Anlam veremediğim çocuk adam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
büyük çapta dolandırıcılarla manipülatörlerle karşılaşmasak da hepimizin hayatında olmuştur bu tür yüksekten sallayan adamlar.1 ay kadar da ben görüşmüştüm bekarkenn.haritada yerini bulamayacağı ülkelere gittiğini iddia ediyordu.ponçik mesajlara jestlere kanmayalımm.2 haftaya gerçek yüzleri ortaya çıkıyor bunlarınn.
Ben 18 yasımdayken biriyle sevgiliydim, cocuk öyle sallıyo ki şöyle param böyle pulum ama ne hikmetse her görüşeceğimiz zamanda kredi-banka kartı kayboluyo jdkddkkflfld 2 defa görüstüm, birinde yemek ısmarlasana dedi. Ben de seni doyuracagıma aç doyurur sevap kazanırım hoşt dedimskdkfldldl

Tinder avcısı mı :KK53: şaka bi yana sen 20 o 23 cok kasmaya gerek yok belkide seni tavlamak için kasılıp gereksiz seyler yapıyordur bu kötü biri olduğunu göstermez
Belki içinde kötü biri değildir ama bu yaptığı çok tehlikeli değil mi 🤔 Daha masumane şeyler olur bence tavlamak için yapılanlar. Bu çocuk baya bildiğin ayaklı yalan makinesi 😁

Senin cok sevdiğin benim eski sevgilim de aileden varlıklı, arabası falan da ciks modellerden ama bir kere olsun ben zenginim dediğini görmedim gercekten.

Onun dışında akrabalarım var çok zengin olan onlar da böyle gösteris meraklısı oldukları icin ayırt edemiyorum pek. Kuzenlerim de sonradan görme falan değiller aslında ama her seyin havasını atarlar, çocukta o modellerden mi diye emin olamamıstım.
gözlemle bakalım dikkatli olarak.sonuç olarak netten bulmadın eskiden beri bir tanıdıklığın var çocuğu.o yüzden sana zarar veremez zatenn.en fazla sallar durur.eğlenirsin geçersin sen de

Senin cok sevdiğin benim eski sevgilim de aileden varlıklı, arabası falan da ciks modellerden ama bir kere olsun ben zenginim dediğini görmedim gercekten.

Onun dışında akrabalarım var çok zengin olan onlar da böyle gösteris meraklısı oldukları icin ayırt edemiyorum pek. Kuzenlerim de sonradan görme falan değiller aslında ama her seyin havasını atarlar, çocukta o modellerden mi diye emin olamamıstım.
Sen şu eski sevgiliyi yine de pek yabana atma bizce 😁 C ceycey0406

Yani "minik jestler hemencecik kalbimi ısıtıyor,çok büyük anlamlar yüklüyorum" mu demek istiyorsun? Bence jestlere mutlu ol, sevindiğini belli et. Ama 'ben zaten buna layigim' diye düşün, olması gereken de zaten böyle şeyler yapılması, gönlünün hoş edilmesi. Minnet duymayı gerektirecek bir şey yok. Böyle şeyler yapmasi artı bir özellikten ziyade seni mutlu edecek fırsatları kaçırması ve senin için hiçbir şey yapmayan bir insanı sevgilim diye koluna takman zaten mesele :)
Bence meseleye böyle bakmaya çalış.
"Minik jestler hemen kalbimi ısıtıyor, çok büyük anlamlar yüklüyorum" evet bu diyebilirim. Birde sevinmekten daha çok mahcup oluyorum diyebilirim :/ Gerçi şuan ne durumdayım bilmiyorum ama önceden böyleydi tam olarak. Önerileri dikkate alacağım, teşekkür ederim 👍

"Minik jestler hemen kalbimi ısıtıyor, çok büyük anlamlar yüklüyorum" evet bu diyebilirim. Birde sevinmekten daha çok mahcup oluyorum diyebilirim :/ Gerçi şuan ne durumdayım bilmiyorum ama önceden böyleydi tam olarak. Önerileri dikkate alacağım, teşekkür ederim 👍
mantığınızın kabul etmediği hiç bir ilişkiye başlamayın derim .çünkü o küçük jestlerle güzel sözlerle mesajlarla kadınların ayaklarını yerden kesiyorlar gökyüzüne çıkarıyorlar.en ufak bir sorundaysa o çıkardıkları yükseklikten yuvarlayıveriyorlar kadınları.bizim fiziken en beğendiğimiz en hoşlandığımız adam yerine bizi en beğenen en hoşlanan adamla ilişki daima daha sağlıklıdır.

