Bir yaz aşkı meselesiydi ama?

Selam hanımlar
Öncelikle kadınlar gününüz kutlu olsun.🥰

Aklıma takılan bir mevzu var. Daha önce de bununla ilgili konu açmıştım burada. Fakat şimdi beklemediğim gelişmeler oldu.
Geçen yaz bizim yazlığın orada biriyle tanışmıştım. Fakat İstanbula döneceğim için sadece iki gün görüşebildik arkadaşça. O da o şehirde asker olarak görev yapıyormuş ama normalde ailesi İstanbulda yaşıyor. Bunu duyunca üzüldüm tabi. Hem uzağız hem mesleği falan sevgili olmamız çok zordu bu şartlarda. Zaten bana ilgisi var mı yok mu onu da anlamamıştım.
İstanbula döndükten sonra ara ara mesajlaşmalarımız oldu. Bundan tam iki ay sonra yazlığa döndüm. (Ailemle birlikte) Sırf onla görüşebilmek için gittim, yoksa kış günü ne işim var orada.🤫
Ordayken benle sürekli buluşmak istedi, habire mesaj atıyordu. İlgi alaka tavan yapmıştı resmen. Hatta bir sonraki sene yaz için şuraya buraya gideriz diye plan yapıyordu. Ben iyice bağlandım çocuğa tabi. 🤓 Askerlikten istifa etse de İstanbula dönse diye dua ediyordum. Hatta bu konuda onun da beynine girmeye çalışıyordum alttan alttan. Birkaç gün buluştuk ettik falan, sonra bu birden kesti arayıp sormayı. Ortada hiçbir sorun yokken hemde. Çok sinirim bozuldu. O aramayınca ben de aramadım. Döndüm İstanbula.😞Aradan 3 buçuk ay geçti. Hiç iletişimimiz olmadı. Numarasını, mesajlaşmalarımızı hepsini sildim. Derken iki gün önce mesaj attı. Profil resmi olmadığı için tanıyamadım haliyle. Kimsiniz dedim adama😬 Meğersem oymuş, çok şaşırdım. Benden arayıp sormadığı için özür diledi, hep aklımdaydın dedi ve en büyük şoku şurada yaşadım. Askerliği bıraktım, istanbula taşındım, artık daha yakınız dedi. Buluşmak görüşmek istediğini söyledi. Ben de kabul ettim. Kızlar bu ne şimdi? Tam unuttum derken karşıma çıktı. Sizin görüşleriniz nedir?
Ozamanda soylemiatim galiba hatirliyorum ve onaylamiyorum normalde bunlarin psikolojileri cok normal degil normal ollanida boyle iste bir arar bir sormaz. 3 bucuk ay nerdeydin dedinmi.

Ozamanda soylemiatim galiba hatirliyorum ve onaylamiyorum normalde bunlarin psikolojileri cok normal degil normal ollanida boyle iste bir arar bir sormaz. 3 bucuk ay nerdeydin dedinmi.
Sormadım cnm ya hiç takmıyormuş gibi konuştum. Çok üzülmüşüm gibi görsün istemedim. Buluşmayı bekliyorum, tepkisinden konuşmalarından daha net anlarım gibime geliyor.

Senelik izne çıkıp, size mesleği bıraktım demiş olmasın?
Sonuçta o kadar zaman sonra yazmak için bişeyler öne sürmek gerek. İstanbul'da da biraz takılırsınız ve yazlığınızın olduğu şehre geri döner gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya evet ben de çok merak ediyorum, buluşunca anlatırım dedi. Buluşmam farz oldu artık bu adamla.

En basında adam neyse o dur değişmez. Sizi üzmek istemem ama bu tiplerden uzak durmanız hayriniza olur. yerinizde olsam hiç bulaşmazdım çünkü buluştuğumuzda muhtemelen senaryo yazacak. Siz inanmak istiyorsunuz belli ama rengi belli olmayan insanlardan ben korkarım.

