bir hapis olayımız eksikti :(

pakizee

14.07.2012
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
2.055
1.465
Babam ve en küçük amcam birlikte inşaat işi ile uğraşıyorlardı. Zamanla işlerimiz büyüdü ufak amcam bursa da baibam ise kütahyada işlerini takip ediyorlardı. Taki iflas edene kadar çok rahat yaşam sürüyorduk. İflas sebebimiz ise amcamın yanlış hesap yapması ve tutarsız para harcaması. yaklaşık 2 trilyon batırdık. neyse durumu zar zor toparladık. bugün ise mobese kameçtiera sisteminin alt yapısını yapan adamlara kefil olmuş geçtiğimiz iki sene önce bugün amcamı karakola götürdüler. arayıp abi bu parayı biz ödeyemeyiz sen evdekilere haftalık para verirsin deyip teli kapatmış. şimdi babam perişan çok hata yaptı amcam ama yinede kardeş sonuçta. babaanneme söyleyemiyoruz durumu nasıl izah edicez bilmiyoruz :KK43: ben evlilik hazırlığı içerisindeyim nişanlımın ailesinin duyması onur kırıcı olacak herşeyden önemlisi onun iki oğlu ve eşi ne yapacaklar :KK43: sizlerden tek isteğim ne olur dua edin. müslüman kardeşin kardeşe yaptığı dua Allah katında geri çevrilmezmiş :KK43:

canım çok üzüldüm allah yardımcınız olsun,tüm dertlerinizden kurtulun inş,nişanlınla durumunuda dert etme bence, sanki sen mi giriyorsun hapse,o da kötü gününde yanında olacaktır eminim

canım allah yardımcınnız olsun
allah doğruya yardım eder merak etme

canım çok geçmiş olsun da hapis olayı demişisn hapisle ne alakası var anlamadım

X