Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Herkese merhaba 💕💕Bu haftanın 1.olarak bir sırrım yok aslında . Covid-19 rahatsızlığı geçiriyorum beni Istahimdan vurdu .Pek bir şey yiyip icemedim çorba meyve tuketebildim buda eksi getirdi..

İlerleyen haftalarda buraya tekrar yazicam inşallah. oZaman azmimle ,irademle ve canım takımim 6. Takımın desteği ile Sevgili kaptanım Zipzip- Zipzip- Ve takım arkadaslarimin desteği ile verdiğimi burda uzun uzun anlaticam😊 ❤️❤️
Hoşçakalin Sağlıkla kalın ...
o gün geldiğinde biz de uzun uzun okuruz.. kocaman geçmiş olsun. :nazar:

Merhaba,
Bu etap birinci olmuşum, ben de şaşkınım, daha önce de bu kiloları verdiğim olmuştu ama kısmet bu haftayaymış, mezun olmadan birincilik de nasip olmuş oldu, sevindim🥰🥰
Aslında bu hafta diğer haftalardan farklı bir şey yapmadım, aksine duygusal boşluğa ve duygusal açlığa düştüm, sanırım hepimizin kilo verme sürecindeki bir engel bu. Daha önceleri bu durumlarda kendimi tatlıyla avuturken bu diyet serüvenimde zeytin ve bademle avuttum, ve dengelemek için o gün akşam yemeği yemedim. Regl gecikmişti onu oldum, muhtemelen geçen haftadan kalan şişliğim de geçmiştir. Onun dışında ekmek, pirinç, patates, mısır,bezelye tüketmiyorum. Siyah çay yerine yeşil çay, su yerine tarçınlı ve zencefilli su tüketiyorum, haftada 2 gün dukan suyu tükettim, ayrıca emziriyorum o da kolaylaştırmış olabilir. Düzenli Spor yapamıyorum ama gün boyu da hiç oturmadan aktifim.
Tüm bunlara ek olarak, 3 aydır yarışmada aktifim, bu süreçte her zaman yanımda olan, sözleriyle beni destekleyen, düştüğümde kaldırıp yola devam ettiren, durduğumda gazlarıyla ,yarışmalarıyla, rekabet ortamıyla tekrar harekete geçmemi sağlayan tüm 6. Takım üyelerine ve mezunlarına ama özellikle kaptaniçem kraliçem 😘 Zipzip- Zipzip- a ve eli maşalı ama güzel yürekli😘 E Elif_Eylul e çok teşekkür ediyorum. Bu birincilik hepimizin 🥰🥰🥰🥰

Herkese merhaba.
Bu haftanın birincisiymişim. Daha 3 haftadır 6. takımdayım. Hem diyete yeni başlamam hemde reglden dolayı oluşan ödem gitdiği için bu hafta güzel bir eksi gördüm. Tabi bende elimden geleni yaptım. Yediklerime dikkat edip, su ve spora özen gösterdim. Başta takım kaptanımız Zipzip- Zipzip- yardımcısı E Elif_Eylul olmakla beraber bütün takım arkadaşlarıma desteklerinden yana teşekkür ederim. ❤️❤️❤️

Herkese hayırlı akşamlar hanımlar kızlar. Buraya ilk gelişim ve bu haftanın birincisi olmamin heyecanıylayim.
Bu hafta yememe icmeme dikkat ettim. Sıvı ağırlıklı beslenmeye karbonhidrati az tutmaya çalıştım. Zaten ramazan ayında olduğumuz için buda etkiledi. Ve ayrıca bayram yaklaştığı için bayram yemizligininde bunda etkisi yok desem yalan olur ☺️ ve tabiki güzel takımımla arkaslarimla aramda olan tatlı rakabetlerde bunda etkisi var.ve yönlendirmeleriyle bana testek olan canım UcanSupurge UcanSupurge kaptanıma da çok teşekkür ederim .

