Birikimin altın anahtarı "İsraftan kaçınma!"

Bu arada oglusu dershane olarak zirveye verdim abi abla olayini ben cok seviyorum bana cok sicak samimi geliyolar rehberlik ogretmeni okadar sicak kanli ki anlatamam
Ortam falan okadar aramama degdi yani
İcim rahat birakiyorum
Bir dedigimizi iki etmiyolar istekler sunuyoruz falan

Benim sıpa uyudu kaldi iyimi

Sabah okul oglen dershane dayanamadi yavrumm gece uyumazsa otururuz artik ediyle büdü

Bi benim kardeşim sevememişti abi abla olaylarını.
Çok garip birisi bizimki duygusal mi ruhsuz mu, mutlu mu mutsuz mu garip bi çocuk.

Kaç çeşit cemaatin içine girdi hiç biri beğendiremedi kendini.
Mezun olacağı yıl sabah dersanesine gidiyordu rehber öğretmeni bizimle görüşmek istedi. Dedi ki mehmet temiz bi aile çocuğu belli ama çok farklı kutu gibi hiç fire vermiyor kendinden.
Zaman denemesi için abone yapmaya çalışmış öğretmeni olmadı. Kendine mantıksız gelen bişeyi asla yaptıramıyorsun çocuğa. Öğretmeni zamana abone yapmadı ama denemeye abone yaptı. Ve böylelikle inadıyla sınıfında gazeteye abone olmayan ama denemelere giren tek oldu.

Günaydın kızlar eşim kalktı hazırlanıyor kahvaltı etmez zaten sıpama da tam buğday ekmeğinden tost yaptım.Anacım uyuyo daha onu beklerim kahvaltıya.@cutemom nerdesin niye gelmiyon kız sigrayı biraktinmi.@trlelli,karanfilce,papatya, sizi baska birikim topiklerinde yakaladim .tahtaya kalkın bakiyim tek ayak üstune :KK70:

Günaydın kızlar eşim kalktı hazırlanıyor kahvaltı etmez zaten sıpama da tam buğday ekmeğinden tost yaptım.Anacım uyuyo daha onu beklerim kahvaltıya.@cutemom nerdesin niye gelmiyon kız sigrayı biraktinmi.@trlelli,karanfilce,papatya, sizi baska birikim topiklerinde yakaladim .tahtaya kalkın bakiyim tek ayak üstune :KK70:

Oyyyy yakalandım mı yaaaa.... Çok topik çok arkadaş, çok motivasyon, çok dertleşme, hayattan daha çok şey öğrenme değil midir kuzum....seni de bekleriz...yoksa dışlandım mı burada

Ben zaten gecerken ugradiydim :KK33:
Annişine selamlar tatlıs

Oglus aksam 7de yatip sabaha kadar uyudu masallah her sabah erken erken dayanamadi yavrucak

Onu yollayinca esimle cay ictim
Esimde gitti kaldim yine yalniz

Hep bu ev dagiliyo bende oylece daginik evle basbasa kalip "ne ara bu kadar dagittik
Yeeaaa!" diyorum

Hava buzzzzz :KK51:
Bugun yemek yapmam lazim
Oglusun yine kursu var onu goturcem
Ev supurulcek oglusun nevresimleri degiscek o_O

En iyisi uyuyim ben :KK1:

Ben zaten gecerken ugradiydim :KK33:
Annişine selamlar tatlıs

Oglus aksam 7de yatip sabaha kadar uyudu masallah her sabah erken erken dayanamadi yavrucak

Onu yollayinca esimle cay ictim
Esimde gitti kaldim yine yalniz

Hep bu ev dagiliyo bende oylece daginik evle basbasa kalip "ne ara bu kadar dagittik
Yeeaaa!" diyorum

Hava buzzzzz :KK51:
Bugun yemek yapmam lazim
Oglusun yine kursu var onu goturcem
Ev supurulcek oglusun nevresimleri degiscek o_O

En iyisi uyuyim ben :KK1:
Benim de bu aralar hiç işe gidesim gelmiyor.:KK34::KK34: Gitsem de salak salak nette vakit geçirip geliyorum. Birşey yapmamak da beni yoruyor. O zaman daha da huzursuz oluyorum.

geztapo .!.:
heycanlı, kıkaçan eşim kalktı hazırlanıyor kahvalgirişimez zaten sıpama da tam buğday ekmeğinden tost yaptım.Anacım uyuyo daha onu beklerim kahvaltıya.@cutemom nerdesin niye gelmiyon kız sigrayı biraktinmi.@trlelli,karanfilce,papatya, sizi baska birikim topiklerinde yakaladim .tahtaya kalkın bakiyim tek ayak üstune :KK70:
Bi kardeşimiz yeni bi topik açmış, hevesli, heycanlı, o kadan samimi ki yazasım geldi..
Genç girişimcilere destek olmak lazım azizim:KK8:

Benim de bu aralar hiç işe gidesim gelmiyor.:KK34::KK34: Gitsem de salak salak nette vakit geçirip geliyorum. Birşey yapmamak da beni yoruyor. O zaman daha da huzursuz oluyorum.
Canım boş durmak adami daha çok yorar bilirim.
Yıl sonları bizim de öyle olur.
Dun 8 saat üst üste dersim vardı. Simdi 2 saat girdim 2 saat boştayım. Sonra bi iki saat daha var ama dün sanki daha kolay geliyor bana.

Ben bu topicten baska yere yazmam birikim anlaminda burayi loveliyorum :KK37:

Karanfilce topigini oksuz biraktigi icin, baska birikim topiclerinde gezdigi icin , bizden sakladigi 220tlsi icin 50kırbaç
:KK62:

Yokmu arttiran
Ayy öğretmenler odasındayım ve gülmekten ya da kendimi sıkmaktan gözlerim yaşardı.
Ne olur azad edin beni...

X