💰 Birikim topiği💰

✅Şuan için elime düzenli para gelmiyor, ama geldiği zaman en az %40 ını birikime atacağım. Güven veriyor oradaki miktar.
✅İhtiyacım olmayan ve acil olmayan şeyleri öteleyeceğim
Duzenli maaşım var ama tüp bebek tedavisi aşamasındayız en başından hemde.ama % 20 ni net biektirebilirim nasil birikim tapilie bilmiyorum.3 ay hiç bir swy almıyorum sonra bı çırpıda hepsini harcigirum gerekli gereksiz uçar gider para

Duzenli maaşım var ama tüp bebek tedavisi aşamasındayız en başından hemde.ama % 20 ni net biektirebilirim nasil birikim tapilie bilmiyorum.3 ay hiç bir swy almıyorum sonra bı çırpıda hepsini harcigirum gerekli gereksiz uçar gider para
Bir bankada birikim hesabı açın. Ben öyle yaptım. Yaklasık 1 senedir falan hep oraya atarım maaşımı aldığım zaman. Oraya hiç dokunmam. Zaten az da olsa faiz de işliyor, pek bir katkısı yok faizin ama bozulmasın diye para çekmiyorum.
normal banka hesabımda birikim için bekletemem , öyle olursa harcıyorum dayanamıyorum hemen

Bir bankada birikim hesabı açın. Ben öyle yaptım. Yaklasık 1 senedir falan hep oraya atarım maaşımı aldığım zaman. Oraya hiç dokunmam. Zaten az da olsa faiz de işliyor, pek bir katkısı yok faizin ama bozulmasın diye para çekmiyorum.
normal banka hesabımda birikim için bekletemem , öyle olursa harcıyorum dayanamıyorum hemen
Mantıklı bende bı yıldır ayda bir gram altın alıyorum.bir de kumbaramiz var bazen atarız oraya iki üç lira

11 temmuzdan beri on gündür bı kuruş bile koymadık daha şimdi atayım eşimden alip 😂😂😂
Limon alayım dedim. Pazardan alamamıştım. Huyumdur markete giderim 1 tane Bişey almak için giderim bak ki yanına 3/5 Bişey daha almışım onu yapmadım bu sefer. Limon aldıktan sonra gözümü kapadım markette 😂 kör sanan bile olmuştur ama ben kazandım limon üstü kumbaraya💰 birikim kazanacak💰😅

Ben de şöyle yaptım maaş aldığım banka haricinde bi bankadan altın hesabı açtım tabi bu ay yaptım bunu. Talimat verdim ve birikim yaptığım bankanın uygulamasını telefona indirmedim ve hesap kartı çıkarmadım. İyi de yaptım. Bakalım evde de kumbara yaptım kendime kumbaranın bereketine inanıyorum bol bol bereket versin rabbim

Limon alayım dedim. Pazardan alamamıştım. Huyumdur markete giderim 1 tane Bişey almak için giderim bak ki yanına 3/5 Bişey daha almışım onu yapmadım bu sefer. Limon aldıktan sonra gözümü kapadım markette 😂 kör sanan bile olmuştur ama ben kazandım limon üstü kumbaraya💰 birikim kazanacak💰😅
😂😂🤣Aynı ben.bunfan sonra öyle yapacam bide ben pazara senede bir kez anca giderim

Açma sakın düşünse bi açmışsın içinde yüzlerce lira var. Şimdi açarsan 10 kuruşlar seni bekliyor olabilir. Sabret ve birikimin gücüne İnan 💰 💴
Benim kumbara doldu altın fiyatlarına bakıyorum şuan biraz düşsün yapmayı düşünüyorum 2.kumbarayı alayım artık buna zor giriyor 😁

😂😂🤣Aynı ben.bunfan sonra öyle yapacam bide ben pazara senede bir kez anca giderim
Bende yeni başladım. Evimin alt caddesinde pazar olduğunu 4 yılın sonunda fark ettim🤭 2 yıl önce ek gelirim vardı ama şuan o yok o yüzden biraz daha dikkat etmem lazım. Pazar candır der susarım🤐

Benim kumbara doldu altın fiyatlarına bakıyorum şuan biraz düşsün yapmayı düşünüyorum 2.kumbarayı alayım artık buna zor giriyor 😁
Ohh ohh maşallah çok güzel. Düşeceği yönde söylentiler varda bakalım altın gördüğünü unutmuyor. Euro ve altın olarak 2 şekilde de değerlendire bilirsin. Baktın düşmüyor risk alma

Ohh ohh maşallah çok güzel. Düşeceği yönde söylentiler varda bakalım altın gördüğünü unutmuyor. Euro ve altın olarak 2 şekilde de değerlendire bilirsin. Baktın düşmüyor risk alma
Aylık uyaralım birbirimizi maaslardan kenara ne kadar koyarsak kar birde hergun kumbara için uyaralım birbirimizi

Haftayı nasıl bitirdiniz kızlar. Ben kumbaraya 30 TL atabildim🥺 ancakkk extra masraf çıkamadı veee gereksiz harcama yapmadım😁 sizde durumlar nasıl

X