Gelinlik Modelleri bir sonbahar ya da kış düğününde...bu gelinlik için yorumlarınız nedir?

peridot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
87
0
38
böyle uzun kollu bir gelinlik nsl durur...1,66 ya 48 kiloyum..bu tarz kabarık bir gelinlik kötü durmıcaktır diye düşünüyorum...ayrıca bu modele ek olarak gelinliğin arkasının biraz derin bir sırt dekoltesiyle daha güzel duracaktır..ne dersiniz ?

Eklentiler

• $wedding_dress1[1].jpg
    $wedding_dress1[1].jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 152
bıraz sıcak olur..

çünkü o an heyecandan ,ortamın sıcaklıgından ve oynamaktan epey sıcak basıyor..

terlıyorsun..uzun kollu bır gleınlık daha da sıkıntı yapabılır..

benım dugum ekimin sonlarına doğru ıdı ..straplez bır gelınlık gıymıstım..

ama yıne de yanında şal fılan bulundur ,gece bır yerlere gıdersenız uzerıne alırsın :)

gelinlik çok güzel,ben bayıldım ama kullanılılık açısından evliler(yani düğün atmosferini bilenler) kullanışlılık açısından fikir verse daha iyi olur.

etek kismi harika kocaman etekleri olan bi gelinlik istemissiniz belli ki
ama ust kismi hic hos degil..
gupur mu deniliyor ona bilmiyorum ama islemeleri felan cok kaba..
daha kibar daha sk birsey daha iyi durabilir bence.
dekoltesi dahi guzel durmuyo bana kalirsa..

bu arada düğünüm 7 kasımda..tam sonbahar ayında yani...çok terleyen biri değilimdir öyle damlalar süzülmez hiç bi zaman ama streste bu tarz bi gelinlik içinde daralır mıyım bilmiyorum :)))

uzun kollu tercih etme bence..gelinliğin etekleri fln guzel ama kollarını bidaha düşün..

gelinliğin alt kısmı güzel ama güpür dantel çok sevmeme rağmen üst kısmını beğenmedim hoş durmamıi bence gelinlikte ööle bir göğüs dekoltesine gerek yok asil olmalııı

bence kabarıklığı çok güzl ama kollarının uzun olması sıkıntı yaşatabilir gerçekten.

benim özellikle özelliklei işlemeleri çok hoşuma gitti ama altı kullanırken sana çok zorluk çıkarır. gelinliğin güzelliği kadar kullanımıda çok önemli hayatta bir kez düğünün oluyor mesela ama gelinlik yüzünden ne güzelce oynayabiliyorsun nede dans edebiliyorsun kamerada sürekli gelinliğiyle uğraşırken çıkıyorsun:)
model gerçekten güzel ama alt kısımı aşırı uzun yaptırma ve altı o kadar kabarık olması zorluk yaratır gibi geliyor. dans ederken hem zor oluyor hem birbirine yanaştığın için gelinlik arkaya doğru kalkıyo çok çirkin duruyo. hayırlı olsun şimdiden

Bu modelin dikilmiş hali inan hiç o mankendeki gibi durmuyo benim nişanlım kollu diye tutturduğundan bi hayli gelinçi gezip kolluların tamamını denedim biz göğüsleri o şekilde çıkaramayacağımızdan pek iç açıcı bir görüntü çıkmıyor.

Son düzenleme:
alt tarafı güzel kabarık olması da bence bi artı ama üstü fazla çıtı pıtı daha ağır ve gösterişli bi şey olabilirse üst taraf güzel olur

bu gelinlik çok demode
90ların modası bu
bence başka gelinliklere bak

mesela

manuel-mota-2009-gelinlik.jpg

manuel-mota-2009-gelinlikleri.jpg

17-pronovias.jpg

01-pazcrespo.jpg

f-pronovias20091.jpg

bak şu şekilde bir üst de çok enteresan ve güzel bence

pronovias_respiro_1x.jpg

pronovias_respiro_3x.jpg

güzel ağır bir gelinlik güle güle giy

Çok asil duruyo..Ben çok beğendim ama kollarının açılıyo olması pasta falan keserken problem yaratabilir...Pastaya bulanmış gelin olursun mazallah.. laelaelaelaelae

X