Biri sizi canı bilir ve sizi her şeyden çok severse....

düşündükçe karışıyor herşey...annesi biliyor abisi biliyor dost dediği arkadaşlarıyla tanıştım..nasıl olabilir?nasıl bir iş bu
dostu o yokken bana SENİ ÇOK SEVİYOR SANA ÇOK DEĞER VERİYOR SANA BAKARKEN GÖZLERİ PARLIYOR BEN ONU HİÇ BÖYLE GÖRMEDİM.KIRMAYIN ÜZMEYİN BİRBİRİNİZİ DEMİŞTİ
of Allah'ım

az önce ilk tanıştığımızda msn'in deki fotografa baktım sol elinde yüzük vardı.
çok aptalım ben hastalığımdan dolayı gelgitler oluyo hatırlayamıyorum bazı şeyleri.şimdi gözümün önüne geldi memleketine abisinin düğünü için gitmişti halay çekerken bi fotografını görmüştüm yüzüğü görünce kızmıştım o da öylesine taktığını hayatında biri var sansınlar diye taktığını söylemişti

Allahım hatırlamak bile doğruluğunu kanıtlıyor

Son düzenleme:
düşündükçe karışıyor herşey...annesi biliyor abisi biliyor dost dediği arkadaşlarıyla tanıştım..nasıl olabilir?nasıl bir iş bu
dostu o yokken bana SENİ ÇOK SEVİYOR SANA ÇOK DEĞER VERİYOR SANA BAKARKEN GÖZLERİ PARLIYOR BEN ONU HİÇ BÖYLE GÖRMEDİM.KIRMAYIN ÜZMEYİN BİRBİRİNİZİ DEMİŞTİ
of Allah'ım

az önce ilk tanıştığımızda msn'in deki fotografa baktım sol elinde yüzük vardı.
çok aptalım ben hastalığımdan dolayı gelgitler oluyo hatırlayamıyorum bazı şeyleri.şimdi gözümün önüne geldi memleketine abisinin düğünü için gitmişti halay çekerken bi fotografını görmüştüm yüzüğü görünce kızmıştım o da öylesine taktığını hayatında biri var sansınlar diye taktığını söylemişti

Allahım hatırlamak bile doğruluğunu kanıtlıyor

Açık açık konuşun o zaman...

Hihhhhhhh ikincisi ne kadar hoş biri :KK43:(( kiymetini bilebilsen keşke :// umarm güzel olan olur eskisinden sana hayirr yokkk bencee unutacam de we unut bununla dewam ettt

Tüm yorumları okudum ilk sayfalarda böyle erkekler kaldı mı derken son sayfalarda şoka uğradım.Çok üzüldüm gerçekten.
Öncellikle Allah acil şifa versin size.Hayatındaki bu denli önemli bir insandan böyle bir darbe yemek çok zor.Umarım bir açıklaması vardır bunun için.

Şuan son gücümle yazıyorum
az önce onun yanından geldim
buluşmak istedim ama nedenini söylemedim
sanırım aklına gelen başına geldi birden sinirlenmeye başlamış ev dağıttım demişti msjlaşırken
oturdum bekledim gelmesini
bütün gün düşündüm ne diyeceğimi bilemez bir halde
düşündükçe canım yandı
son kez birine güvenmiştim son kez sevmek için çırpınmıştım
oysa o
yanıma geldiğinde Nüfus cüzdanını verir misin dedim
yanımda yok dedi
nasıl taşımıyo musun dedim
hayır istersen bak dedi
bu sefer açık açık sordum
sesim titrerken EVLİ MİSİN
hayır dedi ama sesinden anladım
o hayır aslında evetti
herşeyi öğrendiğimi söyledim tarihini bile verdim
sana ne yaptım ne güvensizliği yaptım da beni araştırdın dedi
sinirden öyle zor durdum ki
halimi görünce söylediklerini inkar etmemeye anlatmaya başladı
evliyim ama kağıt üzerinde nişanlıyken bile yüzünü bir kez bile görmüyordum sadece nikah kıyıldı
bu onun için evlilik değilmiş
nasıl olur ya nasıl
beni kaybetmemek içinmiş söyleseydi ondan gidermişim
beni kaybetmekten korktuğu için söyleyememiş saklamış gizlemiş bilmemem için herşeyi yapmış
insan sevdiği için bunu yapar mı
sevdiğine böyle kıyılır mı
ya bu adam annesiyle konuşurken yanında olurdum bitanem yanımda derdi annesine
annesine beni söylemişti
bugün onu sordum ANNESİ SÖYLEDİN Mİ OĞLUM DEMİŞ
o da hayır anne söylersem onu kaybederim demiş
ankara ya gitmiştik bi otelde kalmıştık ayrı ayrı
sürekli nüfus cüzdanını saklıyordu
bugünde söyledi

