Biri sizi canı bilir ve sizi her şeyden çok severse....

seveni üzerler , üzeni severler bütün mesele bu:KK37: aklını başına topla bu cocuk zor olmadıgı için sna pek cekici gelmyo braz sana cektirse seni üzse hmn aşık olursun sonucta kötü çocuklar ndnse biz kızlara daha cekici geliyo :KK59::KK59: bence hiçbsyi düşünme hersyn ilacı zmn kimse vazgeçilmez değil :21:

okurken dayanamadım ağladım böle erkekler varmı ya sakın ama sakııınn bırakma ve o önceki çocuğuda aklına bile getirme artık sevgilimle benimde aramda boy sorunum var aynı boydayız normalde hatta 2 cm uzundurda benden ama görenler yanımda çocuk varmış gibi durduğunu söylüyolar benim boyum 1.58 annem hiç yanıma yakıştırmıyo arkadaşlarım o bastıbacağı nerden buldun diolar ve bana çektirmediği acı kalmadı sürekli beni aşağılıyo ve ben eğitim olarak daha üstünüm ama o kendini okadar üstün görüoki kendi kötü yönlerini kapatmak için hep bana baırıyo azarlıyo görüşmek istemio önceden okadar romantikdiki ama zmanla uçtuu aynı beni anlatıosun ilk sevgilindeki durumu aynen yaşadım yaşıyorumda bizimde 2 sene oldu ve artık katlanamıyorum düzeltmiyo kendini okulunu ble ben zoraki bitirttim 2 yıllıktı 3 sene de daha zorlamasan bitmicekti açıköğretime devam etmesini istedim yeni işe girdi orad kızları bulunca onuda salladı gerçekten bi insan neyse düzelmiyo düzeltemezdin onu hayatın kabusa dönerdi ailen istemezdi bak ben bunları birbir yaşıyorum hayatım okafar kötüki ve hayttan şu dersi çıkardım gerçekten seni seven insanla değer veren kırmayan gerçekten seni düşünen insanla yaşanabilir yoksa hayat bi işkence haline dönüşüo allahım düzelsin nolur diye yatıyorum her gece ama hergün aynı deişmiyo çok seviorum ayrılamıorumda sakıın ama sakıın benim yaptıım hatayı yapma noluuur sen seni seveni bırakma yoksa çok üzülürsün amaa aslaaa seni sevio ciddi düşünüoruz diyede yakınlaşma sakııın o melek insan ozman şeytana dönüşüo nolur benim yazdıklarımdan ders çıkar

smsyh;
geçen gün annemin içine doğdu mı nedir anlamadım otururken birden erkek arkadaşın var mı dedi benim de boşluğuma geldi yok, olsun mu dedim. yaşın geldi dedi.sanırım yavaş yavaş söyliycem ama ne diycem bilmiyorum bide 2 günce yok demiştin hemen nerden buldun derse:26:

wenddy;
yazdıklarına katılıyorum, nedense imkansızlar ve acılar insana cazip olan..

mutsz;
aynı kaderi paylaşmak kötü:KK43: hayatında insan eğer sizin için ikinz için geleceğiniz için şimdi birşey yapamıyorsa ilerde yapıcaktır diye asla beklemeyin bi insan 7sinde neyse 70inde de o oluyor. Bence sizi kaybetmenin korkusunu verin ona..ben geçmişimde hatamda bunu yapamadım ve hep üzüldüm..

Vizeleri atlatalım planlar yapalım derken; 1 haftadır çok aksi davrandım sanırım sınavların stresi falan herşey üstüme geldi.O da 2 gündür bana karşı soğuk davranıyor yani mesajlara falan yine sıcak samimi yazmaya çalışıyor ama soğukluğu hissedebiliyorum.
Bugün plan yapmıştık beraber mantı açıcaktık (canı çekmiş annesinin yemeklerini özledi sanırım :KK59:) dünde bana hediye aldığını söylemişti:78:
gitmek için hazırlanırken bi anda telefonda birbirimize patlarken bulduk.
çok agresif çok aksi biri oldum srekli herşeyi yanlış anlıyorum bi anda parlıyorum ve kendimi sakinleştiremiyorum ne yapıcam böyle:KK43:

