Bir sorunum var yardim edin

Her kayinvaldeme gittiğimde gorumcemde bizimle gidiyor ve sinir oluyorum ya kocama bu konuyu açınca kavga ediyoruz ve sinirlenen hep ben oluyorum artık tepki vermiyorum
Kocami kendime nasil yakın ve kocamin iplerini nasil elime alabilirim yardım edin rica ediyorum
Çünkü kaynanan görümcenin öz annesi olduğu için olabilir mi? Allaaaahım siz gibi gelin düşman başına ya köpek mi bu tasma takacaksınız

Her kayinvaldeme gittiğimde gorumcemde bizimle gidiyor ve sinir oluyorum ya kocama bu konuyu açınca kavga ediyoruz ve sinirlenen hep ben oluyorum artık tepki vermiyorum
Kocami kendime nasil yakın ve kocamin iplerini nasil elime alabilirim yardım edin rica ediyorum

Ne ipi bacım kocan at mı da iplerini eline alıyorsun. Evliliği çok yanlış anlamışsın sen. Olgunlaşmadan evlenince böyle saçma sapan şeylere takılıyor insan işte

Kırbaçla
erkek-choker-tasma-set-chok-33697_4-500x766h.jpg

ne sakıncası var görümcenizin de annesinin evine gitmesinde
bu kadarcık şeyden bile kavga çıkarıyorsanız vay halinize

NİYE KOCAN İP MAYMUNU MU? otur otur, kalk kalk mı olacak adam. Bacım sen en iyisi boşa bunu köle falan bul var bu işi yapanlar. Haberlere çıkarsın hem

Bir adet gem alıp ipleri gemin iki yanından bağlıyorsunuz. Ne zaman binerseniz binin dizginleri (ipleri) elinize alıyorsunuz ki istediğiniz gibi yön veresiniz.

At mı bu hanımefendi? Kocanızın ipleri yok. Görümcenize takıp durmayın, anasının evi, ne zaman isterse o zaman gider.

İpi eline almak ne demek ya,kukla mı bu adam?Görümce babasının evine gelmek için sizden noter tasdikli belge mi alacak, ne saçma sapan muhabbetler bunlar.

İpi eline almak ne demek ya,kukla mı bu adam?Görümce babasının evine gelmek için sizden noter tasdikli belge mi alacak, ne saçma sapan muhabbetler bunlar.
Benimle konuşmuyorlar alamıyorlar istemiyor ve sevmiyorlar ve kocamda benden çok annesi ve kardeşlerine deger veriyor deger vermesinden birsey yok sonuç olarak anne ve babası kardesi
Sıkıntı benim laf dinlenmiyor onların laf i dinleniyor

Çünkü kaynanan görümcenin öz annesi olduğu için olabilir mi? Allaaaahım siz gibi gelin düşman başına ya köpek mi bu tasma takacaksınız
Ne kadar saçma bir yorum sanki buradaki kimse eşini yönetmek istemiyor gayet doğal görümcesiyle gitmek istemiyor olabilir oda zahmet olacak öz annesi ya gelin gidince aklına gelmesin annesine gitmek

Yardım etsin diye kayınvalideniz çağırıyor olabilir sonuçta yaşlı insan gücü yetmiyordur ya da kadının canı sıkılıyordur sohbete ortak olmak istiyordur iyi tarafından bakmaya çalışın bence böyle masumane sebeplerle eşinizin karşısına çıkarsanız antipatik ve kötü niyetli görünürsünüz.

Bir ilişki ve evlilikten bahsettiğinizden emin misiniz?
Kuklaların ipleri elde tutulur, hayvanlara ip bağlayıp güdülür...
İnsanların ipleri olmaz.
Konuşarak, anlaşarak, karşılıklı tavizler vererek ilişki kurulur ve geliştirilir.
Siz kocanızın iplerini (!) elinize almak için uğraşadurun, bakalım sizi nereye götürecek bu anlayış.
Küçük bir hatırlatma:
Eğer karşınızdaki kişinin en ufak kendine saygısı varsa çok da iyi yerlere götürmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

X