Biri sizi canı bilir ve sizi her şeyden çok severse....

bence yaptığı çok yanlış.arkadaşınızın nişanlısı ile arasında nasıl bir ilişki var bilemem ama.o sizi aldatmasada şuan kağıt üzerinde evli ! olduğu eşini sizinle aldatıyor.çok büyük bir yalan.sizi çok sevdiği anlaşılıyor ama iyi niyeti olsaydı;ben nişanlıyım ama yakında ayrılıcam onu sevmiyorum vb açıklamalar yapması gerekirdi.karar sizin ama bu yalanı nasıl kaldıracaksınız bilmiyorum ..

Oda cok ise yaramiyo be. En fazla 2 3 yil güzelligini yasiyosun. Köprüden gecince bütün erkekler ayni.. Hatta alistigin ilgiden sevgiden sonra ilgisizligi ve senin yaptigin onca fedakarligi bir anda unutmasi seni daha cok üzüyo.

haklısın ama sevmeyen biri ile beraber olmaktan iyidir yinede.

Merhaba tekrar öncelikle kusuruma bakmayın...Yine başınızı şişiricem
Son zamanlarda öyle şeyler yaşadım ki. Yazıp yazmamak konusunda kararsız kaldım. Bu konuyu o kadar farklı bir konuyla açmıştım ki, şimdi nereye geldi nasıl oldu hiç bilmiyorum . Nerden nereye...
En son evli olduğunu öğrendiğimi yazmıştım ve bitmişti o EŞSİZ FİLM GİBİ HİKAYEM. 4 ay oldu. Ne o aklımdan çıkıyor, ne yaşadıklarımız ne de onun bana söylediği yalanı..
Geçenlerde ortak bir arkadaşımızdan birşey öğrendim. 3 YAŞINDA BİR ÇOCUĞU OLDUĞUNU ...
herşey eksik ve yarım kafamda hiç birşey net değil..o günden sonra hiç konuşmadık karşılıklı...o da hiç karşıma çıkmadı. çıkıpta bir kere olsun gerçekleri anlatmadı yüzüme. Mail attım cevap olarak hep aynı şeyleri yazdı. sadece sevdiğini, beni daha fazla kırmamak için karşıma çıkamadığını...Kendini acındırmaya çalıştı sadece SENİN İÇİN BUNU YAPTIM ŞUNU YAPTIM DİYE BAŞLAYAN SÖZLER
bunların yerine bir kere olsun karşıma geçip de gerçek bu demedi..Halbuki herşeye rağmen ben yinede onu bekledim. onca can kırıklığına rağmen her gece başımı yastığa koyduğum da onu düşündüm..Onu sevdiğimi anladım..Hatırlarsınız belki onunla birlikteyken onu sevmiyordum bile.

Msn kullanmıyor ama iletileri arada bir değişiyor ve hep bir ileti var bana karşı bugün şöyle birşey yazmış "YAZSAMDA ANLAMAZSIN SUSSAMDA"
aklımdaki diğer iletileri:
"benden başka kimse sevemez seni"
" bazen, kendi gölgene basar sendelersin ıssız sokaklarda..."

gerçeği anlayamıyorum artık neyin doğru neyin yanlış olduğunu. Seviyor mu? seviyorsa bana bunu neden yaptı. neden karşıma çıkıp herşeyi anlatmıyor.
lütfen boşver unut demeyin çok denedim kendime küfrettim ama olmuyor gerçekleri bilmeden böyle durmak zor geliyor

Yardımcı olacak akıl fikir vericek kimse yok mu? Onu karşıma alıp son kez herşeyi tüm gerçekliğiyle dinlemeli miyim ?

dinlemelisin bence.. yoksa kafanda sürekli soru işaretleri olur. gerçekler her ne kadar belli bile olsa yine de onun ağzından duymak başta senin için zor olur ama daha sonraları bişeyleri anlamanı kolaylaştırabilir.

X