Bir şey mi hissediyor acaba ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayni iste calistigim bir kisinin bana sultanim ya da fistik demesi hosuma gitmezdi.
Zor zamanimda yanimda olabilor ama fistik denmesinden hoslanmam ben. Bana cok lakayt geldi. Buna musade etmeseydiniz bunu yapamazdi.
Kiz arkadasi var ya da yok bilemem ama bir erkek hoslaniyorsa soyler. Fistik ya da sultanim diyerek degil, acik acik hislerini ifade eder. Fistik ya da sultanim diyen birisi herkese mavi boncuk dagitan tiplerdir genelde.

Evet fıstık lafı bana da itici geliyor
Konustugum biçok kızdan birisin, alışkınım lakayıt olmaya der gibi..ama hiçbi erkek te o kadar yüzgöz olmayan bi kıza bunu demez...sultanım vs diyorsa arada ufak ta olsa fingirdeşmeler olmuş demektie

Kız arkadaşı olan biri sizden hoşlansa ne olur hoşlanmasa ne olur?

Bu yoruma cok katiliyorum.
Bence fazla mana yuklemeyin, samimiyetten dolayi da boyle davraniyor olabilir.
Siz yine temkinli davranin, cunku kiz arkadasi olan biri ne olursa olsun baska bir kadina asiliyorsa, ben o adamin sadakatinin olmadigini dusunurum.
Baskasina sadakatsizlik yapan size de yapar.

Boyle tipleri cok iyi biliyorum sevgilisi olmasa bile millete boncuk dagitir.iş ciddiye binse direk uzaklasir.ben olsam uyarirdim sultanim falan cok yılışık

Ah ah, senelerdir şu konularında gram değişim olmadı ya. Kim ne dese ne yapsa umutlandın, olacak olmayacak şeylere yeşillendin. Sevgilisi varken başkasına yürüyen adamdan kimseye hayır gelmez. Buna bile yeşermişsin

Kendisi ile iş yapıyoruz o toplara gireceğini sanmıyorum açıkçası. Ne ben ne de diğer ortak arkadaş sevgilisini tanımıyoruz. Ki sevgilisi varsa da beni yedeğe alacağı biri olarak göremeyeceğini biliyor
Bence dışarıdan öyle görünmüyor, adam size sevgilisinin olduğunu söylemiş, size bunu söyledikten bir ay geçmeden sizinle sizinle flört ettğini düşündüğünüz hareketleri olmuş, sizin tek derdiniz adamın sevgilisi değil, adamın gerçekten sizle arkadaş sınırını geçen bir tavrı hisleri olup olmadığı, sevgili olma ihtimaliniz. Kusura bakmayın ama adam sizi baya baya sevgilisi olan insanlarla takılacak biri gibi görüyor, adama karşı ne hissediyorsunuz bilemem ama sevgilisi olduğu halde başka kadınlarla flört edecek ahlaktaki adamdan pek de bir şey beklemeyin. Sizle sizin istediğiniz gibibir niyeti olsa sevgilsinin varlığını sizin kulağınıza sokmak yerine, siz duymadan hayatından çıkarır niyetini öyle belli ederdi ya da sevgilisinden ayrılır ve size bunu laf arasında bir şekilde söyleyerek haberdar ederdi.

Son düzenleme:
Evet fıstık lafı bana da itici geliyor
Konustugum biçok kızdan birisin, alışkınım lakayıt olmaya der gibi..ama hiçbi erkek te o kadar yüzgöz olmayan bi kıza bunu demez...sultanım vs diyorsa arada ufak ta olsa fingirdeşmeler olmuş demektie
Erkekler genelde yuzde elli sansim var diye dusunur. En kotu ihtimal red edilirim der. Ilk seferinde adam, ozur dileyerek soyluyorum, yavsamis. Konu sahibi tepkisini gostermeyince adam aynen devam ediyor. Konu sahibi de adamin hoslandigi icin mi fistik sultanim dedigini dusunuyor. Oysa bu ne curet? Hoslanan insan karsisindakini kaybetmekten korkar, karsisindakinin tepkisinden korktugu icin bu kelimeleri sarfetmeye curet edemez. Daha temkinli davranir. Bu adam resmen pislik bence. Herkese sakiz dagitip kimi tutturabilirsem diye dusunenlerden.

Ayy bu ne kimseye güvenemeyeceğiz galiba
Adamın kız arkadaşı var size yürüyor.
Benim iş arkadaşımın da sevgilisi o da diğer iş arkadaşıma karşı böyle. Flörtöz hallerde hep. Bu ne ya🤮

Fazla samimi belkide ortaklık muhabbetinden felandır bilemem . Ama bu davranısların önünü sen kesebilirsin..

Diyelim ki bu adam 20 gün önce tam kızdan bahsettiği günün akşamında bir sebepten ayrıldı.
Hemen ne ara fındık fıstık moduna girdi.
Bu arkadaş biraz hızlı galiba.

Hoşlanıyorsa bile duygu değişimi hızlı biri olduğu kesin.
Böyle erkeklerin hayatı daldan dala atlayan maymun gibidir.
Dün o kız, bugün sen yarın öteki...
Acilen önünü kesmelisin.
Hepsini bir kenara bırakalım.
İş ilişkisinde bağlılık olan biriyle duygusal ilişki hatadır.

Benim.mesajima cevap vermissiniz de alıntılayamadim
Arkadas olarak kaybetmek istememeniz normal ama inanin sizden cok onun dusunmesi lazimdi bazen biz arkadasligimiz güzel derken bazi erkekler bu kızla da olur mu diye düşünüp yuruyebiliyorlar. Yarin bir gun hayirdir noluyoruz deseniz sen beni yanlis anladin benim.zaten sevgilim var diye 180 derece dönüş yapabilir. Lütfen tavrınız net olsun bu yuzden de arkadasligi bitirecekse bitirsin. Zor gunde yanınızda olmasi ya da guzel anlar paylasmaniz sizin yaniniza kar kalsin. Artik ben şu sekilde dusunuyorum: insanlari kaybetmemek icin fedakarlik yapmak yerine, sınırları net olmak ve bu konuda uyari yaptığınızda sizi anlayacak, yaninizda olacak zaten gitmez. Boyle muallakta kalan iliskilerin sonu husran, siz umutlandiginizla.kalirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X