Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin icin okudum Allah kabul etsin inşallah tez vakitte hayırlısıyla.

Benim duam; benim canımı çok yakan ben onun için ağlarken eğlenen o insanın içinin yana yana bana geri dönmesi
Okudum ama boyle biri geri donerse bile kabul etme bence

Benim duam maddi manevi tum sikintilarimin kolaylikla ve bir an once bitmesi hakkimda hayirli olanin kolaylikla nasip olmasi

Benim duam maddi manevi tum sikintilarimin kolaylikla ve bir an once bitmesi hakkimda hayirli olanin kolaylikla nasip olmasi
Sizin için okudum Rabbim tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanızı nasip etsin inşaallah 🌸

Benim duam hayırlısıyla güzel bir iş bulmak ve sevdiğim insanla mutlu huzurlu olmak

Ben de tekrar sizin için okudum. Umduğundan daha güzellerini nasip etsin Yaradan. Allah kabul etsin inşallah.

Kabul etmek değil de onunda yandığını görmek isterim.

Ben de tekrar sizin için okudum. Umduğundan daha güzellerini nasip etsin Yaradan. Allah kabul etsin inşallah.

Kabul etmek değil de onunda yandığını görmek isterim.

Okudum, Rabbim sikintilarini alsin, kalbine ferahlik ve hakkinda hayirlisini versin.

Benim duam; sikintilarimin acilmasi, sevmek ve sevilmek.

Okudum. Ya Vedud esması çektim bir de. Allah dileklerini kabul etsin canım. ❤️

Ben de gönül muradıma kavuşmak,sevilmek,kendimi güvende hissetmek istiyorum. Rabbim yollarımızı birleştirsin. Amin. 🥰
Sizin için okudum Rabbim aklınızdan kalbinizden geçen ne dileğiniz varsa nasip etsin inşaallah 🌸🥰

Bende hayırlı bir iş istiyorum ve sevdiğim insanla mutlu huzurlu olmak🌸

arkadaşlar aranızda okumak isteyen olur mu?
babacığım için..

Sizin için okudum Rabbim aklınızdan kalbinizden geçen ne dileğiniz varsa nasip etsin inşaallah 🌸🥰

Bende hayırlı bir iş istiyorum ve sevdiğim insanla mutlu huzurlu olmak🌸
BEnde sizin icin okudum. Niyetinize dua da ettim . ALlah gonlunuzdekini nasip eylesin.
Benim de duam hayirli bir eșle karsilasip mutlu bir yuva kurmak 🌼🌹

Okudum , Allahim kabul etsin.

Ben Allahimdan icimi ferahlatmasini, beni icinde bulundugum sikintilardan kurtarmasini istiyorum.
Okudum hemen okudum amin :)

Allah'ım afiyetle bu sene atanma nasip eyle, en rahat en kolay çalışabileceğim evlatlarımla zorlanmayacağım bir il, ilçe, köy nasip eyle Rabbim 🤲

Okudum hemen okudum amin :)

Allah'ım afiyetle bu sene atanma nasip eyle, en rahat en kolay çalışabileceğim evlatlarımla zorlanmayacağım bir il, ilçe, köy nasip eyle Rabbim 🤲

Okudum. Rabbim her seyi umdugunuzdan daha kolay ve guzel etsin. :)

ruhum daraliyor, sanki gogsumde okuz oturuyor. Allahimdan beni bu durumdan kurtarmasini istiyorum

X