Sevgilimle ilgili nasıl bi seçim yapmam lazım kararsızım

Kimse durduk yere etmiyo bu laflari bana kimse öyle gelip oyle bir sey diyemez cunku ben o tarz dvranmam. Kiz babası oldukten 3 4 gun sonra yuzunde bi tom makyaj ve gram uzuntu olmadan disarida gezen biri. Ayrica sevgilisi olan birine o benim icin sorun degil benimlede ol diyip arayan yazan biri icin hangi kelime daha dogru olurdu bilemedim. Ayni durum senin basina gelse sen kiz icin ne derdin?
O zaman öyle anlat.kötü birisi olabilir, kötü bir şekilde de bahsedebilirsin ama yollu gibi erkeklerin kadınları saygısızca yaftaladığı, cinsiyetçi bir kelime çirkin duruyor.şerefsiz de kalitesiz de gerzek de. Cinsellik üzerinden kendi cinsine hakaret etmek çok yanlış.

Şöyle kiz 17 yaşında ve sinifta kalmis okumamis falan ve asla yaşının kızı değil saçları kırmızı renk hareketleri aşırı yanlış afedersiniz ama yollu gibi o yüzden inanamiyorum kime inanim bilemiyorum
Şunu okuduktan sonra sana tavsiye vermenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Evet kız yollu senin sevgilinin ne suçu olacak yoksa. Kırmızı saç ne demek. Vay yollu vay

Benim de saçım kırmızı. Bugün de yollu olduğumu öğrendim pu suratıma

Savunmuyorum sadece kimseye anlatamadigim bir olaydi,surekli dusunup kafayi yediğim. fikir almak istedim sizlerden
Gayet savunuyorsun, sevgiline bir şey dedirtmiyorsun, kızın yollu olduğunu ve sevgilinin davranışlarını yanlış anladığını savunuyorsun. Çünkü sevgilin öyle demis. Madem onun sözlerine inanıyorsun, konu açman da gereksiz oluyor. Burada o kadar mantıklı yorum yapılmış hepsine bir savunman var. Sevgilin bu kadar güzel savunamaz kendini yani tebrik ederim.