Tatlım,şu an için umutsuzluk içinde olduğun belli.Ama erkek arkadaşın her zaman senin yanında olmaya çalışmış.Hastalığının verdiği ağrıdan yaşadığın stresten kaynaklanıyor bu agrasifliğin canım.Benim de senin kadar majör olmasa da bir sağlık sıkıntım var dışarı çıkmaya utandığım yüzümde bir anomali var.O kadar büyük sıkıntılar yaşıyor ki insan beni hayatımı da dinlesen romandır yani :KK25:,ama herşeye rağmen beni seven biri var hayatımda.Zaten her seferinde söylerim ona sen benim bu dünyadaki tek hediyemsin diye.Çok fzla depresyonlara girsem dahi,ben senin ailenin yüzüne bakamam seni bana yakıştırmazlar demelerime, kaprislerime,ağlamalarıma ,sızlamalarıma,her türlü nazıma katlanan birisi var.Annem ve babamın yapmadığı şeyleri yapan biri.Şöyle düşün sen bir meleksin,ve bu dünya için hediyen gönderilmiş.Hediyene iyi bak ona sahip çık,sev,üzme onu,hayatını akışına bırakmaya çalış.Nasıll olsa olacaklar oluyor ,çark sürekli dönüyor tatlım.Burayı her okuyanın duasından bence emin ol.Rabbim yardımcın olsun:KK16:

Tatlım,şu an için umutsuzluk içinde olduğun belli.Ama erkek arkadaşın her zaman senin yanında olmaya çalışmış.Hastalığının verdiği ağrıdan yaşadığın stresten kaynaklanıyor bu agrasifliğin canım.Benim de senin kadar majör olmasa da bir sağlık sıkıntım var dışarı çıkmaya utandığım yüzümde bir anomali var.O kadar büyük sıkıntılar yaşıyor ki insan beni hayatımı da dinlesen romandır yani :KK25:,ama herşeye rağmen beni seven biri var hayatımda.Zaten her seferinde söylerim ona sen benim bu dünyadaki tek hediyemsin diye.Çok fzla depresyonlara girsem dahi,ben senin ailenin yüzüne bakamam seni bana yakıştırmazlar demelerime, kaprislerime,ağlamalarıma ,sızlamalarıma,her türlü nazıma katlanan birisi var.Annem ve babamın yapmadığı şeyleri yapan biri.Şöyle düşün sen bir meleksin,ve bu dünya için hediyen gönderilmiş.Hediyene iyi bak ona sahip çık,sev,üzme onu,hayatını akışına bırakmaya çalış.Nasıll olsa olacaklar oluyor ,çark sürekli dönüyor tatlım.Burayı her okuyanın duasından bence emin ol.Rabbim yardımcın olsun:KK16:

o kadar güzel yazmışsınız ki:KK59:çok teşekkür ederim.
Haklısınız ne desem ne yapsam da sürekli beni mutlu etmek için çırpınıyor.ben de onu bırakmak istemiyorum

Hani sizlere yazımın en başında bahsettiğim..sizn de bana sakın o çocuğu bırakma sımsıkı sarıl dediğiniz kişi var ya...2 gün önce doldurduğu bir formu gördüm medeni hal yerinde evli yazıyordu maddi durumla ilgili bi yerde de evliyim ve maddi yönden yetersizim yazıyordu..
İlk baş öylesine doldurmuştur demiştim..ama güvensizliğime yenik düştüm ve tanıdığım insanlardan yardım istedim ve yarım saat önce şunu öğredim 2008 YILININ OCAK AYINDA EVLENMİŞ..
şuan ağlamamak için tutuyorum kendimi...
tutunduğum insanların bana attıkları tekmelerden bıktım..
ona daha bunu öğrendiğimi söylemedim..nasıl yüzüne bakarda sorarım bilmiyorum...ne cesaretim ne gücüm var gerçekleri öğrenmeye..
2 gündür sorouyorum hayatında geçmişinde bana anlatmadığın eksik şeyler var mı diye..
ama hep aynı..
bi kız varmış ailesi öğrenince baskı yapmış ve kız kaçmak istemiş ailesi araya girincede zorla nişan yapmışlar ve biraz önce evlendirmek istemişler ama üniversite için başka bi şehire gidince, kız ona karşı güvensizliği artmış ve bitmiş..anlattığı sadece bu..
siz söyleyin ben ne yapacağımı şaşırdım..

