birazdan doktora gidicem dikiş atılacak

yELiiizz

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
634
4
serklaj adı verilen bir dikiş yapılacak bana daha öncede kızımda yapılmıştı ama yinede çok korkuyorum biraz sonra gidicem bana dua edin ne olur daha önce başına gelen oldumu

cnm geçmiş olsun
allah kolaylık versin
döndüğünde bizi habersiz bırakma olur mu?

canım çok geçmiş olsun dualarımız seninle inşallah canın çok acımaz

canım bebek erken doğmasın diye bildiğim kadarıyla.bizim bi arkadaşa da atmışlardı o dikiş sayesinde yine erken doğurdu ama gelişimleri tamamlanmıştı doğdunda.inşallah seninde herşey yolunda gider canım.allah iyiylik versin

canım dikiş sanırım rahim agzına atılıyor erkenden açılma olup ta bebek düşmesin diye. pek acıtmadığını duymuştum. Allah yardımcın olsun. gelince bizi haberdar edersin

çok geçmiş olsun canım ilk hamile kaldığımda doktorum ilerleyen aylarda atabiliriz demişti işte 3 gün önce gittiğimde açıklık görünmediğini gerek olmadığını söyledi ama basit bi operasyon sanırım çok acımıyomuş çok geçmiş olsun canım..............

arkadşlar bebeğimi kaybettim saatlerdir ağlıyorum karnımda ölmüş artık girmem buraya dayanamam çünkü allah yardımcınız olsun

geçmiş olsun canım benimde bebeğim 9 haftalıkken karnımda öldü.şanslısınki bi kızın var ve annesin.bende olabilecekmiyim acaba??

canım çok üzüldüm allahın vardır bir bildiği daha çok gençsin yine anne olabilirsin allah sabırlar versinn

ufff inan bende cok uzuldum canim gecmis olsun bi bebegin var ona bak uzulme insallah bi daha olur caanim ya

yelizcim buralardan uzaklaşma şekerim. bence sen biraz dinlen güzelce bekle ben şu karnımdaki zilliyi bir çıkarayım. kendimi azıcık toparlayayım. sonra bakar araştırır inceler çalışmalara başlar birer erkek bebek yapmaya çalışırız. :eek:)) sana mesaj atmak istedim ama sanırım özel mesajların kapalı. öptüm seni. üzülme artık. demek ki hayırlısı buymuş. belki de sen mübarek aylar hürmetine bebeğine kıyamadığın için Allah ta sana kıyamadı hayırsız olacaktı bu gebelik senin için allah korudu belki hayatım? iyi yanından bakmaya çalış tamam mı?

ah canım yaa.dikkat et kendine.dayanmalıyız neler yaşıyoruz dahada neler yaşayacağız kim bilir.allahım dermansız dert vermesin.kendini ne kadar rahat hissedersen okadar kolay iyileşirsin.rahatlat biraz kendini.zor biliyorum ama biz anne olacağız belkide anneyiz zoru başarırız.imkansız zaman alacak gibi görünsede hallederiz

arkadşlar bebeğimi kaybettim saatlerdir ağlıyorum karnımda ölmüş artık girmem buraya dayanamam çünkü allah yardımcınız olsun

ayy canım yaa.çok üzüldüm.ahh yelizcim düşünsene yine anne olma şansın var daha kötüsüde olabilirdi.en azından sen ve eşin sağlıklısın.rabbim deniyor belki.isyan etme ve dayan canım benim.allah korusun doğduktan sonra bişey olsaydı dahamı iyi.böylesi daha hayırlıdır belki.

X