Bir sorum vaaar.

sosally

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
323
11
Arkadaşlar erkek arkadaşımın bana söylediği bi şarkı vardı öylesine hatta facebook sayfamda da paylaşmıştı, eski konulardan bilenler vardır terk edildim falan 2 gün önce o şarkıyı paylaşmış. Şarkı ingilizce, şarkının iki dizesini yazmış ben türkçesini yazayım; "Sen de yalnız mısın tıpkı benim gibi, güzel kadın etrafıma bak." Bunu yazmış.

Ben başka birinden hoşlandığı şüphesine kapılmıştım sizce anımız olan bir şarkıyı başkasına kur yapmak için kullanır mı ya? :KK53:

Arkadaşlar erkek arkadaşımın bana söylediği bi şarkı vardı öylesine hatta facebook sayfamda da paylaşmıştı, eski konulardan bilenler vardır terk edildim falan 2 gün önce o şarkıyı paylaşmış. Şarkı ingilizce, şarkının iki dizesini yazmış ben türkçesini yazayım; "Sen de yalnız mısın tıpkı benim gibi, güzel kadın etrafıma bak." Bunu yazmış.

Ben başka birinden hoşlandığı şüphesine kapılmıştım sizce anımız olan bir şarkıyı başkasına kur yapmak için kullanır mı ya? :KK53:

Kullanirrrrr:)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sanmıyorum... Eğer ayriliktan sonra peşine dusmediyseniz aramayip yalvarmadiysaniz hafiften üzüntü duymaya baslamis.olabilir

Sanmıyorum... Eğer ayriliktan sonra peşine dusmediyseniz aramayip yalvarmadiysaniz hafiften üzüntü duymaya baslamis.olabilir

Aslında yalvardım ettim hatta bir konu açmıştım sürpriz yapıcam belki barışırız diye ondan da vazgeçtim yapmadım mesajıma cevap vermediği için. En son sen de benim için yoksun her şey asıl şimdi bitti dedim. Ondan sonra adam tuhaf tuhaf sözler yazmaya başladı "bana bi şimşek çak etraf çok fena karanlık" falan diye :KK1:

Aslında yalvardım ettim hatta bir konu açmıştım sürpriz yapıcam belki barışırız diye ondan da vazgeçtim yapmadım mesajıma cevap vermediği için. En son sen de benim için yoksun her şey asıl şimdi bitti dedim. Ondan sonra adam tuhaf tuhaf sözler yazmaya başladı "bana bi şimşek çak etraf çok fena karanlık" falan diye :KK1:

Eğer sana gerçek sevgiyle dönmesini istiyorsan öleceğini bilsen sakin arama ve sorma...

Ben uzulmeye baslamis olacagini düşünüyorum....aynilarini bende yasadim ve bende böyle bir his uyandirdi..

Ama ararda yalvarirsan ikna etmeye calisirsan kaybedersin..

Şuan doğru yolda zaten birak kendi haline dusunsun kafasini dinlesin özlesin, yokluğunu senin ona neler kattigini anlasin.. Arkadaşlarına bile sorma bilirsin ki hemen uçururlar haberleri..

Eğer sana gerçek sevgiyle dönmesini istiyorsan öleceğini bilsen sakin arama ve sorma...

Ben uzulmeye baslamis olacagini düşünüyorum....aynilarini bende yasadim ve bende böyle bir his uyandirdi..

Ama ararda yalvarirsan ikna etmeye calisirsan kaybedersin..

Şuan doğru yolda zaten birak kendi haline dusunsun kafasini dinlesin özlesin, yokluğunu senin ona neler kattigini anlasin.. Arkadaşlarına bile sorma bilirsin ki hemen uçururlar haberleri..

Haklısın canım bana da farklı bir şey söyleyen olmadı çok sağol :)

Belkide seni ozlemistir :KK53::KK16:

Belkide seni ozlemistir :KK53::KK16:

ben başkasından hoşlanıyo da ona mı ima etmeye çalışıyo diye düşündüm arkadaşları saçmalama hayatında kimse yok kimseyle konuştuğu kimseye meylettiği yok dediler, ay kafamda kurup kurup üzülüyorum işte. :KK53:

senin içinde paylaşmış olabilir

Bence senin icindi o sarki..

Ya ben 1 yılımızın dolacağı gün mesaj attım birlikte olsaydık 1 yılımız dolacaktı diye cevap vermedi senin için önemli değil galiba dedim cevap vermedi o mesajdan sonra twittera "diyor ki değil daha vakit var daha" diye bir şiirden bir dize yazmış, en son lanet ettim dedim sen de benim için yoksun asıl her şey şimdi bitti bu mesajımdan sonraki günde de "bana bir şimşek çak etraf çok fena karanlık" yazmış en son da dün bu şarkıyı paylaşmış. Ben de bunları başkasına yazdığından şüpheleniyorum ama o kişi için kalkıp benimle anısı olan şarkısı paylaşması nedir ki :44: Samimi arkadaşları da kimseye meylettiği yok dediler ama huylanıyorum valla

ben başkasından hoşlanıyo da ona mı ima etmeye çalışıyo diye düşündüm arkadaşları saçmalama hayatında kimse yok kimseyle konuştuğu kimseye meylettiği yok dediler, ay kafamda kurup kurup üzülüyorum işte. :KK53:

Hmmm.. yinede kafzni kurcalamasin bence :KK34: nekadar oldu ayrilali :KK37:

ben de öyle düşünüyorum ama sorduğum erkek arkadaşlarım bile şaşırdı yapılır mı öyle şey diye :KK53:

neden yapılmasın? ben ' sen benim için çok farklıydın' diye ağlayıpta, ertesi gün başka bir kızla elele dolaşan kişilerde duydum. Şaşıramıyorum artık :KK53:

ama özlemişte olabilir tabi, hassas biriyse eğer :KK14:

Aa hala barışmadınız mı?
Ne nazlı çıktı yahu.
Arkadaşlarına pek inanmayın derim ben.Ayrılalı daha 1 ay olmuş arkadaşlarına leke sürdürmek istemediklerinden gerçeği söylemiyor olabilirler.

Aa hala barışmadınız mı?
Ne nazlı çıktı yahu.
Arkadaşlarına pek inanmayın derim ben.Ayrılalı daha 1 ay olmuş arkadaşlarına leke sürdürmek istemediklerinden gerçeği söylemiyor olabilirler.

Onunki nazlılık değil de istememek artık sanırım, ben de kendimi buna inandırdım artık fakat bu yaptığı şey de ilginç geldi. Arkadaşlarına söylememe olayında o noktayı da düşündüm ben aslında imajları zedelenmesin, harbi adam görünmek için çaktırmaz bunlar.

neden yapılmasın? ben ' sen benim için çok farklıydın' diye ağlayıpta, ertesi gün başka bir kızla elele dolaşan kişilerde duydum. Şaşıramıyorum artık :KK53:

ama özlemişte olabilir tabi, hassas biriyse eğer :KK14:

Hassas ama üzülse bile burnu aşağıya inmez onun öyle birisi. Bir de çok net konuştu en son ben de her şey asıl şimdi bitti deyince döneceği varsa da dönemez :) ama eğer bu şarkıyı başkası için paylaşmışsa cidden iğreneceğim yani...

Son düzenleme:
X