Herkese merhaba bu hafta birinci olmuşum aslında özel olarak birşey yapmıyorum sadece ekmek tüketimi yapmıyorum bir de Ramazan haftası sayılır az yedim bir de yemek yememi dün 3 gibi bitirmiştim bu da haliyle eksi getirdi herkese bol eksili günler dilerim tabi kendime de :)

Merhabalar bu gruba katıldığımdan beri 3. Birinciliğim için 4.takım arkadaşlarıma Arrietty_ Arrietty_ sedulu sedulu H3RA_ H3RA_ kaptanlarıma çok teşekkür ederim 😍 kendi aramızda yaptığımız spor ve adım yarışmalarımız birbirimize verdiğimiz tüyolar, destekler sayesinde motivasyonumu hiç kaybetmedim.
Bu hafta farklı bir beslenme şekli uyguladım çünkü uzun kilo verme serüvenim ve aşırı spor yüzünden dolayı kilo veririm durdu hatta geçen hafta dikkat etmemem rağmen + geldim. Bunun üzerine ilk gün su orucu ikinci gün 2 öğün aralıklı oruç (11-18 saatleri arasında) üçüncü gün su orucu dördüncü gün yine 2 öğün aralıklı oruç ve beşinci gün su orucu şeklinde bir detoks yaptım 😊 Ve sonuç şahane oldu. Ayrıca bu hafta elma sirkeli su içmeye başlamıştım onunda etkisi vardır diye düşünüyorum. Şimdilik söyleyeceklerim bunlar. İnşeAllah bol eksili günler görürüz Hep birlikte 💖💖💖💃💃

Herkese merhabalar bu hafta 1.lik bana nasip oldu cok ama cok mutluyum 🥰🥰
Yıllardır kiloluyum 2 asagi 5 yukarı derken ilk kez 81 kiloyu gördüm bu benim dönüm noktam oldu ve sevgili takımım 4.takima girdim iyiki de oyle oldu🥰 kaptanlarima Arrietty_ Arrietty_ sedulu sedulu H3RA_ H3RA_ CEYDOS CEYDOS Ve tüm takım arkadaşlarıma cok teşekkür ediyorum...Gruptaki yuksek motivasyonun ve spor ,adim yarislarimizin tatli rekabetlerimizin tabiki cok büyük etkisi var:KK68:

Gelelim bu hafta ne yaptigima.. Ben if diyeti yapiyorum 16-8 uygulamaya çalışıyorum. Ancak kilo verimim yavasladigi icin cuma gününden baslayarak 3 gunluk kabak detox yapmaya karar verdim ve pazartesi sabahina -1.3 ile uyandim..Diger günler de her zaman yaptığım gibi if diyetime devam ettim sabahlari daha sağlam bir kahvaltı yapıp akşamları genelde cok hafif gecistirdim..gunluk 3 lt su ve yaklasik 15 bin adim yapmaya çalıştım ve cuma gününe -2.4 ile uyandim cok mutluyum dediğim gibi 🥰🥰 insallah boyle de devam eder..

Hepimize bol eksili günler diliyorum:KK68:

Herkese merhaba 10 takim bu hafta birincisi olarak hirs ettim hedefime ulasmak icin ustelik ben hashimato hastasi olmama ragmen azimliyimdir. Gelelim bu hafta neler yaptigima en sabahlari kalkar kalkmaz buzlu su iciyorum yaz kis buzlu su mideye sok etkisi yaratiyor bu doktorumun onerisidir. Kafama gore yapmadim çünkü sabah saglam kahvalti yaptim sabah kahvaltisi saglam yapinca acikmiyorsunuz. Oglen yemeklerini sirkeli salata yedim ev yapimi yogurtla beraber. Ara ogunlerimde yogurtlu kurum var benim zencefil zerdecal yarim elma rendesi bunu yedim bu ayni zamanda yag yakiyor. Aksam yemegini oldukca hafif yemege calistim .2 gece sadece kabak cacik yedim mideyi rahatlatmak gerek diye.2 gece tonbalikli salatayla kapattim. 2 gece haslanmis sebze yemegiyle gecirdim. Gece kefir icerim herzaman 4 aydir ben kefirin cok faydasini gördüm. Cok sukur hergun duzenli tuvalete cikmama yardimci oluyor. Veeee EN ÖNEMLİSİ BESLENMENIN YANINDA SABAH ÖĞLEN VE AKSAM SÜREKLİ YORULMADAN 1 ER SAAT SPOR YAPTIM SOYLEMESI AYIP YOUTUBE DA DENEMEDIGIM SPOR YOKTUR. BIRDE BU HAFTA COK FAYDASI OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM SABAHLARI 1.5 SAAT YURUYUS YAPTIM. TATILDE OLMAMA RAĞMEN COK DIKKAT ETTIM .VE BOL BOL AKTİVİTELERE KATILDIM. 1 SAAT ORYANTAL YAPTIM ÖĞLENLERİ AKSAMLARI ISE DANS GECELERI SALSA VE LATIN DANSLARI YAPTIM VEEEEE HEDEFİME ULASTIM SPORUMU ARTTIRDIM SADECE