daha bugün attığı mesajda sevgim büyük..bens eninle mutluyum.
şimdi okulu bitti burda benimle kalabilmek için kendine iş ve ev bakıyordu..bunu öğrendiğim günden itibaren ona sadece güvenemediğimi söyledim nedenini bilmiyor.kendim için yapmıyorum bunları sevgim yüreğim için sevdiğim için yaparım diyor..

Hani sizlere yazımın en başında bahsettiğim..sizn de bana sakın o çocuğu bırakma sımsıkı sarıl dediğiniz kişi var ya...2 gün önce doldurduğu bir formu gördüm medeni hal yerinde evli yazıyordu maddi durumla ilgili bi yerde de evliyim ve maddi yönden yetersizim yazıyordu..
İlk baş öylesine doldurmuştur demiştim..ama güvensizliğime yenik düştüm ve tanıdığım insanlardan yardım istedim ve yarım saat önce şunu öğredim 2008 YILININ OCAK AYINDA EVLENMİŞ..
şuan ağlamamak için tutuyorum kendimi...
tutunduğum insanların bana attıkları tekmelerden bıktım..
ona daha bunu öğrendiğimi söylemedim..nasıl yüzüne bakarda sorarım bilmiyorum...ne cesaretim ne gücüm var gerçekleri öğrenmeye..
2 gündür sorouyorum hayatında geçmişinde bana anlatmadığın eksik şeyler var mı diye..
ama hep aynı..
bi kız varmış ailesi öğrenince baskı yapmış ve kız kaçmak istemiş ailesi araya girincede zorla nişan yapmışlar ve biraz önce evlendirmek istemişler ama üniversite için başka bi şehire gidince, kız ona karşı güvensizliği artmış ve bitmiş..anlattığı sadece bu..

daha bugün attığı mesajda sevgim büyük..bens eninle mutluyum.
şimdi okulu bitti burda benimle kalabilmek için kendine iş ve ev bakıyordu..bunu öğrendiğim günden itibaren ona sadece güvenemediğimi söyledim nedenini bilmiyor.kendim için yapmıyorum bunları sevgim yüreğim için sevdiğim için yaparım diyor..

Aman Allah'ım!
Kendimi kaybettim resmen!
Şu son mesajınıza kadar sevgiliniz kadar güzel, iyi niyetli bir insanın çok zor bulunacağını düşünüyor"dum".
"Evli"yse sizle beraber olduğu 9 ay içinde bunu nasıl anlamadınız?
Hiç mi bir belirti vs. görmediniz?
Ahh insan aklını kaçıracak gibi oluyor.
Kesinlikle evli olduğunu bildiğinizi söyleyin.
Hem belki boşanmıştır.
Nüfus cüzdanına bakarsanız aklınızdaki tüm soruları giderebilirsiniz.
Sağlıcakla kalın, gelişmelerden bizleri de haberdar edin...

onun hayatı hakkında tek bildiğim şey 2 yıllık üniversite okurken hayatına birinin girdiği.kızın ailesi öğrenince baskı yapmışlar alel acele nişanlanma süreci vs.
daha sonrada hemen evlendirmeye kalkmışlar nişanlanmadan bir ay sonra sorunlar çıkmış kızın güvensizlikleri artmış ve bitmiş.
şurada 10 gün sonra 1 yılımız doluyordu..
bunu bana nasıl yapabildi bilmiyorum..
defalarca sordum bana anlatmadığın eksik birşey var mı diye ama hiç böyle birşey söylemedi.
burada 2 arkadaş kirada oturuyorlardı evinede gittim gördüm böyle birşeyle hiç karşılaşmadım..
ailesi istanbulda kalıyor.telefonda sadece annesiyle konuşuyordu ve annesi beni biliyor..aklımı kaybetmek üzereyim.
evlendi boşandı ama hala evli mi gözüküyo..of bilmiyorum..
ama ne olursa olsun sonuçta bana yalan söyledi..beni kaybetmemek için mi saçma...bana sana hiç bir zaman yalan söylemem seni kırmam diyen insan bunu nasıl yapmış olabilir
hala söyleyemedim..nasıl söylicem bilmiyorum..ne diyebilirim ki
benim için herşey bitti...bittim artık..
bu haldeyken bunu bana nasıl yapabildi..hiç mi vicdanı yok..

