BİRİ BANA YARDIM ETSİN....

Siz bizden ne istiyorsunuz baslik biri bana yardım etsin. Nasil bir yardım edebiliriz ben anlayamadım. Bosanmak istediğinizi yazmışsınız, davayı acin her türlü bosanirsiniz. Çekişmeli olcagi icin biraz surer.

Yillarca dogru durust konusmadigin, karakterini bile tanimadigin birini beklemek sevmek değildir TAKİNTİdir.
Çok begenmiştir gelir konuşur, yillarca kenardan sessiz sessiz beklemek garip degil mi? Şu filmlerden, dizilerden dolayi boyle sacma sacma hareketler yapani çok seviyor diyoruz ama alakasi yok, ben tedirgin olurdum aksine.

Yillarca sizin bile hatirlamadiginiz 2 konuşma için beklemek normal insan hareketi degil zaten.

Yillarca dogru durust konusmadigin, karakterini bile tanimadigin birini beklemek sevmek değildir TAKİNTİdir.
Çok begenmiştir gelir konuşur, yillarca kenardan sessiz sessiz beklemek garip degil mi? Şu filmlerden, dizilerden dolayi boyle sacma sacma hareketler yapani çok seviyor diyoruz ama alakasi yok, ben tedirgin olurdum aksine.

Yillarca sizin bile hatirlamadiginiz 2 konuşma için beklemek normal insan hareketi degil zaten.
O yıllarca beklememistir, başkalarını denemiş olmamıştır . Kadınlar da romantik anlatmayı çok seviyor , bir kaç arkadaşım da hep beni bekledi diyor , hepimiz biliyoruz ki kocaları o arada kimlerle sevgili oldu görüştü . Bir kız arkadaşım da sevgilisini aldattı , gitti nişanlandı , ayrıldı eskisiyle evlendi . Sosyal medyada sürekli çocukluk aşkım , hiç bırakmadığım vs vs diye paylaşımlar .

Nerden başlıcam emin olun bilmiyorum.
En baştan sizi sıkmadan anlatmak istiyorum. eşimle aynı lisede okuduk. Ben kendisini pek tanımasam da o zamanlar eşim beni görüp beğenmiş. bir iki kere konuşmaya çalışmış ama ben hiç hatırlamıyorum bunları. ben üniversiteye gidip döndüm işe girdim en yakın arkadaşım vesilesi ile bana ulaştı ve o zamana kadar beni beklediğini dile getirdi. Sonrasında bu durumun doğruluğunu öğrenince konuşmayı kabul ettim ve arkadaşlığımız başladı. yani eşimin bana olan sevgisi sadakati çok fazlaydı sözlenene kadar. benim gözümden bir damla yaş aksa o hüngür hüngür ağlardı ben üzülüyorum diye. biz ne zaman sözlendik sorunlar başladı değişti farklılaştı. nişanımız da küstük o derece. bi şekilde nikah günü geldi herşey o kadar yolundaydı ki bişi olucak diye korkarken başıma da korktuğum geldi. kayınvalidem nikah şahidinin ikiside benim akrabam diye nikah salonunu yıktı. kocam elini bile öpemedi kavga dövüş dışarı çıktı. benm evliliğimde böylece berbat başladı. asıl sorunlarda bundan sonra evde muska çıkması ile öğreniyoruz ki bana eşime kayınvalideme büyü yapılmış. eşim bunlardan kurtulmak için şarlatanlara benden habersiz hırsız gibi aldığı bileziklerimi kaptırdı. sonra aylarca bu böyle gitti maaşını çaldırdı iş yerinde yaptığı yanlışlar yüzünden para ödedi hep. 1 yıllık evliyiz 48 bin eşime ben harcamış çalışıp çalışıp borçlarını ben ödemiş oldum. bi şekilde bu kötü zamanlardan kurtuldum. ama eşim eski haline dönemedi ilgisiz kafası sürekli dağınık varsa yoksa ailesinin devam eden sorunları. bakıldığında ne maddi sıkıntımız oldu bunca şeye rağmen ama kırıp döktüğünü tamir edemedi. evinden habeersiz benm nerde naptığım sorun değil. aşırı güvendiği için olduğunu söylesede kadın olarak elini üstümde hssetmek isterim varlığını göstersin ilgilensin boşanalım dediğimde de ben senden vazgeçmem boşanmam istediğin yere başvur diyo. kafayı yicem ne onla oluyo ne onsuz bunlara rağmen nasıl toparlarım diyorum ama bazende artık nefes alıcak kadar halim kalmadığını hissediyorum. biri akıl versin bana ben napıcam ben yaşamak istiyorum. ben ruhumun ölmesini istemiyorum. neşemi sevincimi huzurumu arıyorum.....

ablacım büyü muska vb bunlar hikaye.. adam seni takıntı yapmış bir sapık.. alana kadar kafayı yemiş.. aldıktan sonra da nasılsa aldım bunu bu benim malım şurda dursun diyerek rahata ermiş bilezikleri maaşları çatır çutur yemiş.. şimdi boşanmam demesi de erkekliğe b.k sürdürmemesinden..
7 yıldır kk'dayım.. ben de bdv gediklisi isem olanlar bunlardır..

X