Bir geyik topiğim bile yok diye üzülüp süzülenler...

Yarın bizim işimiz var müdürüm.
Siz kadişnen takılırsınız biraz burda
Hmmm anlaşıldı, kadesa terlik fırlatırken burada olmayacaksınız, o da hedefe beni yerleştirecek değil mi yarın ki kurban benim yani, kadesa sana kıyamaz deyip beni kıvama getirmeye çalışıyorsun bence, terlik tabanı sert mi bari

Benden duymuş olma ama geçen gece acile gittilerdi, sonradan öğrendik ki kocasının kafayı yarmış terlik

Benden duymuş olma ama geçen gece acile gittilerdi, sonradan öğrendik ki kocasının kafayı yarmış terlik

Siz onun terlik olduğuna emin misiniz yoksa terlik diyerek beni mi kandırıyorsunuz, kadesa terlik değil gülle atıyor olmasın

hakkımda ki asılsız tüm iddialar için ekran görüntüsü aldım hahahaha :)

Bu konu başlığı, Sezen'den "Bir kedim bile yok!" şarkı sözünü aklıma getiriyor.
:)
Günaydın! Ne ka güzel ve yağmur kokulu bir gün değil mi? :)

geyik topigim yok diye uzulup suzuluyordum
yesil vadiyi bulmus gibiyim su an : KK53:

Reactions: K_G
Kızlar , şu üyeliğini iptal ettiren arkadaşların gelme durumun yok mu ? Konuşanlar , arkadaş olanların haberi var mı ?
Çok saçma bir muhabbet kurulmuş.

Küfür eden üye kalmış , eğer o üye ceza almazsa deyip üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum diyen herkes gitmiş. Bu çok üzücü.
Giderek istenileni yaptılar aslında. Görmemezlikten gelmeliydiler ya da dava açmalıydılar ki bence siyasette banlanma yok deyip işin cılkını çıkaranlar göz ardı edilememeli.

Polemik başka birşey hakaret başka , çok başka.

Eğer şahsa küfür ediliyorsa bu " siyasette yasak yok polemik olduğunda" diye kestirilip atılmamalı.

Eğer biz bu siteyi ayakta tutan üyelersek ve " aman bir üye gider diğeri gelir düşüncesi yoksa bu hakarete ban" isteğimiz yerine gelmeli bence.

Herkes karşıt görüşlü olabilir burada birbirleriyle ancak küfür, hakaret ederek olmaz bu. Benimde çatıştığım çok üye var ama orada kalıyor benim için o konuşma.

Oylama mı yapılacak başka birşey mi ama bu düşüncemizi dile getirelim.

Ben bu ülkenin makamında oturanlardan daha kıymetliyim. Onlara hakaret edildiğinde ban yiyorsak bana da hakaret edildiğinde buranın başkanı kimse vekillerini korumalı o zaman.

Küfür ediliyor en kötü şekilde , özel hayata müdahale ediliyor ama yöneticiler geldiğinde " ben birşey yapamam " diyor kurallardan dolayı.

Bir daha ki sefere o uyelerin hamlesi daha can sıkıcı oluyor.

Bu işe bir son verilmeli.

Polemiğe ban yoksa hakarete ban olmalı.

Nasıl dini konu açıldığında hemen yasaklanıyor. Dinin adı bile geçtiğinde ayağa kalkıyor herkes . Küfürlü mesaj olduğunda hangi bölüm olursa olsun yasak olmalı.

Buranın kurallarını anayasa bırakmıyor herhalde.
Vekillere hakaret yok ama buranın uyelerine olursa sorun yok denilmemeli.

O açılan konu ve yaşanılanlar çok canımı sıktı.

Kızlar biraz buraya toplanın. Forumdan gidenler geri gelmeyecek mi ? Yok mu tanıyanlar ?
Ya da geri gelmek istediklerinde yönetimin cevabı ne oluyor genelde ?
Forumun en eskileri gitmiş. Üzüldüm.
Gözlerim arıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…