Bir Miktar Bunalım

Benim de en büyük korkum bu ara :KK17:
Size ilginç bir şey söyleyim hanımlar bebiş büyüğünce misal benimki gibi 8 yaşına gelince 2.yi siz istiyorsunuz böyle omzunuzda kusmuk kafanızda lohusa topuzu pek bir cazip geliyor 🤭 ya da yaş geçiyor diyorsunuz köprüden önce son çıkış kafasıyla 2. Yi yapıyorsunuz yani ben o kafayla yaptım 🤣 bile bile lades oldu resmen.. ilkini hiç hatırlamıyorum meğer ne kolay çocukmuş

Size ilginç bir şey söyleyim hanımlar bebiş büyüğünce misal benimki gibi 8 yaşına gelince 2.yi siz istiyorsunuz böyle omzunuzda kusmuk kafanızda lohusa topuzu pek bir cazip geliyor 🤭 ya da yaş geçiyor diyorsunuz köprüden önce son çıkış kafasıyla 2. Yi yapıyorsunuz yani ben o kafayla yaptım 🤣 bile bile lades oldu resmen.. ilkini hiç hatırlamıyorum meğer ne kolay çocukmuş
Suss allah aşkına susss yaaa 🤣🤣🤣

Niye ya 2 yaşında bebiş kreşe başlasa ben de okula başlarım diye düşünüyorum o zaman rahat ederim işte hayallerim bu yönde olmaz mı dersiniz.. 😱
Valla ben 2.5 yaşında kreşe başlatmak istiyorum bezden kurtarıp kendini daha iyi ifade ediyor olacak o zaman . Mahremiyet eğitimi de önemli zaman çok kötü çünkü 😏. 2 yaşına yaklaşınca (23 aylıkken tam ) saçma sapan bir ayrılık kaygısı başladı benim oğlumda sürekli peşimde . Diyorum ki yemeğin altını kapatıp geleyim sen dur o benden önce koşmuş oluyor 🤣desteksiz uyuyan oğlum bana sarılmak el tutmak ister oldu son 1 aydır . Geceleri uyanıyor bir oyuncak istiyor mesela uyku sersemiyim veriyorum tutup niye verdin diye ağlıyor mesela veya ne istediğini o an anlamıyorum tutturuyor çünkü 😏. Dünyanın merkezi kendi zannediyor anlatabildim mi ? Hayatımın en zor günlerini yaşıyorum şuan o derece

Kızım 8 yaşına gelince ben 40ıma merdiven dayamış olucam. İnşallah böyle bir çılgınlık yapmam :KK70:

e asıl mesele uyumaması değil demişin ama asıl mesela uyumaması be Delirtiyor Delirtiyor
zaten nickini değiştir bence hep evrene uyumuyor ve uyumayacak mesajı veriyorsun, bak gör nicki değiştirince bence bir şeyler değişmeye başlayacak :KK200:
"ne de güzel uyuyor" koy nickini hahaha

e asıl mesele uyumaması değil demişin ama asıl mesela uyumaması be Delirtiyor Delirtiyor
zaten nickini değiştir bence hep evrene uyumuyor ve uyumayacak mesajı veriyorsun, bak gör nicki değiştirince bence bir şeyler değişmeye başlayacak :KK200:
"ne de güzel uyuyor" koy nickini hahaha
Herkes söylüyor bunu haha 😄 ne bileyim belki de haklısınız. Süresi dolsun değiştireyim:KK70:

X