"Minik jestler hemen kalbimi ısıtıyor, çok büyük anlamlar yüklüyorum" evet bu diyebilirim. Birde sevinmekten daha çok mahcup oluyorum diyebilirim :/ Gerçi şuan ne durumdayım bilmiyorum ama önceden böyleydi tam olarak. Önerileri dikkate alacağım 👍
"Ben buna layigim'" diye düşün, mahcup falan olma.
İnsan istemesin mutfaktan bir bardak su getirmez 😅 demek ki yapma motisvasyonu var ki yapmis.
Ben gecenin su saatinde ilkokul çocuğuna fiş hazırlar gibi Türkçe öğrenmeye niyet etmiş bir bebeye fiş hazırlıyorum, bir yüzü Türkçe bir yüzü ingilizce. Mektupla yollayacagim.
IMG_20220213_232622.jpg

Günlerdir şuna harcadığım mesaiyi ben bilirim:) önce kitap gibi hazırlamıştım, sonra sıkıcı olur diye fikir değiştirdim falan... Bunlar bitsin,daha mektup yazacağım, zarfa resim cizecegim...
Ama karşımdaki mahcup olsun istemem. Sadece sevinsin isterim. Yaptığım kişi de demek ki buna değecek biri ki bunca uğraşıyorum:)
Yani benim mottom bu yönde. Kişi bir jest yaptıysa, içinden geldiği ve seni mutlu edeceğini düşündüğü için yapmıştır.
Yüzbin kere teşekkür edip insanı hayır işlemiş gibi hissettirmeye gerek yok 😅😅 sonra o da boyle şeylere layık olmadığını dusunebilir

Güncellleemee arkadaslar Mirta Mirta cocuğu arastırdı, daha gecen ay kurmus sirketi hahahahahahaxa

Sermayesi de yüksek degilmis yine de kesin yalancı diyemem belki esnaflıktan sirkete gecmistir dedi. Buradan da tesekkkür edeyim tekrardan Mirta'ya. Ben bu yalanları cocugun yüzüne nasıl vursam onu düşünüyorum şimdi :KK70:

Güncellleemee arkadaslar Mirta Mirta cocuğu arastırdı, daha gecen ay kurmus sirketi hahahahahahaxa

Sermayesi de yüksek degilmis yine de kesin dolandırıcı diyemem belki esnaflıktan sirkete gecmistir dedi. Buradan da tesekkkür edeyim tekrardan Mirta'ya. Ben bu yalanları cocugun yüzüne nasıl vursam onu düşünüyorum şimdi :KK70:
çocuğun kötü şansı işte.bu siteyi bilmiyor burda sevilen üye olduğunu sana herkesin akıl vereceğini kendisini de araştıracağını da bilmiyor.aramızda rolex saat experleri bile olabilerrr bakk :KK45: :KK53:

mantığınızın kabul etmediği hiç bir ilişkiye başlamayın derim .çünkü o küçük jestlerle güzel sözlerle mesajlarla kadınların ayaklarını yerden kesiyorlar gökyüzüne çıkarıyorlar.en ufak bir sorundaysa o çıkardıkları yükseklikten yuvarlayıveriyorlar kadınları.bizim fiziken en beğendiğimiz en hoşlandığımız adam yerine bizi en beğenen en hoşlanan adamla ilişki daima daha sağlıklıdır.
Ya aslında şuan ilişki düşünmüyorum ama Yengec'in o yazdıklarını görünce sormak istemiştim. Artık karşımdakinin niyetini anlıyorum bence. Ama şu jest olayı hâlâ var. Teşekkür edip hemen geçemiyorum sanırım, buradaki önerileri dikkate alacağım.
"Ben buna layigim'" diye düşün, mahcup falan olma.
İnsan istemesin mutfaktan bir bardak su getirmez 😅 demek ki yapma motisvasyonu var ki yapmis.
Ben gecenin su saatinde ilkokul çocuğuna fiş hazırlar gibi Türkçe öğrenmeye niyet etmiş bir bebeye fiş hazırlıyorum, bir yüzü Türkçe bir yüzü ingilizce. Mektupla yollayacagim. Eki Görüntüle 3006557
Günlerdir şuna harcadığım mesaiyi ben bilirim:) önce kitap gibi hazırlamıştım, sonra sıkıcı olur diye fikir değiştirdim falan... Bunlar bitsin,daha mektup yazacağım, zarfa resim cizecegim...
Ama karşımdaki mahcup olsun istemem. Sadece sevinsin isterim. Yaptığım kişi de demek ki buna değecek biri ki bunca uğraşıyorum:)
Yani benim mottom bu yönde. Kişi bir jest yaptıysa, içinden geldiği ve seni mutlu edeceğini düşündüğü için yapmıştır.
Yüzbin kere teşekkür edip insanı hayır işlemiş gibi hissettirmeye gerek yok 😅😅 sonra o da boyle şeylere layık olmadığını dusunebilir
Moralim bozuktu bu gece, sondan ikinci cumlene bu ruh halimle bile sesli güldüm 😂 Ya işin kötüsü cidden öyle hissettiriyor olabilirim. Maddi/manevi bana yapılan yani uğraştırıcı, zaman alıcı vs bir şey olduğu takdirde buna sevinmenin yanı sıra o an utanıp mahcup oluyorum. Son zamanlarda bunu değiştirmeye gayret ediyorum. Bu yazdiklarin da güzel bir bakış açısı oldu. Bu arada emeğine sağlık notlar çok güzelmiş :)