Şimdi kızlar en başından başlim, 20 yasindayim 1 bucuk yıllik ilişkim vardi. Sevgilim kasiyer buyuk bi firmada calisiyo ve orada liseden ogrenciler staj görüyor. Bi tane kiz var 9 sinif o da ayni sekilde.ben kizi tanimiyorum sadece oraya gittigimde gördüm. Birde kizin babasini vurmuslar sevgilim bana bunu anlatmisti konusurken bizim oradan kizin babasini vurmuslar iste bas sagligi diledik kiz bize sarildi vs. Diye anlatmisti oyle ogrenmistim. Sonra bi kere is yerine gittiğimde bana calistigim yerle ilgili soru sormustu ve sevgilin seni anlatiyo oradan biliyorum demisti konusmya çalışmışti. Neyse geçiyorum bu kismi ben bir gun isteyim bu kiz benim çalıştığım yere geliyo sonra cikip tekrar giriyo sama bir sey soylemem lazim diyor cok utanıyorum bunu sana derken ama diyo senin sevgilin benimle calisirken flort ediyodu diyo ben şok oluyorum çünkü sevgilim dünyanın en sadik insani ve beni cok sevdigini bildigim biri. Neyse kiza soruyorum nasil flort vs bana o an cevap veremiyo. Bildiğin flort benimle molaya cikmak istiyodu yemege falan hep benimle gitmek istiyordu diyo daha konusamiyo ayni seyleri soyluyo sonra o sırada sevgilim beni almaya geldi ve ust katta bekliyodu bemde gel bi hep beraber konusalim gidelim dedim ben onunla ayni ortama girmek istemiyorum diyo ben tabi şok ve is yerim fazla konuşamıyorum sen git burasi benim is yerim yanlis anlamissindir o oyle yapmaz diyorum. Sonra kiz gidiyo ben is cikisi sevgilime anlatıyorum o hemen kizi ariyo yanımda kiz bi türlü acmiyo sonra mesaj atiyo niye yalan soyluyorsun naptim ben sama yaziyo kızda dogrular vs diyo. Sonra ben kiza yaziyorum flort ettik dedin flort nasıl ettiniz kizda bana yaziyo iste beni tanimiyordu benimle konusmaya calisti cok guzelsin dedi molaya cikmak istedi cikolata aldi hangi cikolatayi alim diyip beni gosterdi hatta guldum ben falan dedi sonra sevg vardi cok bozuldu bunu ogrenince dedi. Ben bunlari sevgilime dedim o da molaya 3 kere ciktigini onuda kiz cagirdigini söyledi küçük kac yas benden kardesim olarak gördüm dedi ama ne kiz ona abi diyo nede o kiza kardesim diyo cikolata aldim dedi bakkal ci kiz cani ceker parayla aliyo o diye aldim dedi digerleri olmadi belki cok güzelsini burnu büyük kizin millet burnum kotu dedigi zaman soylemisimdir dedi kiz seni biliyordu hep ve sen kizi doversin diye demedim ama kiz sevgilin umrumda degil benimlede birlikte ol dedi bana dedi ben kabul etmedim dedi sonra konusmayi kesmisler kizin babası ölüyo ve goz goze gelmisler dışarıda benim gerizekali sevgilim bas sağlığına gitmis kizda sarilmis babasini nasil vurmuşlar falan anlatmis bizim aptal dinlemis sonra kiza eve gec dinlen demis ortam icinde bir kac kere konusmus kiz bunu disrida gorup aramış buda isim var kapatiyorum demis bunlar benden hep saklanmis ama biz bu çocukla yüzük bile takmistik nisanlanicaktik bu konu aylardir kafamı yiyo ayrildim surekli ayrilip baristik hiçbir kotu niyetinin olmadigini kizi kabul etmedigi icin kizin oyunu oldugunu söylüyor bana kime inanim napim bilmiyorum lutfen yorumlayin fikir almam lazım çünkü hic kimseye anlatmadim ustun koru dedigimde bile bizi bilen herkes onun asla oyle yapmicagini soyluyo herkes ona inanıyo cunku hergun beni işten almaya gelirdi ben onlari yapip niye seni her gun isten almaya gelim yaz kis demeden diyodu bilmiyorum ayrildim ondan son ve net kez doğru mu yaptim🤦
Ben 88 doğumluyum çalıştığım yere 90 doğumlu bir çocuk geldi anadolu dan. Hiç bir şey bilmiyordu, ilk defa ailesinden ayrılmıştı diye çok üzüldüm haline. İşe dair bildiğim her şeyi öğrettim, takılırsan bana sorabilirsin dedim. Eşimle konuşup eve yemeğe bile davet ettik, kaç defa aynı sofraya oturup yemeğimizi yedi, tabi o zamanlar bana abla diyor. Sonra birden abla demeyi kesti. Sana bir şey söyliycem ben sana aşık oldum dedi. Saçmalama böyle bir şeyi ne sen söyledin ne de ben duydum dedim ve iletişimi kestim. Fakat bu arkadaş iş yerinden herkese aycemil bana aşık olmuş, asılıyor, bana açıldı ama kabul etmedim demiş. Bunu duyan bir kısım gelip bana söyledi, bir kısım inanmayı seçti. Sonra pislik tayin olup gitti ve ben kurtuldum. O yüzden bana kızın anlattıkları çok inandırıcı gelmedi. Madem öyle neden şimdi gelmiş anlatmaya? Bence kız yalan söylüyor.

Şunu okuduktan sonra sana tavsiye vermenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Evet kız yollu senin sevgilinin ne suçu olacak yoksa. Kırmızı saç ne demek. Vay yollu vay

Benim de saçım kırmızı. Bugün de yollu olduğumu öğrendim pu suratıma
Haklisin kizin dis gorunusu onemli değil o sac rengi ne olursa olsun insanın ici önemli orada sac rengini belirtme amacim kucuk bi kiz gibi konuşuldu ama o kucuk kiz gibi değil dis gorunus olarakta konusma olarakta saci makyaji vs gayet buyuk biri gibi manasinda dedim. O kelimeyide duydugum hareketlerden yola çıkarak