Merhabalar geçtiğimiz haftanın birincisi olmuşum aslında bu haftada diğer haftalardan ayrı bir şey yapmadım surecimde de bu hafta da kaçamak yapmamaya özen gösterdim spor,u asla eksik etmedim ben diyetin yeterli ve sporla birlikte etkili olacağına inananlardan elimden geldiğince bunu da uygulamaya çalışıyorum kacamaksiz,bol su ve sporla verdim kilolarimi
Geçtiğimiz hafta da regl bitimine geldi birinci olmamda bununda etkisi olduğunu düşünüyorum
Dilerim herkes istediği kilolara kavuşup mezun olur bende dahil hepimize başarılar 😊👍

Herkese merhaba. 9. Takimdan Mezun olduğum bu hafta1.olmanın mutluluğunu da yaşıyorum. Güzel bir yüzdeyle mezun olabilmek için bu hafta ekstra çaba sarfettim diyebilirim. Kahvaltımı ve akşam yediklerimi baya azalttim. 2 gün detoks yaptim. Spor yaptim çoğu zaman dışarıdaydım ve bol bol yürümüş oluyordum. Bu haftamın sırrı buydu.
Diyetimde genel olarak aç kalmaktan ziyade yağ yakıcı şeylere odaklandim. Bana iyi gelen şeyleri keşfettim ( akşam içtiğim tarçınlı sütun beni akşam ve sabah wc ye çıkarması gibi). Bebeğim 2.5 aylıkken diyete başlamak zorunda kaldim, evet zorunda kaldim çünkü 97 kilo ile oturup kalkmakta zorlaniyordum ve 2 çocuğuma yetişemiyordum. Onlara yetisebilmem için hafiflemem gerekiyor du ama sütüm un de etkilenmemesi gerekiyordu. Cok şükür kızım 18 aylık sütüm de azalma olmadi. Emziren anneler korkmayin emin olun diyet adı altında ama aslinda daha Sağlık li bir yaşam bizimkisi lütfen kendinize daha fazla eziyet etmeden hafifleyin. Gercekten 30 kilonun hafifliğiniii pahabicilemez 🥰🥰🤗🤗🤗
Tabiiii kiii takimm kaptanlarim ve arkadaşlarımın desteğini gözardı edemem. Destekleri, yardımları, motive edişleri, tam pes ettim artik yapamiyorum derken elimden tutup kaldırmaları hakkınız ödenmez hepiniz iyiki varsiniz sizi çok seviyorum 😘😘😘💗💗💗
UcanSupurge UcanSupurge

Selam herkese.
Bu hafta hem 1. Oldum hem takimim kazandi. Cok mutluyum. Menumde hic bir degisiklik yapmadim. Sadece daha fazla yurudum. Yurudum diyede wc problemi kalkti ortadan. Baska bir takimla adim yarisindaydik. Takimimda benim gibi hirsli ama o asiri derecede takintili oldugu icin bize nefes aldirmadi adim konusunda😬😬ona tsk etmem gerekiyor aslinda. Tskler piskopatim @aysunayy♥️

Merhaba. Bu haftanin birincisi ben oldum. Takımım da birinci olduğu için çok mutluyum 🥰 benim sürecim çok uzundu. 115 kgdan 79a kadar gelmiştim. 11 temmuz kızımın doğum günü, bende 78 kg hedef koymuştum. Bu hedefime erken ulaşmak istedim. Bu hafta normal diyetim haricinde sali-carsamba-persembe 3 günlük detoks yaptim. Diyetisyen Merve Bilge Atalay in detoksu. Sürecime destek olan herkese ve 6. Takim kaptanlarım Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia ve takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ❤️