kendimi hiç affetmiycem..
çok değil sadece ama sadece 5 gün önce mezuniyet gecemizde mutluyduk gözlerimin içine bakıp dans ederken neler neler söylemişti
nasıl bi kader bu

Son düzenleme:
onun hayatı hakkında tek bildiğim şey 2 yıllık üniversite okurken hayatına birinin girdiği.kızın ailesi öğrenince baskı yapmışlar alel acele nişanlanma süreci vs.
daha sonrada hemen evlendirmeye kalkmışlar nişanlanmadan bir ay sonra sorunlar çıkmış kızın güvensizlikleri artmış ve bitmiş.
şurada 10 gün sonra 1 yılımız doluyordu..
bunu bana nasıl yapabildi bilmiyorum..
defalarca sordum bana anlatmadığın eksik birşey var mı diye ama hiç böyle birşey söylemedi.
burada 2 arkadaş kirada oturuyorlardı evinede gittim gördüm böyle birşeyle hiç karşılaşmadım..
ailesi istanbulda kalıyor.telefonda sadece annesiyle konuşuyordu ve annesi beni biliyor..aklımı kaybetmek üzereyim.
evlendi boşandı ama hala evli mi gözüküyo..of bilmiyorum..
ama ne olursa olsun sonuçta bana yalan söyledi..beni kaybetmemek için mi saçma...bana sana hiç bir zaman yalan söylemem seni kırmam diyen insan bunu nasıl yapmış olabilir
hala söyleyemedim..nasıl söylicem bilmiyorum..ne diyebilirim ki
benim için herşey bitti...bittim artık..
bu haldeyken bunu bana nasıl yapabildi..hiç mi vicdanı yok..

kendimi hiç affetmiycem..
çok değil sadece ama sadece 5 gün önce mezuniyet gecemizde mutluyduk gözlerimin içine bakıp dans ederken neler neler söylemişti
nasıl bi kader bu

Bunu yapanın o anlattığınız insan olması ihtimali çok düşük.
Belki isim benzerliğidir, iyi araştırdınız mı?

imkansız çünkü tc no'sından bir avukat tarafından bakıldı.2008 ocak ayında evlenmiş ve hali evli gözüküyor

Ya evet belli sizi çook seviyo ama siz sevmiyo değilsiniz ki. Bu insanı bıraksanız bile eski insana geri dönmemelisiniz dönmezsiniz de bence içinizde olarak bitmemiş demek yanlıs olur şimdiki sevginizle kıyaslıyosunuz kafanız karışmış.
şunu düşünün hayatınızdan çıksa daha mı mutlu olursunuz ?
Ya da sırf sizi mutlu ediyor diye mi hayatınızda olsun istiyosunuz ?
Bu insan şimdi ilerde sürpriz yapmasa fln istemiycek misiniz ? İstemem diyosanız daha fazla zamanını çalmadan kendi yoluna bırakın , üzülür kırılır o bi kesin ama bu hakkına girmek olur gerçekten

bana verilen bilgi: 2008 YILI OCAK AYINDA EVLENMİŞ.HALA BOŞANMAMIŞ GÖZÜKÜYOR

bunu nasıl öğrenebilirim

Benimde çok iyi bildiğim bir konu değil maalesef. Ama avukat arkadaşınızdan bu olayla ilgili yardım alabilirsiniz. Kolay bir şekilde öğrenileceğine inanıyorum.

sanırım artık boşanmış bile olmasının bir önemi yok darmadağınım...son dalımdı..

nasıl söylicem nasıl diyebilicem o kadar şey yaşadığım insana..
nasıl silebilicem nasıl unutucam..
hala bekliyorum söyleyemiyorum saat 1de öğrendim.o zamandan beri çıldırmak üzereyim...

X