geliyorum. Orda da tacize uğramış ya da fuhuşa zorlanmış insanların hikayesi var. Üzerinden seneler geçmiş olmasına rağmen halen o yaşadıklarının etkisi altındalar. Sizin tanıştığınız bey de belli ki travmayı atlatamamış, kaçış yolu olarak kendini içkiye vermiş. Sizin burda yapabileceğiniz bir şey yok. Kendi isterse psikolojik destek alır. Belki almıştır, fayda etmemiştir. Eski eşim obsesifti. Ben çok çabaladım onu düzeltmek için. Psikiyatrist dedi ki"Eşinin düzelmek istemesi gerekiyor." Baktım olmuyor, boşanarak ben kendimi kurtardım.
Hayat maalesef bazıları için çok zor. Dünyadaki adaletsizlikler karşısında bir müddet sonra duyarsızlaşmazsak biz kendi hayatımızı zehir ederiz. Halimize Şükretmek ve onlar için dua etmek daha iyi bir seçenek gibi geliyor bana.
Evet tv de zaten bu tür programlara denk gelsem de geçiyorum ama karşımda capcanlı örneğini görünce içim titredi.

Unutmak için alkole vermiş kendimi. Umarım çok mutlu olur.