Bir yaz aşkı meselesiydi ama?

Kizgin cicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
942
2.655
Selam hanımlar
Öncelikle kadınlar gününüz kutlu olsun.🥰

Aklıma takılan bir mevzu var. Daha önce de bununla ilgili konu açmıştım burada. Fakat şimdi beklemediğim gelişmeler oldu.
Geçen yaz bizim yazlığın orada biriyle tanışmıştım. Fakat İstanbula döneceğim için sadece iki gün görüşebildik arkadaşça. O da o şehirde asker olarak görev yapıyormuş ama normalde ailesi İstanbulda yaşıyor. Bunu duyunca üzüldüm tabi. Hem uzağız hem mesleği falan sevgili olmamız çok zordu bu şartlarda. Zaten bana ilgisi var mı yok mu onu da anlamamıştım.
İstanbula döndükten sonra ara ara mesajlaşmalarımız oldu. Bundan tam iki ay sonra yazlığa döndüm. (Ailemle birlikte) Sırf onla görüşebilmek için gittim, yoksa kış günü ne işim var orada.🤫
Ordayken benle sürekli buluşmak istedi, habire mesaj atıyordu. İlgi alaka tavan yapmıştı resmen. Hatta bir sonraki sene yaz için şuraya buraya gideriz diye plan yapıyordu. Ben iyice bağlandım çocuğa tabi. 🤓 Askerlikten istifa etse de İstanbula dönse diye dua ediyordum. Hatta bu konuda onun da beynine girmeye çalışıyordum alttan alttan. Birkaç gün buluştuk ettik falan, sonra bu birden kesti arayıp sormayı. Ortada hiçbir sorun yokken hemde. Çok sinirim bozuldu. O aramayınca ben de aramadım. Döndüm İstanbula.😞Aradan 3 buçuk ay geçti. Hiç iletişimimiz olmadı. Numarasını, mesajlaşmalarımızı hepsini sildim. Derken iki gün önce mesaj attı. Profil resmi olmadığı için tanıyamadım haliyle. Kimsiniz dedim adama😬 Meğersem oymuş, çok şaşırdım. Benden arayıp sormadığı için özür diledi, hep aklımdaydın dedi ve en büyük şoku şurada yaşadım. Askerliği bıraktım, istanbula taşındım, artık daha yakınız dedi. Buluşmak görüşmek istediğini söyledi. Ben de kabul ettim. Kızlar bu ne şimdi? Tam unuttum derken karşıma çıktı. Sizin görüşleriniz nedir?
Ozamanda soylemiatim galiba hatirliyorum ve onaylamiyorum normalde bunlarin psikolojileri cok normal degil normal ollanida boyle iste bir arar bir sormaz. 3 bucuk ay nerdeydin dedinmi.
 

Mothers daughter

V❣️
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
3.310
3.111
Ozamanda soylemiatim galiba hatirliyorum ve onaylamiyorum normalde bunlarin psikolojileri cok normal degil normal ollanida boyle iste bir arar bir sormaz. 3 bucuk ay nerdeydin dedinmi.
Sormadım cnm ya hiç takmıyormuş gibi konuştum. Çok üzülmüşüm gibi görsün istemedim. Buluşmayı bekliyorum, tepkisinden konuşmalarından daha net anlarım gibime geliyor.
 

gunces

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
3.014
16.961
Konunuzu hatırlar gibi oldum ve eski konularınıza baktım doğru hatırlamışım. En büyük hayali annesine ev almak olan ve evlenmeyi düşünmeyen paşamız. Bu adamla çok başınız ağırır. Dertsiz başınıza dert aramayın derim.
 
Son düzenleme:

Ayildizon

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2021
499
671
Senelik izne çıkıp, size mesleği bıraktım demiş olmasın?
Sonuçta o kadar zaman sonra yazmak için bişeyler öne sürmek gerek. İstanbul'da da biraz takılırsınız ve yazlığınızın olduğu şehre geri döner gibi geliyor.
 
Son düzenleme: