Bir garip ilişki

Oyle mi diyosunuz 😀

Aynen öyle diyorum.
Siz bu şekilde devam edin ama mesela illa kesin bilmek istiyorum diyorsanız mesela konuşurken laf arasında ismi yerine canım deyin sanki sizin için manasızmış gibi zira normal arkadaşıyla konuşurken insan canım diyebilir çok ortaya bir laf bence. Bakın bakalım hitap şeklinde değişiklik olacak mı?

Kizlar iyi aksamlar. Direk konuya gireyim ben. Bir evlilik gecirdim, cok severek evlendim ilk askimdi baya zorlu bir surecten gectik ayril baris vs en sonunda ayrildik kizimla yasiyorum. 3 senedir de yalnizdim. 1 yil once hayatima biri girdi, ilk goruste ve konusmada ben sevdim aşık oldum. Onu bilemiyorum. Arkadas gibi konustuk ve gorustuk. Calistigim ofise surekli gelirdi bir bahane ile. Ilgisini baya hissediyordum ama hic itiraf etmiyordu, belki de bana oyle geliyodu bilemem. Neyse. Bir gun yine bi yerde oturuyoruz, sakin bir yerdi kimse yoktu. Birden öptu beni :)) guzel bi aksamdi yani ama hani onun uzerine hic konusmamistik (opmeyle ilgili yada ne hissettigimiz ile) o gunden sonra daha cok bulusmaya gorusmeye basladik, en az iki gune bir. Ve yine yakinlasiyoruz (cinsellik yok, benim icin onemli degil ama henuz oyle birsey yasanmadi). Bende o konulari konusmayi hic beceremem hani biz neyiz diye sormaya cekiniyorum. Oda acmiyor hic. Ne biliyim bi seni seviyorum der insan yuzume soyleyemiyosa msjla soyleyebilir. Ama ilgisi guzel. Mesela hastaydm gelir bakardi yemek getirirdi gibi gibi. Veya cikip gezdigimizde surekli suraya da gidelim buraya da gidelim. Ne biliym ya anlamadm :)) liseli de degiliz ki ikimizin de cocuklari var ne bilim yasimiz da artik 20 degil yani :) Simdi kizlar ben ne yapiyim? Bekliym mi? Oyle dan diye soramam. Kafam karisti 😀
Bekle bakalım seviyorum demesi için biraz vakit geçirmeniz lazım

Aynen öyle diyorum.
Siz bu şekilde devam edin ama mesela illa kesin bilmek istiyorum diyorsanız mesela konuşurken laf arasında ismi yerine canım deyin sanki sizin için manasızmış gibi zira normal arkadaşıyla konuşurken insan canım diyebilir çok ortaya bir laf bence. Bakın bakalım hitap şeklinde değişiklik olacak mı?
Aynen bunu cok dusundum bende. Bunu yapabilirim askim tarzi soylemem ama canim diyebilirim. Sabah uyandiginda gunaydn canm napiyosun yaziym ayni okuzlukte devam ederse birdaha demem.

Aynen bunu cok dusundum bende. Bunu yapabilirim askim tarzi soylemem ama canim diyebilirim. Sabah uyandiginda gunaydn canm napiyosun yaziym ayni okuzlukte devam ederse birdaha demem.

Evet öyle yazabilirsiniz dediğim gibi ortaya bir laf. Sevgilim aşkım vs gibi direkt değil de nabız yoklama lafı tam😅
Ben karşılık alacağınızı düşünüyorum çünkü adam zaten sevgili olduğunuzu düşünüyor.

Evet öyle yazabilirsiniz dediğim gibi ortaya bir laf. Sevgilim aşkım vs gibi direkt değil de nabız yoklama lafı tam😅
Ben karşılık alacağınızı düşünüyorum çünkü adam zaten sevgili olduğunuzu düşünüyor.
Sabah yapicam vallahi. Bakalm. Insallah oyle dusunuyodur. Zaten kendisi de 40 yasinda. Oyle laylaylom bir tip de degil ki hani ciddi gibi duruyo. Dur bakalm :)

Simdi biz de eşimle ilişkiye baslarken biz suan sevgiliyiz dememistik kendi gelişmişti ama sevgili oldugumuzu ikimizde biliyorduk. 🙄
Eşimden once de illa sözle "biz sevgiliyiz" diye başlanmadi her ilişkim ama sevgili oldugumuzu yine biliyorduk hep.

Erkekler sevdigi zaman asla kacirmaz, zamana birakmaz bir şeyleri o kadar flortum vs oldu ne oldugunu belli etmeyen gormedim ben bunu bilirim. Aksi halde boyle belirsiz birakan erkek yeterince heyecanlanmamiştir.

Sanada eglence cikti 🤣 taktik ver taktikkk :)
Ablam taktik belli hemen sıralıyorum ..
- Önce canım diyerek olta atılacak tepkiler ölçülecek
- Bundan sonra meşgul olunacak işim gücüm var uğraşamam :KK70:
- Biraz sıcak soğuk davranarak pastörize edilecek
- Bu soğuk mesafe geçişleri çok hızlı olmasın sonra ters teper bana saydırırsın hahahh

Bu kişiden hiç olumlu enerji almadım kırılmayın ama. Şimdinin modası da bu. İlla insana “ şimdi biz neyiz?” gibi zekasız ergen soruları sorduracaklar. Bunu sorduran, bu boşluğa düşüren kadın veya erkek güvenilir bir ilişki yaşanabilecek biri değildir bana göre
Size o kadar katılıyorum kiiiii

Simdi biz de eşimle ilişkiye baslarken biz suan sevgiliyiz dememistik kendi gelişmişti ama sevgili oldugumuzu ikimizde biliyorduk. 🙄
Eşimden once de illa sözle "biz sevgiliyiz" diye başlanmadi ama sevgili oldugumuzu yine biliyorduk hep.

Erkekler sevdigi zaman asla kacirmaz, zamana birakmaz bir şeyleri o ladar flortum vs oldu ne oldugunu belli etmeyen gormedim ben bunu bilirim. Aksi halde boyle belirsiz birakan erkek yeterince heyecanlanmamiştir.
Iste ben anlayamiyorum onu. Hayatima giren ikinci erkek cunku. Ilk esimle cok genc yasta tanistik, ve 3 yil once ayrildik. O yuzden cidden anlayamiyorum. Belki sevgili gibi oda takiliyo seviyo ediyo belki vakit geciriyo. Anlayamadm anlamam icin biraz daha zamana ihtiyacm var sanirim

Ablam taktik belli hemen sıralıyorum ..
- Önce canım diyerek olta atılacak tepkiler ölçülecek
- Bundan sonra meşgul olunacak işim gücüm var uğraşamam :KK70:
- Biraz sıcak soğuk davranarak pastörize edilecek
- Bu soğuk mesafe geçişleri çok hızlı olmasın sonra ters teper bana saydırırsın hahahh
Tamamdir yarin basliyorum :)

Eşimden once de illa sözle "biz sevgiliyiz" diye başlanmadi her ilişkim ama sevgili oldugumuzu yine biliyorduk hep.

Erkekler sevdigi zaman asla kacirmaz, zamana birakmaz bir şeyleri o kadar flortum vs oldu ne oldugunu belli etmeyen gormedim ben bunu bilirim. Aksi halde boyle belirsiz birakan erkek yeterince heyecanlanmamiştir.
Işte bu...
Zira 40 yaşında bir adamdan bahsediyoruz..
Konu sahibi bu alıntıladigim mesaji es geçmeyin. Teşekkürler CiRiLLA CiRiLLA 🤗

Evet 😀 daha dogrusu o yazdı ilk. Kuru kuru gunaydin 😀 bende gunaydin cnm naber yazdım. Iyidir bebegim diye cümleye devam etti 😀 öyle devam ettik. Az önce iş yerime geldi kahvalti yaptık. Ama ikimizde odun gibi sadece o mesajlarda kaldı 😀 yine eskisi gibi devam 😀

Tam düşündüğüm gibi adama göre sevgilisiniz zaten üstüne konuşulacak birşey yok😅

X