Ben 88 doğumluyum çalıştığım yere 90 doğumlu bir çocuk geldi anadolu dan. Hiç bir şey bilmiyordu, ilk defa ailesinden ayrılmıştı diye çok üzüldüm haline. İşe dair bildiğim her şeyi öğrettim, takılırsan bana sorabilirsin dedim. Eşimle konuşup eve yemeğe bile davet ettik, kaç defa aynı sofraya oturup yemeğimizi yedi, tabi o zamanlar bana abla diyor. Sonra birden abla demeyi kesti. Sana bir şey söyliycem ben sana aşık oldum dedi. Saçmalama böyle bir şeyi ne sen söyledin ne de ben duydum dedim ve iletişimi kestim. Fakat bu arkadaş iş yerinden herkese aycemil bana aşık olmuş, asılıyor, bana açıldı ama kabul etmedim demiş. Bunu duyan bir kısım gelip bana söyledi, bir kısım inanmayı seçti. Sonra pislik tayin olup gitti ve ben kurtuldum. O yüzden bana kızın anlattıkları çok inandırıcı gelmedi. Madem öyle neden şimdi gelmiş anlatmaya? Bence kız yalan söylüyor.
Sizin konunuz farklı, iyilikten maraz doğmuş sizde.
Burada durum öyle değil.
Sebep ne olursa olsun, bir ilişkide sadakat göstermesi gereken kişi ilişkinin taraftarıdır.
Kızı bir yana bırakarak düşünün, erkek arkadaşınızın hiç suçu yok der miydiniz bu durumda.

İste bazi insanlar reddedilince cirkeflesiyo o hirsa ne yapicagi belli olmaz. Herkes boyle bi olay oldugunu söylüyor sizin olayinizda öyle. Olayin doğrusunu asla ogrenicem ama ikisinden birine inanmam gerekiyo bende hicbirine inanmamayi tercih ettim çünkü dogruyu ogrenemicem ve hep icim icimi yicek

Haklisin kizin dis gorunusu onemli değil o sac rengi ne olursa olsun insanın ici önemli orada sac rengini belirtme amacim kucuk bi kiz gibi konuşuldu ama o kucuk kiz gibi değil dis gorunus olarakta konusma olarakta saci makyaji vs gayet buyuk biri gibi manasinda dedim. O kelimeyide duydugum hareketlerden yola çıkarak
Sevgilinin sana kız çok masum, hiçbir suçu yok, melek gibi demesini mi bekliyordun? Tabii ki aksi şekilde anlatacak.

Aman sen sakın bırakma onu. Tencere kapak olmuşsunuz. Başka birine falan denk gelirsiniz maazallah.

Kimsenin saçının rengi, makyajı da senin gündeminde olmasin. Sen kendinle ilgilen sanane kızın saçından makyajından. Oldu o zaman senin sevgilinin aklı çelinmesin diye kimse saç makyaj yapmasın.

Sinir oluyorum şu sevgilisini ölümüne savunup hemcinsini yaftalayanlara. Benim de saçım kırmızı diye elalemin uçkur meraklısı gelip yavşasa yollu ben olacağım. Oldu. Sabah sabah çok yükseldim.

Al senin olsun kim n'apsın senin iradesiz sadakatsiz sevgilini. Tepe tepe kullan

Sizin konunuz farklı, iyilikten maraz doğmuş sizde.
Burada durum öyle değil.
Sebep ne olursa olsun, bir ilişkide sadakat göstermesi gereken kişi ilişkinin taraftarıdır.
Kızı bir yana bırakarak düşünün, erkek arkadaşınızın hiç suçu yok der miydiniz bu durumda.
Asla demem suç onda tavrını net koysaydi kucuk bi kiz diye dusunup bu sekilde davranmamasi gerekirdi çünkü karsindakini bilemezsin nasil biri nasil bi kafa yapısında yanlis anlar mi diye dusunmeli. Hem ne gerek var ki ne gerek var iyilik melegi degilsin kimseyi düşünmek sana kalmadi kac kere soyledim bunu ona. Neden hic bahsetmedin dedigimde anlamlandirmadim kucuk bi kiz ondam soylemedim molaya ciktigimi çikolata aldigimi vs dedi herkes yapiyodu siradan geldi dedi cikolata alma olayida kiz işi dışında bakkallari var çalıştığı yerin oraya yakın eski sevg orayi kullaniyo kendime cikolata alirken onada sende sec alim seninde cebinden cikiyo zaten demis ve almış. Bu sekilde