Eklentiler

• Screenshot_20210626-220700.png
    Screenshot_20210626-220700.png
    402,5 KB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_20210626-220705.png
    Screenshot_20210626-220705.png
    357,8 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_20210626-220708.png
    Screenshot_20210626-220708.png
    483,9 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20210626-220713.png
    Screenshot_20210626-220713.png
    391,7 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_20210626-220657.png
    Screenshot_20210626-220657.png
    476,8 KB · Görüntüleme: 76
Slm kızlar bu haftanın 1.si benmişim 5. takım arkadaşlarım ve E Emnis kaptanıma çokk teşekkür ediyorum harika bir takımdayım çok şanslı hissediyorum inanın destekleyen herkese teşekkür ederim 😘 😘 😘 onların sayesinde yoksa ben bırakırdım çoktann neyse bu hafta ki yeme düzenim iki öğün yedim hep sabah ve Öğle sonrasında yememeye dikkat ettim.. porsiyonlarımı küçülttüm ve takibi spor kızlar boş geçmemeye çalıştımm bu hafta böyle geçti önümüze bakalım herkese başarılar diliyorum herkesin hedefine ulaşması dileğiyle iyi geceler.. İyi bayramlar dilerim 😘 😘

Herkese Merhaba ,
Bu haftanın 1.si olduğum için kendimle gurur duyuyorum. 😊 6. Takımdaki arkadaşlarım ve kaptanlarım Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia E Elif_Eylul ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bizimle ayrı ayrı ilgilenip, moral verip , iyi motivasyon sağladıkları için .
Bu hafta güçlü bir rakibim vardı Hedef_69 Hedef_69 onunda gazıyla, onu yenmek hırsıyla (yarış konularında hırslıyımdır )ve karşımdaki rakiplere göre strateji uygularım. Sadece karşımdaki rakibi yenmeye odaklanırım. Bu hafta yürüyüşlerim hemen hemen aynıydı ama sporumu artırdım. Yediğime dikkat ettim su içtim, ama detoks yapmadım .
Burda önemli şey , motivasyon ve en önemlisi 6. Takım gibi bir ekibiniz varsa üzülmezsiniz ve her zaman en iyisi olmak için çabalarsınız. Takımım muhteşem ötesi 😍. Ben bu işi tek başıma değil takımımla başardım.
Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim 6. Takım 🤩
Saygılarla Nehir6161

Merhabalar bu haftanın birincisi olarak mutluyum bayram haftası termal tatile geldik burda bol bol yürüyüş ve su içtim yediklerime çok dikkat ettim dükan birası ve karışık bitki çayı çok tükettim hareketsiz günüm geçmedi ve kaçamak yapmadım kızlar.. takım kaptanım ve arkadaş larıma çok tşkler böyle bir platform olmasa gevşerdim sorumlu hissettim den bu başarı😘😘

Merhabalar❤
Önceki etap sonuncu iken bu etap birinci oldum.
Tatilde aldığım kilolar dikkat ederek verdim.. 2 öğün sağlıklı beslenip bol su içtim ve bol bol yürüdüm..
Güzel, başarı dolu bir hafta bizlerle olsun❤

Herkese merhaba 💗
Geçtiğimiz haftanın birincisi ben olmuştum. Önceki haftalarda kilo verme sürecimde bir direnç noktası oldu. Ama pes etmeyip sporuma ve diyetime devam ettim. Ve geçen hafta bu emeğimin gayretimin karşılığını aldığım hafta oldu. Bireysel birinciliği aldığım hafta mezun olduğum hafta da oldu aynı zamanda. Başta Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia Kaptanlarıma olmak üzere bütün takım arkadaşlarıma desteklerinden ötürü teşekkürü borç bilirim. Sizleri çok seviyorum. 💗💗
Cuma zayıflama yarışmalarında kilo vermek isteyen bütün arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum. Doğru yerdesiniz buna emin olun 💗

X