En basında adam neyse o dur değişmez. Sizi üzmek istemem ama bu tiplerden uzak durmanız hayriniza olur. yerinizde olsam hiç bulaşmazdım çünkü buluştuğumuzda muhtemelen senaryo yazacak. Siz inanmak istiyorsunuz belli ama rengi belli olmayan insanlardan ben korkarım.
Şuan varya zerre üzülmem artık. İlk gittiğinde çok üzülmüştüm yalan yok. Daha doğrusu anlam veremedim neden böyle davrandığına. Ama sonra amann psikolojik deli işte diyip önüme baktım unuttum gitti. O yüzden şuan sadece normal bir arkadaş gibi davranıyorum ona.
Bu arada geçenlerde de 1 sene önce ayrıldığım sevgilim mesaj attı. Peşpeşe gelmeye başladılar. Bu aralar bi gezegen hareketi mi var anlamadım:)

Şuan varya zerre üzülmem artık. İlk gittiğinde çok üzülmüştüm yalan yok. Daha doğrusu anlam veremedim neden böyle davrandığına. Ama sonra amann psikolojik deli işte diyip önüme baktım unuttum gitti. O yüzden şuan sadece normal bir arkadaş gibi davranıyorum ona.
Bu arada geçenlerde de 1 sene önce ayrıldığım sevgilim mesaj attı. Peşpeşe gelmeye başladılar. Bu aralar bi gezegen hareketi mi var anlamadım:)

Eskilere rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı:)

Sizden etkilenen biri gitmezdi şimdi geldiyse siz istemeyin derim. Elin psikopati ile ne uğraşacaksınız. Adamın ya sevgilisi vardı ya da evli, Ya da kimseyi bulamayınca size geri geldi. Böyle bir adamla olmaktansa yalnız kalın derim.

En büyük hayali annesine ev almak olan birini ben olsam gördüğüm yerde yolumu değiştirirdim :) yok mesleğinde dolayı evlilik düşünmüyormuş bilmem ne. Asker olup evli tonla adam var. Adam peşin peşin umutlanma demiş size. Siz hal buluşsam mi diyorsunuz.

Eskilere rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı:)

Sizden etkilenen biri gitmezdi şimdi geldiyse siz istemeyin derim. Elin psikopati ile ne uğraşacaksınız. Adamın ya sevgilisi vardı ya da evli, Ya da kimseyi bulamayınca size geri geldi. Böyle bir adamla olmaktansa yalnız kalın derim.

En büyük hayali annesine ev almak olan birini ben olsam gördüğüm yerde yolumu değiştirirdim :) yok mesleğinde dolayı evlilik düşünmüyormuş bilmem ne. Asker olup evli tonla adam var. Adam peşin peşin umutlanma demiş size. Siz hal buluşsam mi diyorsunuz.
Ciddiye almıyorum ki onu. Büyüsü bozuldu çünkü her şeyin. Burada mesela "neden beni aramadın" diye sormamı isteyenler olmuş. Çok saçma bence. Adam sevgilim değil ki hesap sorayım, hemen tribe giriyim? Sadece birkaç kez buluştuk. Hepsi bu. Takmadığım için de buluşma konusunda bi sakınca görmüyorum açıkçası.

Boşta kalmış, takılacak birini aramış, ilk dönen siz olmuşsunuz. Hiçbir erkek gerçekten değer verdiği, hayatında istediği kadını o kadar süre aramadan durmaz, başkası ile olma ihtimalinizden korkar. Böyle adamlara ederinden fazla değer veriyorsunuz, sonra olan sizin hayatınıza oluyor.
Güya cool durmak için sizi dört aya yakın sallamayan adamla hemen buluşma ayarlamışsınız. Bence asıl şimdi ezik görünüyorsunuz adamın gözünde. Erkekler düz mantıktır, öyle çetrefilli düşünmez, şu yaptığınızla adama verdiğiniz tek mesaj, kızı kaç ay umursamadım, bir aramayla koştur koştur yanıma geliyor olmuş bence. Ayrıca sizi bu kadar süre tek mesaj atmayan adamın sizin için İstanbulda düzen kurduğunu düşünecek kadar da saf değilsinizdir umarım.

X