Şöyle kiz 17 yaşında ve sinifta kalmis okumamis falan ve asla yaşının kızı değil saçları kırmızı renk hareketleri aşırı yanlış afedersiniz ama yollu gibi o yüzden inanamiyorum kime inanim bilemiyorum
Şu yazdiklarinizla cezayı kesmiş,kızın idam sehpasına tekmeyi atmışsınız.O çok güvenilir aşkınızla mutluluklar .....
Olgun ve büyük olan sevgiliniz farkında mısınız?

canım benim sevgilinin orası burası oynamıştır belki yani kendi hem cinsinizi bu kadar yermeyin ya yollu falan ne alaka utanıp sıkılıyor anlatırken diyorsun demekki düşündüğün gibi değil senin odunun içinde bi canavar var belki en büyük katiller o bunu bana yapmaz diye düşündüklerindir insanlar hep yanıltır bağlantını kes bitir gitsin

Asla demem suç onda tavrını net koysaydi kucuk bi kiz diye dusunup bu sekilde davranmamasi gerekirdi çünkü karsindakini bilemezsin nasil biri nasil bi kafa yapısında yanlis anlar mi diye dusunmeli. Hem ne gerek var ki ne gerek var iyilik melegi degilsin kimseyi düşünmek sana kalmadi kac kere soyledim bunu ona. Neden hic bahsetmedin dedigimde anlamlandirmadim kucuk bi kiz ondam soylemedim molaya ciktigimi çikolata aldigimi vs dedi herkes yapiyodu siradan geldi dedi cikolata alma olayida kiz işi dışında bakkallari var çalıştığı yerin oraya yakın eski sevg orayi kullaniyo kendime cikolata alirken onada sende sec alim seninde cebinden cikiyo zaten demis ve almış. Bu sekilde
Boşverin sakızı çikolatayı, kendini bu rezilliğe düşürmüş mü?
Evet.
Yakalanmış mı?
Evet.
Bu size anlatılan kadarı.
Ne biliyorsunuz iç yüzünde daha utanç verici şeyler yaşanmadığını?
Niye bir çocuk ta iş yerinize kadar gelip, sevgilin benle flört ediyor desin?
Bu konuyu bence kapatın artık ve kendinize saygınız olsun.
Beşer, şaşar. O nedenle bana sadıktır, yok öyle yapmaz falan deyince insanın inanası gelmiyor. Biz ne yüce dağlara ne yağan karlar gördük.

Hadi diyelim kiz yuz bulamayinca geldi boyle seyler soyledi
Erkek arkadasim da evet boyle boyle oldu ama kizi doversin diye sana soylemedim gibi sacma bi aciklama yapiyorsa bu benim icin bi ayrilik sebebidir
Ister flort etsin ister etmesin
Benden saklamis mi saklamis
Belki de yorucu is ortaminda kizin ilgisi hosuna gitti ses cikarmadi nerden bilcem? Oyle ya da boyle enayi yerine koydu mu? Evet
Eeee daha kizi karalamaya ne gerek var?

Boşverin sakızı çikolatayı, kendini bu rezilliğe düşürmüş mü?
Evet.
Yakalanmış mı?
Evet.
Bu size anlatılan kadarı.
Ne biliyorsunuz iç yüzünde daha utanç verici şeyler yaşanmadığını?
Niye bir çocuk ta iş yerinize kadar gelip, sevgilin benle flört ediyor desin?
Bu konuyu bence kapatın artık ve kendinize saygınız olsun.
Beşer, şaşar. O nedenle bana sadıktır, yok öyle yapmaz falan deyince insanın inanası gelmiyor. Biz ne yüce dağlara ne yağan karlar gördük.
Teşekkür ederim artık gerçekten kapaticam bu olayi dusunmemeye calisicam

X