Bir gün başka birinden etkilenebileceğim aklımın ucundan geçmezdi..

Sevgiliniz ilgisiz,sürpriz yapmaz,kadın ruhundan anlamaz,ama iyi????
Konu sahibi sizinki aşk değil ,sevgi değil alışkanlık, geçmişe hürmet.monotana binmiş bir ilişki evlenince fantastik hâle gelmez.Diger kişiye duyduğunuz şey aslında ilişkide bulamadiginiz heyecanı bulma hissi ,aslında iliskinizde bir şeyler bitmiş ama kendinizi kandırmaya devam ediyorsunuz .

Sevgli ilgisiz tmm ama isyerındekıyle muhabbetınız bıle yokmus yanı nasıl kadın ruhundan anladı da asık oldunuz?
Yanlıs oldgunun zaten farkındasınız.
Ben sevgiliyle evlenmeyın demeye geldım.Sıze de yazık ona da.Bellıkı akılınız baska yere kaymıs.Evlenıp neden kendınıze de ona da hayatı zehır edesınız?

sevgilinizle ilişkiniz monotonlaşmış, gördüğünüz ilgi hoşunuza gitmiş, sevgilinizle daha çok vakit geçirmeye çalışın ,ilişkinize heyecan katmaya çalışın,

Ööff ne kadar Bayık bi anlatım daraldım resmen.
Sürekli aynı kelimelerden kurulan aynı cümleler, çok tanınmayan bir yazarın saçma romantik kitabı gibi.
Aşktan soğudum

Gerçi konu sahibi üyelik iptali yaptırmış ama olsun bi yerlerden görürde okursan; sen sevgilini sevmiyorsun. Sadece alışmış olduğun bir ilişki var o kadar.
Vicdanını temizlemek için de Bayık Bayık cümleler kuruyorsun.
Kendini kandırma

Ay şu yorumu kucaklayasım geldi

Eğer iki kişi arasında kaldıysanız ikinciyi seçin çünkü ilkini gerçekten tüm benliğinizle sevseniz ikincisi asla olmazdı..

Bence evlenmemelisin.
Iş yerindeki adam yüzünden değil sen arayis içine girmişsin.
Bu adam olur başkası olur
Erkek arkadaşınla gönül baginiz kopmus artık o yüzden farklı insanlardan hoslanabiliyorsunuz.

Hangi ünlü demişti "ayol bir kocayla ömür mü geçer?" diye lkgjlkdfj bence çok normal insanın uzun bir ilişki içindeyken zamanla başka birilerine heyecan duyması ama eyleme geçmediği müddetçe ha eyleme geçilecekse de eğer hayatında biri varsa ondan ayrılması gerek.

Valla aynıyız dicem de yani eşim için baskasını sevmiyorm tabiki o banada degl ama benım de esim ilgisiz sevgisiz hic benm ıcın cabalamaz suprızler yapmaz dısarı benle gezmeye gelmez biyere gidelim demez 1 senelık evlıyız yani daha insan ilgisiz kalınca yalan yok dusunmuyo degl esşim soyle olsa bkyle olsa fılan yani ama ne diyim canm bilemedim ki ne desem boş ya sevgilinle evlensen ilerde aynı olursa sıkıntı senin için herkezde bi huy işte bak ornek verem mesela benm esim ilgisiz dıssrı cıkarmaz suprız yapmaz ama asla agzında ne kufur duymusumdur ne el kaldırmısyır kotu soz soylemez mesela ama kuzenımın esi var oda tam tersi gezdirir eder hediye alır blmem ne ama ondada sinir var kac kere dovdu belli degıl yani 5 parmagın 5 i bir degil senın sndiki sevgilin belki ilgisiz ama dgeride belki dayakcı bırı olucak blemezsn tabiki iyi karar vermen gerekiyor bu durum da bebişim

