Bir insan bir insanın geçmişini neden sorgular yargılar?

Ağzına sağlık. Ben kendimi yeterince savunamadım zaten bunu yapabilsem o açıktan vurmazdı beni. Beni küçük düşürmeye çalıştıkça ben yaptığımın doğru olduğunu kanıtlamaya çalıştım hatta o benim onu aldattığımı iddia ederek o*spu deyip evde oturtmaya kalktıkça bunu bi arkadaşıma anlatmıştım o boynuzlanmayı çoktan haketmiş dedi ben tuttum bunun üstüne evlendim . Oturup burada tek tek desteklerinizi okuyarak toparlanıyorum.
Hani evlendikten sonra değişmişti? Size orospu diyenle evlendiniz ve evlenmeden önce farkli olduğunu düşünüyorsunuz.

Haklısınız. Sizi anlıyorum. Üzüldüm sizin adınıza. Eşinizin söylemlerini ben kayınvalidemden duydum. Yaşça büyük olmasa suratına tükürürdüm dedim Eski eşime. Kıpkırmızı oldu. Annem seninle seks hakkında mı konuşuyor diye 3 kez sordu. Evet dedim beni sürekli bakire olmadığım için asağılıyor.

Bunların hepsi boşanma sebebi ve ağır kusurlardır. Onur kırıcı şeyler

Kafamı karıştıran şeyler var

Niçin hala o evdesiniz ? Neden böyle leş bir adamı terketmiyorsunuz ?
Biz ayrı eve hiç çıkmadık parasının yatmasını bekliyorduk 6 ay oldu evleneli benim ailemle beraber yaşadık bizimle kaldı ondan öncesi askeri misafirhanede ve hastanede kaldı 2 yıl kadar ama ara ara hafta sonları geldi kaldı daha doğrusu uzunda kalıyordu ama erkek kardeşim sorun ediyordu o yüzden hafta sonu olarak ayarladık ve kardeşim rahatsız olduğu için daha fazla uzatmak istemedim ben çünkü kabak benim başıma patlıyordu anlayacak olacaksınız ki nikahtan evlendik 6 ay geçti öyle bizimkilerde ses etmedi sonra kafam rahatladı biraz derken yok adam en ufak tartışmada başlıyor bunu da yetersizliğinden yapıyor zaten.

Full eğitimsizlik diyorsunuz da bunu savunan muhendis kadınlar var ve yurtdışında 2 yıl bulunan İstanbul'da okuyan.

Ee okusalar ne olur bu algı ile şekillenmiş karakterleri de dedim. Kök aileden aldığı benlik bunu yaptırıyor ya da baskisal böyle aile manipülasyonu diye birşey var tabi. Cehaletin de getirisi olduğunu düşünüyorum ben yine de toplumsal normlar ve tabular da var. Metropolde yaşayan 7 göbekten eğitimli ve kültürlü insanlar da böyle bir algı çok çok düşük bireyselcilik hakim. Ekonomik özgürlüğü ve eğitim almış kadın ezdirmiyor kendini pek aileden de özgüvenli büyütülmüş ise.

Hani evlendikten sonra değişmişti? Size orospu diyenle evlendiniz ve evlenmeden önce farkli olduğunu düşünüyorsunuz.
Evlendikten sonra değişti demedim. Evlendikten sonra değişir diye evlendim dedim. Hani geziyorum diye sorun oluyor evlenirim evimde otururum o da susar dedim çünkü özgürlüğümden yakınıyordu. Tamam dedim bana o*spu diyerek evde oturtmaya kalkma ben kendi rızamla bırakıyorum sen oyunu bırakıyorsan dedim. Yok bırakmıyorsan beni arabayla takip etmelere devam dedim. Hep takip hep takip işteyken bile arayıp nerdesin sen demişliği var biliyor gece dışarda olduğumu müzik kesildi o sıra ve beni başka yerde sandı yani hayatı zulmetti bana ben dışardayım diye.

Ağzına sağlık. Ben kendimi yeterince savunamadım zaten bunu yapabilsem o açıktan vurmazdı beni. Beni küçük düşürmeye çalıştıkça ben yaptığımın doğru olduğunu kanıtlamaya çalıştım hatta o benim onu aldattığımı iddia ederek o*spu deyip evde oturtmaya kalktıkça bunu bi arkadaşıma anlatmıştım o boynuzlanmayı çoktan haketmiş dedi ben tuttum bunun üstüne evlendim . Oturup burada tek tek desteklerinizi okuyarak toparlanıyorum.

