Bir sorunum var yardim edin

Her kayinvaldeme gittiğimde gorumcemde bizimle gidiyor ve sinir oluyorum ya kocama bu konuyu açınca kavga ediyoruz ve sinirlenen hep ben oluyorum artık tepki vermiyorum
Kocami kendime nasil yakın ve kocamin iplerini nasil elime alabilirim yardım edin rica ediyorum

Fino mu eşin?

Görümceniz tek başına gittiğinde canı sıkılıyordur sizle gitmek istiyordur görümcemler de annelerine gidince bizi de arıyorlar siz de gelin diye yani birlikte olunca muhabbet güzel oluyor ben gitmek istemeyince telefonla arıyorlar

Her kayinvaldeme gittiğimde gorumcemde bizimle gidiyor ve sinir oluyorum ya kocama bu konuyu açınca kavga ediyoruz ve sinirlenen hep ben oluyorum artık tepki vermiyorum
Kocami kendime nasil yakın ve kocamin iplerini nasil elime alabilirim yardım edin rica ediyorum
Senin niye başka bir gündemin yok? Bir iş bul da çalış, kafanı meşgul et. Boşta kalınca sürekli bunları düşünüyorsun.

Senin niye başka bir gündemin yok? Bir iş bul da çalış, kafanı meşgul et. Boşta kalınca sürekli bunları düşünüyorsun.
Ah derya sabah kalkıp işe mi gitsin zaten derdi çok üstüne birde işi mi yük edinsin. Türkçesi de güzel değil zaten en son mune düzenlenmişti ne demek istediğini. Hani şu gelin mevlüdü olan konu

Hala bazı şeylere hayır müsait değiliz veya başka zaman diyemiyoruz bunlari demek sizi kötü insan yapmaz sinir koyabiliriz

Kocanın iplerini nasıl eline alırsın?
Gece uyurken kulak kenarlarından, göbek etrafından ve uyluk kemiklerinin oradan ip uçları çıkıyor, tut onları çek al eline....:deli:
Hem sen bunları ararken belki kaynananın öz kızının anne evine gelmesiyle uğraşmak istemezsin...

Ne kadar saçma bir yorum sanki buradaki kimse eşini yönetmek istemiyor gayet doğal görümcesiyle gitmek istemiyor olabilir oda zahmet olacak öz annesi ya gelin gidince aklına gelmesin annesine gitmek
Ahahahahhahaha ben kocamı niye yöneteyim kardeşim kocam devlet mi halk mı? Siz evliliği yönetim olarak gördüğünüz sürece böyle devam edecek bu işler. Evlilik iki kişilik birşey, ben yöneteyim o sözümden çıkmasın değil. Siz çok yanlış anlamışsınız

Ahhhh , kimsenin ipini eline alamazsın adam adam gibi değilse, ayrıca görümcene gelme mi desin ne desin biraz saçma olmamış mı sizce de , bu kadar nefret edecek ne yaptılar size...

Benimle konuşmuyorlar alamıyorlar istemiyor ve sevmiyorlar ve kocamda benden çok annesi ve kardeşlerine deger veriyor deger vermesinden birsey yok sonuç olarak anne ve babası kardesi
Sıkıntı benim laf dinlenmiyor onların laf i dinleniyor
Merak etme tek senin eşin böyle değil, Türkiyenin %80 bu halde , en baştan sınır koymak lazım ve mümkünse aileci erkekle evlenmeyip sorunu en başından çözmek lazım, ayrıca ailesi ile ilişkisine karışmayın siz kendinize odaklanin , onların oyununa ortak olmayıp kendi kalenizde mutlu olursanız eninde sonunda birbirinden bıkarlar, rekabet yaratirsaniz ölene kadar bu böyle devam eder, psikolog fatih hoca böyle diyor...

Ahahahahhahaha ben kocamı niye yöneteyim kardeşim kocam devlet mi halk mı? Siz evliliği yönetim olarak gördüğünüz sürece böyle devam edecek bu işler. Evlilik iki kişilik birşey, ben yöneteyim o sözümden çıkmasın değil. Siz çok yanlış anlamışsınız
Ben değil sizler anlamışsınız evlilik iki kişi ile olur sülalesiyle değil

Gelin protokol mü?Neden özel muamele görecek🤔?
Gelin olunca sülalesini başının üstünde mi taşıyacak asıl protokol ebeveynleri ve ya kardeşlerimi şahlandıracak istemiyorsa istemiyordur kadın bizene kimene gelin diye herkesi mi memnun edecek saptırıyorsunuz hanımefendi mevzuyu

Benimle konuşmuyorlar alamıyorlar istemiyor ve sevmiyorlar ve kocamda benden çok annesi ve kardeşlerine deger veriyor deger vermesinden birsey yok sonuç olarak anne ve babası kardesi
Sıkıntı benim laf dinlenmiyor onların laf i dinleniyor
Eşinizin ve ebeveynlerin ve kardeşinin tutumu kadar sizinde eşinize karşı tutumunuz da yanlış belki de eşinin sizin lafınızı dinlememesi ebevenleri ve kardeşleri için sürekli şikayet ediyor olmanız olabilir peki görümcenizden neden bu kadar rahatsızsınız

X