Yazdıklarını sonuna kadar okudum:
Sevgiline tam olarak ne hissediğini bence düşün.
1. Sevgi mi?
2. Aşk mı?
3 ALIŞKANLIK MI?
Seni anlıyorum sevgilinin sana ilgi göstermesini, zaman ayırmasını ve duygularını sana ifade etmesini istiyorsun. Aslında sana değerli hissettirmesini istiyorsun. Sevgilinle evlenmeyi düşünüyorsan bir psikologtan 1-2 seans görüşerek yardım alabilirsin. Sevgilinle acaba alışkanlıktan mı birliktesin.İnsanların alışkanlıklarından vazgeçmesi zor çünkü. Sevgilinle körü körü evlenirsen pişman olup ilerine mutsuz olursun. Senin arzuladığın değerli hissettirmeyi belki sana hiç bir zaman veremiyecek buda seni mutsuz edebilir.
Aslında sevgilinin vermediği ilgiyi iş yerindeki o kişi bakışlarıyla ve konuşmasıyla sana veriyor. Bu kişiyinin ilgisi hoşuna gidiyor belkide tam tanımadığın için aşık oldun.
Bence sevgilini gerçekten sevmiyorsun sadece alışkanlık. Komfor alanından çıkmak zordur. Yalnız iş yerindeki adamdan da olmaz çünkü sevgilinden ayrılmış olsan 1 sene en az yaz süresin olmadan bir ilişkiye başlarsan o adam olsa olsa yara bantı olur. Hem sevgilin olduğunu bildiği halde bu davranışları sergilemesi çok ta güvenilir bir insan olmadığını gösteriyor.

Agauhaha Allah iyiligini versin cok iyiyse cennete gitsin e cok guldum

Bence bunlar cok insani duygular.. insanlar belki birbiri icin aliskanlik oluyodur bi sure sonra…sen hem duygularindan vazgecemiyorsun hemde evde olan bulgurdan olmak istemiyorsun.

Bugun birinden etkilendiysen bu sevgilin varken, bu is yerinde ki kisi olmazsa baska birisi olacak, simdi olmazsa evlenince olacak.

Bu yuzden mantikli olan aslinda sevgilinden ayrilmak.. ama bunu yapmaZsin bence.. ciddi adimlar atmissiniz kac yildir berabersiniz ve yasinda geciyodur falan filan ama durum bu..

Ayrica bir konu aciyorsunuz ve sinsi sinsi takip ediyorsunuz neden? Hem burda yazanlara saygisizlik hemde madem bu kadarcik yurek yok neden konu aciyorsun? Nihayetinde anonimsin zaten

8
Eski yar şöyle dursun
Can kurban yeni yara....
(ayağında kundurayı dinle bacım)

Eski sevgiliyle madem çok seviyordun niye beklediniz evlenseydiniz.
Uzayınca heyecanı bitiyor böyle.
Senin gönlün yenisinde.
Sadece eskisi iyi biri diye kıyamıyorsun
Vicdan azabı çekiyorsun.

İnsan kendini hiçbir zaman bir şeye mecbur hissetmemeli.
Hem de hicbirseye.
Evli dahi olsan şuan ki duygu karmasasinda olduğun an bir şeylerin ters gittiğini anlayıp iliskini sorgulaman ve belki de cesur bir hamle ile bitirmem gerekir .
"Onca yıldır beraberiz, evlilik yolundayız, çok iyi biri, geri dönemem burdan" vs vs bunlar korkak ve hayatta kalmaya cesareti olmayanların yapacağı şeydir. Kendine yasamina değer veren her insan kendisi için en iyi olanı yapar .
Evli de olsan, çocuğun da olsa ve hatta hamile dahi olsan bitmiş bir ilişkiye devam etmeye mecbur değilsin&değiliz.
Nokta.

Pes artik insanlar yazma seklini de mi size soracak.
İsterseniz ornek yazim sekli yazin ona uysunlar, begenmediklerinizde yayinlanmasin
Ne kadar bencilce ve kaba bir uslup

Pes artik insanlar yazma seklini de mi size soracak.
İsterseniz ornek yazim sekli yazin ona uysunlar, begenmediklerinizde yayinlanmasin
Ne kadar bencilce ve kaba bir uslup
Evet, kurallara uyarak yazacak herkes, buna destanlar şeklinde, imla kurallarına uymadan yazıp milletin gözünü beynini kanatmamak da dahil.
Ayrıca, sakin olun bence, noluyo?

Kadinlar begenilmekten, ilgi gormekten hoslanir, bu insani bir duygu. Diyorsunuz ki prensipli biriyim ben, hayatimda birisi varken baskasiyla gorusup konusmam. Ne guze, zaten olmasi gereken de bu. Gerisinin karari size kalmis. Ask, heyecan gecici bir sey, ama sevgilinizi cok severken baskasina kalbinizin atmasi aslinda sevgilinizi ne kadar sevdiginizi gosteriyor :)

Bence uzun ilişkilerde olabilir böyle şeyler küçük hoşlantılar vs. ama siz yeni hoşlantınızdan çok, süregelen iç bayıcı ve gerçek bir ilişkiden çok uzak olan ilişkinizi bir gözden geçirin. Çünkü bana evliliğe gidecek bir ilişki gibi gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…