Gerçekten çevreni değiştirmeye o kadar ihtiyacın var ki arkadaşın da maşallah yani tuhafmış. Evlenmen en büyük hatan tamam ama zararın neresinden dönersek kardır kesinlikle psikolojik de destek almanı tavsiye ediyorum. Ruh emici biri olduğu için kendi pis kokuşmuş algısına seni hapsetmeye çalışmış, inşallah tertemiz bir hayat kurarsın.

Gerçekten çevreni değiştirmeye o kadar ihtiyacın var ki arkadaşın da maşallah yani tuhafmış. Evlenmen en büyük hatan tamam ama zararın neresinden dönersek kardır kesinlikle psikolojik de destek almanı tavsiye ediyorum. Ruh emici biri olduğu için kendi pis kokuşmuş algısına seni hapsetmeye çalışmış, inşallah tertemiz bir hayat kurarsın.
Evet alıyorum antidepresan da kullanıyorum çok daha iyiyim buraya yazmış olmak inanın benim için mucize.

Sizin kardesiniz ne oldu?

Bu arada sadece bu basligi gorenler uyenin diger basligini okuyun, kocasinin ne oldugu diger baslikta daha da belli oluyor. Kizcagiz eglence sektorunden geliyor diye yapiyormus tum bu eziyetleri, sanki kendisine durust davranilmamis gibi uste cikiyor pis herif.
Bosandilar onlar anlasmali gecen ay, altınların bir kısmını aldı ve asıl şok adam tamamen alakasız başka biriyle evlenmeye karar vermiş. Yeni biri üstelik. Agustosda evlenecekmis.

Bosandilar onlar anlasmali gecen ay, altınların bir kısmını aldı ve asıl şok adam tamamen alakasız başka biriyle evlenmeye karar vermiş. Yeni biri üstelik. Agustosda evlenecekmis.
Yeni kurban bulundu o halde.

Umarim kardesiniz iyidir, kurtulduğuna sevindim 💕

O diğer kadınla evlenmeyeceği belliydi zaten. Paralel hayata aynen devam.

Konudan bağımsız bir şey öğrenmek istiyorum profilinizi nasıl gizli yaptınız rica etsem
Ust tarafta profil fotomuz var, sizde sadece E harfi vardır muhtemelen, oraya basinca tum ayarlar cikiyor. Hesap ayarlarini hep buradan yapiyoruz, sanirim gizlilik kismindandi.

Ust tarafta profil fotomuz var, sizde sadece E harfi vardır muhtemelen, oraya basinca tum ayarlar cikiyor. Hesap ayarlarini hep buradan yapiyoruz, sanirim gizlilik kismindandi.
Hiç bir şekilde akışta da mı görünmüyor içerikleriniz peki üye olanlar mesela profilinizi göremese bile akışta açtığınız başlıkları görebiliyorlar mı?

Biz ayrı eve hiç çıkmadık parasının yatmasını bekliyorduk 6 ay oldu evleneli benim ailemle beraber yaşadık bizimle kaldı ondan öncesi askeri misafirhanede ve hastanede kaldı 2 yıl kadar ama ara ara hafta sonları geldi kaldı daha doğrusu uzunda kalıyordu ama erkek kardeşim sorun ediyordu o yüzden hafta sonu olarak ayarladık ve kardeşim rahatsız olduğu için daha fazla uzatmak istemedim ben çünkü kabak benim başıma patlıyordu anlayacak olacaksınız ki nikahtan evlendik 6 ay geçti öyle bizimkilerde ses etmedi sonra kafam rahatladı biraz derken yok adam en ufak tartışmada başlıyor bunu da yetersizliğinden yapıyor zaten.

Bu yobaz leş mağara adamı sizin ailenizle yaşayıp sizin ekmeğinizi yiyip sizin namusunuza laf mı ediyor ??

Ya siz normal misiniz ? Bekarete takacak kadar geleneksel yobaz adam iç güveysi gitmiş ? Asker mi kocanız ?

Niçin boşanmıyorsunuz ? Bu konuları erkek kardeşinizin ailenizin yanında mı konuşuyorsunuz ? O evde kan çıkar

Siz olayları eksik çarpık anlatıyorsunuz kopukluklar var

NEDEN BOŞANMIYORSUNUZ ? Soruma cevap vermiyorsunuz !