yalan söyledin bana dedikçe sana yalan söylemedim sadece gizledim dedi

Allahım bu nasıl birşey ya

engel olamadım kendime çok ağır konuştum
hakkımı bile helal edemedim
arkama bakmadan gittim
adımı defalarca söyledi arkamdan
ben bakamadım
bakarsam gidemezdim
gitmem gerekti
şimdi canım öyle bir acıyorki
bugün sabah ev tutmuş
bizim evimiz olucaktı
içinde sadece bizim olduğumuz
ama şimdi bitti

ne yapıcam ben onsuz..sen hiç girmedin sildim hiç yoksun olmadın dedim ama
ben onu nasıl unutucam
kim saçlarımı okşayıp meleğim diyecek
kim ağrım olduğunda telaşla koşturucak
kim bana mükemmelimsin diyecek
kim kulağıma beni sevdiğini fısıldayacak
kim ellerimi tutup koklayarak öpecek
kim saçlarıma alnıma o en masum öpücüğü vericek

ağır konuştum arkama bakmadan gittim ama onu kalbimden nasıl çıkarıcam
yalan söyledim yoksun dedim
nasıl onsuz bu hayatı yenicem

Ya bak bence olayı derinlemesine öğren ondan. De ki niye yaptın evlendin yüzünü görmediysen? Belki işin içinde iş vardır sevmiyordur kızı, zorla bir evlilik olmuştur. Gerçek bir evlilik olsaydı annesinin sana müsama göstereceğini sanmazdım. Üzülme onunla konuş. Boşansın. Zaten bu ilişki boyunca senin yanındaysa yaşadığı gerçek bir evlilik değildir ki karşısındakini sevmiyordur ya da dediğim gibi zorunlu bir evlilik olmuştur. Kız da sevmiyor ki aramıyor sormuyor yanına gelmiyor. Üzme kendini, bir daha konuş ve tüm detayları anlatsın.

Rüya gibi şeyler dımı.. hani samimiyetine inanmayan biri yalan die düşüncek.. ama bize yalan söyleme gibi bi gayen olamazki..

Kendimi araya sıkıştırmak istemezdim ama örnekle daha ii olur die düşünüyorum. Bnde sevgilimden ayrıldım 15 gün oldu.. o bni %100 seviyordu. Yapamdıgı fedakarlık yoktu.(sıramama gerek yok) bnde onu okdar sevimiyodum.yetişemiodum ona sanırım..

demek istediğim şu, insana mutluyken rahat batıyor.. şuan onu onun kadar sevmiyorum gibi şeyler seni huzursuz ediyor.. o yanında olmazsa huzurun olmayacak..

Sen emrhametli bi kızsın.. yazdıklarından onu çıkardım..eski sevgilin hakkında bunları düşünüyodun.. ona karşı beslediğin sevgiden değilde ona yaptıgın haksızlıktan dolayı kendini affedimiyosun gibi düşünüyosun.. ve şundan emin ol, şuan erkek arkadaşından ayrılma kararı alırsan, eski sevgilinin aklına bile gelmeyecek.. ve sen hep hayatının pişmanlıgıyla yaşayacaksın.. hep keşke gitmeseydi diyeceksin..

Hayattan insan şansla birkez karşılaşırsın.. bu senn şansın olabilir unutma..

Olayı saptırdımmı bilmiyorum.. kısaca demek isteğim, sarıl sevgiline, kafandaki soru işaretleri ona sarılarak bulmaya çalış.. sevgi kolay bulunmaz ama kolay yitirilir unutma..

