Birden kıymete binen aile

Başka daha somut neler oldu? En yakın arkadaşının düğününe katılması bana garip gelmedi. Üç saatlik yol uzak değil ki
bu konuda haklısınz yakın arkadaşın düğününe tabiki gidecek
ama eş ve çocuğu da yanına alacak
ne o öyle bekar gibi
paşa oralarda uğraşmayacak çoluk çocuk tabi
konu sahibi böyle düşünüyorsa haklı yani yalnız gitme konusunda kızıyorsa

boşanma lafını dile pelesenk etmeyin konu sahibi
nasıl olsa gitmez diye düşünür işte böyle

Ne çok işsiz hayranım varmış.
Ne bu ya gelişine öfke kusmuşsunuz
Sakin olun. Bu kadar mutsuz olacak ne yaşıyorsunuz üzüldüm adınıza. :/
ne kadar tuhafsınız ne kadar da aciz!
hiç kusura bakmayın da eşinize ezildiğinizi burda çıkarmaya çalışmayın
bide konu açıp kaçmışsınız

Merhaba. Evliliğimizin 7. Yılı ve eşim bu yıl aşırı ailesine düştü. Geçtiğimiz yazın yarısını ailesinde geçirdi ben 5 yaşındaki çocuğumuz yalnız evde..
Arkadaşları öndedir ailesi öndedir sıkıldım yoruldum artık
3 hafta önce en yakın arkadaşı evlendi. Nikahı bizim bulunduğumuz şehirde yaptılar, hediyesini aldı nikaha katıldı (sonradan haberim oldu) sınra tutturdu düğüne de gideceğim ve benim gidersen biter ikazıma rağmen bastı gitti 3 saatlik yolu ve gece 3 te geldi eve.
Oğlum etkilenmesin diye sustum,yuttum..
Geçen de kardeşim bizdeydi. Bir konu oldu. Annen için kalkıp 7 saatlik yolu kaç oldu gittiğin,ablan da 5 dakika annene uğrasın senin için nolcak dedim diye
“Konuşmalarına dikkat et sen iyice içindeki şeytanı çıkardın” dedi. Sen de bir daha bana aile ayarı verirsen boşanırız dedim. “Boşanırsan boşan” diyip gitti iceri.
Yoruldum. Sıkıldım. Ondan galmeyen adımlardan her şeyden. 6 yıldır olmayan karı koca ilişkimizden
“Senden bir adım galmiyor ki”. Bahanesinden.
Arkadaşını ailesini her şeyi benim önüme koymasından.. yo rul dum.
En büyük hatanız : boşanmayacaksanız asla blöf yapmayın . Karşı tarafın gözünde Kendi saygınlığınızı yitirirsiniz ki eşinizin gözünde öyle olmuş.

X