Biraz maddi sıkıntılarımız var, bizim için Şahmeran duası okuyabilen olursa çok sevinirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ylnzbrrn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2020
67
66
Mübarek Ramazan ayınızı tebrik ederim.. Biraz maddi sıkıntılarımız var, bizim için Şahmeran duası okuyabilen olursa çok sevinirim, şimdiden Allah razı olsun

oyle bir duayi ilk kez duydum ama Kur-an ı Kerim i okusaniz daha iyi olmaz mı?
Hz. Allah okuyalim diye indirmis degil mi?
Orada yazan bütün ayetler dua niyetiyle okunabilir.
Hususi olarak da Vakıa suresini okuyabilirsiniz.
Kimin yazdigi belli olmayan arapca sozlerden evladir.

SAKIN ARKADAŞLAR SAKIN BU DUA DEĞİL BÜYÜ İMİŞ
KİMSE İÇİN BU VEBALİN ALTINA GİRMEYİN...

ALINTII

Bir çok internet sitesinde şahmeran duası adıyla sunulan uygulamaların aslında BÜYÜ OLDUĞUNU biliyormuydunuz?
Bir çok okurumuz şahmeran duası adı altında sunulan ve aslında tehlikeli büyülerden oluşan bu uygulamalardan ciddi zarar gördüğünü bize yazdı.
İşte o okurlardan birinin yazdığı şöyle.

Ben internetten şahmeran duasını ararken karşıma çıkan bir sitede bir dua ile karşılaştım ve o duayı uguladım.
Meğerse o dua şahmeran duası değil bir büyü imiş.
Bunu babam ve amcam vefat ettiğinde anladım.
Bu durumu bir hocaya sordum nasıl olurda babam ve amcam üst üste vefat eder hemde 40 lı yaşlarında iken?
Hoca bana herhangi bir büyü yapıp yapmadığımı sordu.
Ben büyü yapmadım deyince bak kardeşim internette dolaşan bazı dualar aslında büyüdür fakat onları kimse bilmiyor dedi.

Bunun üzerine 2 hafta önce yaptığım (babam ve amcamın ölümünde 1 hafta önce yaptığım) şahmeran duası ı araştırdım.
İnsanlara dua diye aktarılan bu uygulanın aslında büyü olduğunu fark ettim.
Hocaya tekrar gittiğimde bana şunu söyledi : ' şahmeran duası çok etkili ve güzel bir duadır ama sahih olanı yapmak şartıyla' dedi.

O saatten sonra artık internette dolaşan her bilgiye inanmamak gerektiğini anladım. Şimdi tarif edemeyeceğim kadar üzgünüm ve kendimi aşırı derece suçlu hissediyorum. Neolur benim için dua edin allah beni affetsin...

Şahmeran duası nedir bilmem görünce araştırayım dedim nedir ne değildir diye. Ve bunları okuyunca şok a girdim resmen. Y Ylnzbrrn bilmeden etmeden yada bilerek nasıl insanların vebaline giriyorsunuz anlamadım. sonuç açıkçası bilmeden olduğunu düşünmüyorum sonuçta sizde bakmışsınızdır netten. çok büyük vebale giriyorusunuz. eger mümkünse konunuzun kapatılmasını silinmsini isteyin lütfen yöneticilerden. isimleri aklıma gelse zaren bende burda etiket yapacağım haberdar olmaları adına ama malesef bilmiyorum.

Mune Mune inşallah doğru yapmışımdır. eğer yanlışsa özür dilerim rahatsız ettiğim için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X