üstteki yorumları okumadam kendikimi göndermişim.. en azından bunun yanlış oldugunu öğrendim bidaha yapmam:S

üstünde durmalısın bnce.. yani gerçkten kağıt üzerinde bi evlilik olabilir:S

Sadece kağıt üstünde evli olduğu apaçık ortada.Ama neden benden sakladı..
Dediği tek şey seni kaybetmekten korktuğum için
Ne zamana kadar gidecekti böyle ne zamana kadar ayakta uyutucaktı beni..
Korkan insan bunu yapar mı? bu kadar uzun süre saklar mı?
Şimdi herşeyi bitirdi ne saygım kaldı ona ne güvenim..

yaşadığım benim için gerçekten son şanstı..bir daha asla kimseye güvenemiycem..
keşke sizlere ilk anlattığımda bana yaptığınız yorumlar gibi kalsaydı herşey...
o benim için bir hediye olsaydı ve ben bu son şansı bu son hediyeyi keşke hiç kaybetmeseydim

seninle evleneceği zaman ne yapıcaktı acaba ? belkide kızın ailesi hiçbir zaman boşanmalarına izin vermicek ne kadar oyalıcaktı seni sadece taraflardan biri boşanmak istemiyorum dediğinde bile 2 yıl evlilik terapistine yolluyor hakim ölme eşşeğim yaz gelsin kusuruma bakmayın ama başta yazdıklarınız (sizin için yaptığı jestler) bu yaptığından sonra sıfır oldu bunu saklaması ne hastalığınızın nede kaybetme korkusunun bahanesi olamaz yine kaybetti işte nereye kadar saklanırki böyle bişey derdi sizi üzmemekse üzüntünün en büyüğünü verdi şimdi ..rabbim size şifa versin başka dert vermesin inşaallah inanın çok üzüldüm ve çok dua ediyorum size kimse sizden önemli değil güven kolay kazanılan bişey değil ve kaybedincede geri yerine gelmiyo çok iyi düşünün kendinizi daha fazla yıpratmayın..

Sadece kağıt üstünde evli olduğu apaçık ortada.Ama neden benden sakladı..
Dediği tek şey seni kaybetmekten korktuğum için
Ne zamana kadar gidecekti böyle ne zamana kadar ayakta uyutucaktı beni..
Korkan insan bunu yapar mı? bu kadar uzun süre saklar mı?
Şimdi herşeyi bitirdi ne saygım kaldı ona ne güvenim..

yaşadığım benim için gerçekten son şanstı..bir daha asla kimseye güvenemiycem..
keşke sizlere ilk anlattığımda bana yaptığınız yorumlar gibi kalsaydı herşey...
o benim için bir hediye olsaydı ve ben bu son şansı bu son hediyeyi keşke hiç kaybetmeseydim

Boşansın onu kaybetme derim... Sana söylediği tek yalansa bu.

Boşansın onu kaybetme derim... Sana söylediği tek yalansa bu.

hiç güvenim kalmadı ki ona..eminim onun için YALAN OLMAYAN SADECE ONUN DEYİMİYLE GİZLEDİĞİ ne kadar çok şey vardır kim bilir.
kaç gün oldu hiç aramadı..
bi yanım aramasını istedi
herşeyi en baştan anlatamasını, neden boşanmadığını..herşeyi
kaybetmeyi çoktan göze almış baksanıza..kendimi düşünüyorum da gururu kibiri bi yana bırakıp elimden geleni yapardım kazanmak için..

silip atmaya çalışıyorum olmuyo.. okadar şey yaşanmış ki o kadar çok şey paylaşılmış ki 1 senede ...ölü gibiyim..tek başıma yanlız zor geliyo hayat..
bi el istiyorum saçlarımı okşayan...bir tatlı dil istiorum meleğim diyen..

kazanmak sevebilmek zordu benim için ama kaybetmek daha zormuş

sevdiğinle değil seni sevenle birlikte ol...

Oda cok ise yaramiyo be. En fazla 2 3 yil güzelligini yasiyosun. Köprüden gecince bütün erkekler ayni.. Hatta alistigin ilgiden sevgiden sonra ilgisizligi ve senin yaptigin onca fedakarligi bir anda unutmasi seni daha cok üzüyo.

X