Birikim Konusunda Basarılı Taktigi Olan var Mı

küçülen kıyafetleri giymediğim kıyafet çanta ayakkabı oyuncak ne bulursam 2. el satıyorum.eskiden bedava verirdim çevreye.artık 10 tl kazansam bile vermemmmmmm :KK45:

Neyin para ettiğini biliyorsan ve İstanbul'da yaşıyorsan kadıköy bit pazarını gezmelisin o zaman. Çok uyguna çantalar, ayakkabılar, güneş gözlükleri oluyor. Alıp internette satarsın.

330₺ olmuş şu an TLye dönüşümü hatta ama daha biriktirirm sonra altın ya da döviz yaparım

En düşük makul bence birikim için çok miktarı olmayanlar için bakınız ben gümüş derim ... 272 TLlik gümüş aldım zamanında şu an 320 TL ediuor elime ne geçtiyse attım ve az da olsa aldım şu an 34.80 Gr gumusummvar banka hesabimda
hangi bankadan alıyorsunuz?her banka satmıyor gümüşü

25 krus 5/50/1 5/10 ne atabilirsem sonra butunleyp hesabıma atıyorum maâstan az bisi atıyorum hemen gümüş alıyorum simdlik benm için yeterli biriksin döviz ya da altın piyasa durumuna göre ya da gumsude kalmaya devam edicem

En düşük makul bence birikim için çok miktarı olmayanlar için bakınız ben gümüş derim ... 272 TLlik gümüş aldım zamanında şu an 320 TL ediuor elime ne geçtiyse attım ve az da olsa aldım şu an 34.80 Gr gumusummvar banka hesabimda
İlk defa duydum. Nasıl yani anlatabilir misiniz? Nasıl nerden alınıyor?

hangi bankadan alıyorsunuz?her banka satmıyor gümüşü
Vakifbank ve Kuveyt Türk hesabim var ikisinde de gümüş hesabi acabilyosunuz diğer bankalar hakkında bilgim yok malesef
Vakifbankda da açmıştım ama hesap işletim ücreti alıyor Vakıfbank o yüzden Kuveyt Türk den devam ediyorum mobil hesapdan anında acabiliyorsunuz
Ne olur ne olmaz diye altın döviz hesaplarimda açık duruyor

Gümüş bir ara altından çok kazandırdı.ben de istiyorum da üşengeçlikten bankaya gidemiyorum hesap açmak için

Farkındayım :KK53:bı de son anda hepimizin benzer derdınden konu başlıkları açıldı ancak bende fikrimi soyleyıp fıkır almak ıstedım. İs guc suan sıkıntılı, okuyorum sadece. Kendımızı yerimizde saydıgımızı gördügümüzde baskalarınınsa ucup gittigini anlayınca cogumuz aynı duygulara kapılıyoruz. Moral olsun bari ufaktan baslasak dıyorum mınık birikimlere ama nasıl. Su an en iyi yatırım neye yapılırFikirleriniz neler. En az sermaye ile nasıl yapılır yani en ufak riske alınmayacak miktar ile yatırım birikim nasıl olabilir sızce fikir:KK53:başarılı bi taktigi olanvar mı bu konu üzerinde acaba
Eskilerin yaptığı gibi altın bence en iyi yatırım.altin hesabi actim.kendine 1500 lira bıraktım, geri kalan tüm yatırımımı altına yaptım kasım ayinda.keske daha önce altın hesabı acsaymisim.maasim yatınca da yine düşüş trendinde altına yatırıcam

Hay allah.
Olsun vardir bir hayir, sen istedigin zmn yaz
Bir türlü giremiyorum hani soğuk suya bir türlü giremezsin ya aynen öyle . Temmuzda oğluştan 33 çeyrek borç aldım araba parası eksikti onu kredi çekmeyelim bilezik bozmayayım diye öde öde bitmiyor . Her ay aynı paraya daha az çeyrek alabilir oldum . Üzerine birde mutfağa diye bıraktığım bütçe sürekli içeri giriyor sanki ordu besliyorum evde . Evim bereketsiz diye düşünmeye başladım

İlk defa duydum. Nasıl yani anlatabilir misiniz? Nasıl nerden alınıyor?
Banka hesabınız varsa mobil ya da internet bankacılığı üzerinden açıyorsunuz
Hesapda para olduğunda gümüş satın alma işlemi var ya da altın ordan paraniz kadar satın alabilirsiniz
Bende çok araştırmıştım ama gümüş de çıktı önüme ona degerlendiriyorum

Burda kur fiyatlari çıkıyor

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-23-23-36-32-62_0cb525ec08a7ae903c0300cad8528846.jpg
    Screenshot_2021-11-23-23-36-32-62_0cb525ec08a7ae903c0300cad8528846.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 57

272 liralık gümüş ne zaman aldınız? Yani pazartesi günü 272 liralık dolar alsaydınız bugün daha fazla kar etmiş olurdunuz.

272 liralık gümüş ne zaman aldınız? Yani pazartesi günü 272 liralık dolar alsaydınız bugün daha fazla kar etmiş olurdunuz.
öyle ince hesap nasıl yapsın?benim de param borsa da zarardaydı çekip altın alamadım mesela 480 lerde.ha borsadan da kazandım ama altın kadar değil.

Ben parça parça aldım
Hepsi bir günde olmadi önce biriktirdiğim paraları butunleip hesabıma attım öyle aldım
Bı de hesabimda 4/,5 TL vardı önceden onunla başladım almaya
Bı anda almadım toplamı bu şekilde
Haftalık diyebilrx aslında

X