Hiç bir şekilde akışta da mı görünmüyor içerikleriniz peki üye olanlar mesela profilinizi göremese bile akışta açtığınız başlıkları görebiliyorlar mı?

Baslik actigimizda gorunur ama profilinize bakip eski mesajları goremezler

Evet ben onun yanında kaldıkça en iyisi sensin dedikçe egosu balon oldu, dedim sen bana sahip çıkmamışsın ki sen sadece egonu tatmin etmişsin. Ben bunun böyle olduğunu sanıyordum bana sahip çıkıyorsun sanıyordum saygı var diyerek ama zaten bana o lafları ederken surat ifadesi öyle bir değişiyor ki bana bunları söylediği için yanında tutmak adına suçluluk duyguduğunu bile düşündüm ama yok yani bu başka bir şey resmen ben farketcem diye gözlerindeki o korkuyu gördüm ben.

Okuduklarıma inanamıyorum. Bu iğrenç muhabbetleri aileniz duydu mu ?

Nasıl bir mide var ki sizde boşanmıyorsunuz ?

Boğarım o adamı paralarım

Babanız erkek kardeşiniz nasıl sabrediyor tam cinnetlik kocanız

Bu yobaz leş mağara adamı sizin ailenizle yaşayıp sizin ekmeğinizi yiyip sizin namusunuza laf mı ediyor ??

Ya siz normal misiniz ? Bekarete takacak kadar geleneksel yobaz adam iç güveysi gitmiş ? Asker mi kocanız ?

Niçin boşanmıyorsunuz ? Bu konuları erkek kardeşinizin ailenizin yanında mı konuşuyorsunuz ? O evde kan çıkar

Ben evimi açtım ekmeğimi bölüştüm dediğimde başıma kakıyorsun oluyor halbuki beni ev al diye yalvarıyordu kalacak yeri yoktu annesi uzaklaştırma aldırmıştı bi göz odada misafirhanede kalıyordu hastane sürecinde yanında oldum sonra bıraktım diye beni yarı yolda bıraktın dedi eve aldım. Evlendim. Bu sefer de her tartışmada çorabını kirliye at dedim ya mesela hemen sen beni sevmiyorsun paranın yatmasını bekliyorsun dedi. Anlayışlı oldukça tepeme çıktı hep beni eleştirip susmamı ağlamamı yalvarmamı istedi ben senin istediğin gibi biriyim diye diye zaten bu noktaya geldi iş. En son ki olay halamlarda oldu. Boşanmayı düşünüyorum avukatla falan görüştüm hak kaybına uğramak istemiyorum sadece.

Ben evimi açtım ekmeğimi bölüştüm dediğimde başıma kakıyorsun oluyor halbuki beni ev al diye yalvarıyordu kalacak yeri yoktu annesi uzaklaştırma aldırmıştı bi göz odada misafirhanede kalıyordu hastane sürecinde yanında oldum sonra bıraktım diye beni yarı yolda bıraktın dedi eve aldım. Evlendim. Bu sefer de her tartışmada çorabını kirliye at dedim ya mesela hemen sen beni sevmiyorsun paranın yatmasını bekliyorsun dedi. Anlayışlı oldukça tepeme çıktı hep beni eleştirip susmamı ağlamamı yalvarmamı istedi ben senin istediğin gibi biriyim diye diye zaten bu noktaya geldi iş. En son ki olay halamlarda oldu. Boşanmayı düşünüyorum avukatla falan görüştüm hak kaybına uğramak istemiyorum sadece.

Bir anne oğlu için niçin uzaklaştırma kararı
alır ?

En iyisini yapmışsınız. Avukatınız dışında kimseden akıl almayın. Hak kaybına uğrarsınız.

Okuduklarıma inanamıyorum. Bu iğrenç muhabbetleri aileniz duydu mu ?

Nasıl bir mide var ki sizde boşanmıyorsunuz ?

Boğarım o adamı paralarım

Babanız erkek kardeşiniz nasıl sabrediyor tam cinnetlik kocanız

Gerçekten olaylar çok şaşılası bir hal almaya başladı. Bu sabır değil de enayilik bir saatten sonra. Palu ailesi gibi herşeyi bir hazmediş var.

X