İste ben de hic anlam veremedim olaylara, bu arada çocuğun şirketi burada biliniyor. Ben yine birilerine sordurtacağım, dur bakalım. İyi ki konu açmışım yoksa yine alnımda 'enayyyii' yazısıyla dolasacaktım :KK70:
Bence sordurt kesin cevabı öyle alırsın. Bazen zengin esnaflar, tüccarlar kendi arabalarını değil iş arabalarını kullanabiliyorlar. Hatta küçük illerde zenginler bunu bilerek yapıyor. Arkadaş çevresi nasıl? Sosyal medyasında paylaşımları nasıl bir vibe veriyor? Gerçekten zenginse sadece saat değil giydiklerinin markası da ona uygun olur. Arkadaşları, tanıdıkları da o çevredendir.

Yaşla alakalı kısmı şundan dedim hani insan buyukdukce biraz daha mantıklı bakar olaya ne bileyim küçük çocuğu çikolatayla kandırsin ama büyük birini çikolata ile kandırman mümkün degil. Çok saçma bir örnek verdim ama bu gece kafami toparlayamadim pek, bu cümlelerimle idare etmeniz gerekecek :KK14:mesela yengeç hani demiş ya bunlar her erkeğin yaptığı küçük jestler diye işte ben olaya böyle bakamiyorum bir türlü. Sabaha kadar bin kez teşekkür ederdim heralde öyle bir durumda ya da mahcup olmuş gibi hissederdim sanırım. Ya da hangi niyetle yaptığını anlamazdım. Ya bu konularda aşırı saf gibiyim :olamaz:
Ay aynı ben 😂😂 yaşla cidden alakası yok 32 yaşındayım bekar olsam valla kanardim aslında başkasına yapılsa hadi uyaririm ama kendime gelince Leyla oluyordum 😁 hiç unutmam halen kendimi eskiden platonik aşkımın (eşimden evvel)bana yaptığı jestler ile teselli ediyorum o da beni seviyordu diye çünkü kendi adıma diyeyyim saftirik biseyim konu aşk olunca

Bence sordurt kesin cevabı öyle alırsın. Bazen zengin esnaflar, tüccarlar kendi arabalarını değil iş arabalarını kullanabiliyorlar. Hatta küçük illerde zenginler bunu bilerek yapıyor. Arkadaş çevresi nasıl? Sosyal medyasında paylaşımları nasıl bir vibe veriyor? Gerçekten zenginse sadece saat değil giydiklerinin markası da ona uygun olur. Arkadaşları, tanıdıkları da o çevredendir.
En yakın arkadaşıyla tanıstım iste konuda bahsettiğim çocuk. Aynı benimkinin tipinde. Yaşlar küçük ama büyük gibi takılıyorlar. Oto kiralama işinde olduğunu biliyorum. İş yerinden falan snap atıyor, şirket bir ay önce kurulmus ama mirtanın dediği gibi esnaflıktan gecmis olabilir.

Görünüste bir problem yok ama detaylarda sıkıntı çıkıyor anlam veremediğim icin burada sorayım dedim.

Giydiklerine de cok bakmadım ya simdi ne desem yalan olur, daha doğrusu pek benim anlayabileceğim tarzda takılmıyor.

tövbe yarabbimmm şirket sahibi olunca iş çevrelerinde olunca illa kolda rolex mi olmalıymış?benim okul eş vs çevremden dolayı var zengin arkadaşlarım.öyle kollarında rolex falan yok ama milyon dolarlık işlerle de uğraşıyorlar yıllardır.ama maddiyatlarına uygun arabaları var yanii.senin flört adayında var bir tuhaflık kuzum

Valla ben de milyoner adam/kadın tanıyorum, hiçbiri Rolex alayım gibi boş beleş işlerle uğraşmıyor... 20.000Euroyu bir saate yatırmak düpedüz aptallık, kimse bu bir seçim saygı duy demesin. 20.000Euroya tonla muhtaç insana yardım edilir, faturaları ödenir, yakacakları alınır, paraya ihtiyacı olan zor durumdaki boşanmış kızçelere yardım olur, ünvli gençlere burs olur, sokak hayvanlarına barınak olur, hatta ihtiyacı olan birine ev bile alırsın. Bu kadar değeri olan bir parayı bir parça saate vermek net aptallık, sokağa atacak paran var madem diğer insanlar ver bir hayrın dokunsun dünyaya.

ben gördüm resmini.mesleği de harika olacak okul bitince.gerçekten de varlıklı ama bizim kız onu terketti.ne yazsam ikna edemedimmm valla :KK45: :KK53:

Vay anammmmmmmmmmmmmm

Bu kız çok ayıp etmiş o zaman o çocuğu beğenmezse böyle ite çakala kalır , bak konu sahibesi bunlar sana evrenden sinyal akıllı ol kızımmmmmmmmmmm:KK48:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X