Bir insan bunu kendine neden yapar? O...u lafına nasıl susar?

Ama buna dayanarak ilk bulusmadan sonra duruma nokta koymaniz gerekmez miydi? Baslamadan biterdi benim icin.
Tek yapmam gereken oydu haklısınız. Ama o kadar uç noktalarda da iyi hissettirdi ki yani ben öyle sandım, galiba bırakmak zor geldi. Üstesinden gelirim dedim. Bu kadar hasta bir düşünce yapısı da beklemedim açıkçası.

Hanımlar dün işe gittim ve bütün gece uyuyamadım. Birkaç arkadaşımla paylaşma aptallığında bulundum maalesef ve 3 kişiden de aynı şeyi duydum.
Ben hislerimi tam olarak gösteremediğim için adam benden emin değilmiş, beni kaybetme korkusu varmış ki ufak tefek şeyleri bile sorun ediyormuş, bu kadar seviyormuş işte umursuyormuş ben kıymet bilmiyormuşum.. Özür dile işte senin duygularını bilmiyor, gösterememişsin ondan dediler. Ettiği küfürleri söylememe rağmen. 2 sene kendim nasıl susup oturdum bir ayna gibi karşımda görünce o lafları duyunca daha da üzüldüm. Ben de böyle mi düşündüm acaba diye gece boyu kendi kendimi yedim, sonra yazdıklarınız geldi aklıma acaba gerçekten hiç sevilmedim mi ben de bu yapılanlar seviyor nasıl da sahipleniyor diye düşündürdü bana.
siz bakmayın etrafınızdakilere çok biliyor onlar
hakaret ve küfür size ettiği ithamı es geçiyorlar heee
sakın yumuşamayın hele özür hiç dilemeyin

X